Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha a 2 házastársnak összeegyez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a 2 házastársnak összeegyeztethetetlen a munkaideje, és anyagilag megtehetik, hogy a nő ne dolgozzon, azért hogy fenn tudjanak tartani egy normálisan működő házasságot, elítélnétek érte a nőt, hogy nem dolgozik, vagy elfogadhatónak tartjátok?

Figyelt kérdés
Akkor ha semmilyen más állással sem lehet normálisan összeegyeztetni a férj állását. Gyermek nélküli házaspárnál. A fő kérdésre is várom a válaszokat, illetve szavazhattok is, ha akartok.

febr. 21. 08:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
79%
10-jajjajj, ez így szép meg jó, csakhogy az emberek egyrészt változnak, másrészt pedig nem ismerheted teljesen azt az embert, akivel összeházasodsz. Soha, senkiben ne bízz meg annyira, hogy kiszolgáltatod neki magad.
febr. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
79%
Ez nem a bizalomról szól. Bízom én abban is, hogy nem fog leégni a házam, mégis fizetem a lakásbiztosítást. Bízom abban is, hogy nem lesz autóbalesetem mégis bekapcsolom a biztonsági övet. 70%-os válási arány mellett, nem bebiztosítani magad szükség esetére őrültség. De egyébként még csak nem is azért, mert simán benne van, hogy a hapsira, akár 20-30 év házasság után, rájön a kapuzárási pánik és lelép valami cicamacával, hanem mert bármi történhet. Baleset, betegség, leesik a lábáról hosszú időre, ápolásra is szorulhat, vagy akár meg is halhat, akkor mi lesz? Ezek olyan dolgok, hogy persze velünk nem történhet ilyen, ilyen mindig csak mással történik és lehet tényleg így lesz. De ha nem? Tudod számíts a legjobbra, de készülj a legrosszabbra.
febr. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem hagynám ott a munkát, mert sosem lehet tudni mi lesz a jövőben és több év kiesés a munakerőpiacon ráadásul nőként nagy hátrány.

Mellesleg az alapötlettel nincs bajom, nyilván egy ideális világban oké lenne de nem abban élünk, így túl rizikós. Arról nem is beszélve én halálra unnám magam és szeretem a munkahelyem.

Azonban a férjemet szívesen eltartanám egy fordított helyzetben, ő úgyis utál dolgozni. Mindenki nyerne vele mert amíg én dolgoznék mondjuk 4-6 órában addig ő a hobbijával foglalkozhatna, játszhatna de mire hazaérnék, csak rám figyelne.

Sajnos ez egy ideje nálunk probléma. Amióta gyerek is van katasztrófa. Sík ideg, utálkozva dolgozik, aztán hajnalig játszik. Én halálra unom magam és borzasztó magányos vagyok. Semmi érdeklődést vagy erőfeszítést nem tesz abba az irányba hogy együtt töltsünk időt.

febr. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!