Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lehetne a feleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne a feleségem gondoskodóbb?

Figyelt kérdés
Mivel úgy dolgozok hogy heti 1-2 nap ledolgozom az egész hetet, ezért 5 napot a családdal , gyerekekkel tudok tölteni. A feleségem még otthon van velük, de általában mindig én főzök és takarítok. Ő csak a mosást csinálja meg , maximum csinál valami gyors kaját a gyerekeknek. Amikor hazajövök hulla fáradtan a munkából akkor is megvár hogy én főzzek és követeli hogy azonnal mozduljunk ki. Ez a jobb eset,mert nagy részben inkább rendszeresen ételt rendel és a gyerekek csak gyorspizzát esznek. A szerencséje az hogy a fizetésem mindenre elég de nekem is jól esne néha leülni az asztalhoz a főtt ételhez. Őt ez nem érdemli, azt mondja hogy úgyis elmegy mert osztom neki a feladatokat,ami nem igaz. Ha megkérem azt mondja nem azért tanult hogy takarítson. Kérlek segítsetek

nov. 29. 21:16
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
80%
Hm... ilyen volt még azelőtt is, hogy elvetted? Ha igen, edd meg amit főztél. Ha nem, akkor lehet depressziós, lehet kiégett, lehet ráül az anyaság.
nov. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Sajnos akkor tudtam meg amikor összeköltöztünk, de akkor már régóta együtt voltunk és nem akartam ez miatt elhagyni. Konkrétan úgy érzem megszakadok mellette.
nov. 29. 21:32
 3/31 anonim ***** válasza:
71%
Heti 1-2 nap ennyire kicsinál?
nov. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Igen mert valamikor egybe lenyomom alvás nélkül hogy több időt legyek a családdal. Aztán hazaérek hulla fáradtan, bevásárlás, takarítás főzés és viszem hozom a gyerekeket.
nov. 29. 21:37
 5/31 anonim ***** válasza:
49%
Mit tanult, hogy ennyire derogál neki a házimunka? Szüleivel milyen a viszonya? Mennyire kapatták el?
nov. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
32%
Külön kassza mindenképpen. A feleséged kap GYED-et?
nov. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Magas egészségügyi végzettsége van. Kiszenvedte az iskolát, ezért azt gondolja hogy nem azért tanult hogy konyha cseléd legyen. A szüleivel nincs viszonya , anyukája ugyanilyen sajnos. Engem folyamatosan fenyeget hogy majd egyedül is megél és nincs rámszorulva.
nov. 29. 21:50
 8/31 anonim ***** válasza:
65%

Heti 2 napot dolgozol és ezen a 2 db estén leszel hullafáradt és hisztizel hogy nem vár vacsora?

És az 5 nap alatt amíg otthon vagy, arról panaszkodsz hogy neked is kell házimunkát végezned?

nov. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
60%
Ne hagyd, hogy fenyegessen vagy zsaroljon. Legközelebb mondd neki, hogy akkor menjen a picsába.
nov. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Nem kedves nyolcas. Férfi létemre mindig én takarítok és mindig én főzök amíg ő nyomkodja a telefonját és képzi magát.
nov. 29. 21:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!