Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Aki meg akar házasodni, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki meg akar házasodni, az hány éves kor körül kell elkezdjen komolyan tenni ennek érdekében?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy még nincs konkrétan meg a társa, de érzi magáról, hogy családot szeretne hagyományos közegben, azaz házasságban. Húszévesen nyilván ez még nem szempont, lehet ismerkedni szabadon, élményeket szerezni, aztán vagy lesz belőle komolyabb, vagy nem. Viszont mondjuk 30 felett azért már érdemes arra törekedni, hogy ha már befektet időt és energiát egy kapcsolatba, akkor az perspektivikus legyen és tényleg haladjon abba az irányba, ami a cél. Mégegyszer ez csak akkor szempont, ha valaki családot szeretne, ha nem, akkor nem sürget az idő, csak max egyre kevesebb jelölt marad a piacon vagy akik igen, azoknak már sok hozott gyereke is lesz, ami sokkal több kompromisszumot igényel.

febr. 23. 13:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
38%
Nőknek 20, férfiaknak 25 éves kor körül.
febr. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
52%

Borzasztoan beteg szemlelet ez, de most ez a trend, hajra.

Jol kinezni, fozni tudni, ertelmesnek lenni, penzt nem elb@szni mindig jo, de igy...

febr. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
Én azt gondolom, hogy minden partnert potenciális házastársnak kell tekinteni. Mindegy hogy 15, 25 vagy 35 éves vagy. Nem szép dolog a másikat játékszerként, ideiglenes megoldásként kezelni.
febr. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Jön amikor jön, nem szabad erőltetni és csak azért ragaszkodni valakihez, hogy legyen házasság. Ezt úgyis érzi az ember, hogy kivel mit akar, csak sokan becsapják magukat és utána csodálkoznak, hogy hamar el fognak válni. Egy csomó házasság már eleve halálra van ítélve, cseppet sem lép meg, amikor posztolják hogy válnak. Manapság egyre többen.
febr. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
45%
30 elott célszeru családot alapitani.. talan 24-30 és ha 3 -5 év utan szét mennek akkor még mindig nem idosek egy uj családhoz amit megint szét barmolhatnak egy megcsalással vagy bármi egyéb .
febr. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
78%
Na ezért van annyi szar házasság meg válás. Megszületik a házasodási vágy és összekötik az életüket azzal, akivel éppen vannak. Nem a házassághoz kéne partnert keresni hanem megtalálni azt az embert akivel le akarod élni az életed, akár házasságban, akár nem. Hogy villantsak mégegy közhelyet: ne azt vedd el akivel le tudnád élni az életed, hanem azt, aki nélkül nem.
febr. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
65%

Ez nem korfüggő. Amikor megtalálod azt az embert, akivel leakarod élni az életed. De ez nem első látásra lesz, hanem ha összejöttök, és évek után ez a vágy csak erősödik benned, bennetek. Ezt az embert megtalálhatod 17, de akár 50 éves korodban is. Családalapitas szempontjából az 50 nyilván nem szerencsés, de a "csakazért házasodjunk mert ideje, vagy mert gyereket akarok", aztán összekötöd az életed az épp aktuálissal, az még rosszabb.

Komolyan is kell venni a kapcsolatokat, meg nem is. Nem játszani a másikkal, nem kihasználni, megadni az esélyt, megismerni egymást, de ha nem működik akkor sem dől össze a világ, majd jön a következő. Ez egyébként akkor is igy van ha már házas vagy gyerekkel, csak úgy kicsit nehezebb, meg a gyerek is megsínyli (a rossz házasságot mégjobban)

febr. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Óvodában már érdemes főzős és babázósat és autósat játszani, iskolás korban otthon anyutól eltanulni a palacsinta és nokedli receptet, stb, később sajnos valamennyi sminkelést(nőknek) és öltözködést is el kell sajátítani.
febr. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
77%
Én minden barátnőmre úgy tekintettem hogy ő lesz a feleségem. Tisztelet, odaadás, figyelmesség stb. Nekem csak így volt érdemes a téma. 26 körül szerettem volna nősülni, de 37 voltam amikor megtörtént. Oké, együtt éltünk már 7 éve.
febr. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
95%

"Megszületik a házasodási vágy és összekötik az életüket azzal, akivel éppen vannak."


Azt olvastam, a nők a tökéletesre várnak, a férfiak meg azt csinálják, amit leírtál. Jön az inger, és elveszik azt, akivel épp vannak.

febr. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!