Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az efebofil nőknek lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az efebofil nőknek lesz valaha társuk? Olvasd el kérlek a megjegyzést mielőtt írsz!?

Figyelt kérdés

Nem pedofilokra gondolok, nem "szörnyekre", igen vannak ilyenek is, és ez teljes mértékben elítélendő, főleg ha tettlegességig fajul!!! DE! ez a kérdés nem róluk szól!! Így kérek mindenkit, hogy kimondottan csak a kérdésemre válaszoljon, ha tud érdemleges választ adni. Aki nem érti a kérdésem, lapozzon!.


Na szóval, egy efebofil férfi könnyebben tud magának akár házasságra is egy fiatal lányt találni, mert különböző okokból jobban működhet, és társadalmilag is jobban elfogadott, még ha Ilonka néni húzza is rá a száját. Szerintem ilyenre példát sokan tudnának a környezetükben mondani.


De mi van az efebofil nőkkel? És itt elsősorban kedves hölgyek, hozzátok szólna a kérdésem:


Tudtok egyáltalán tartós kapcsolatot kialakítani, aminek akár házasság a vége? Vagy be kell érnetek futó kalandokkal? Hogyan oldjátok meg? Olyan nők véleményére vagyok kíváncsi, akik tiszta lapokkal játszanak és nem házasságban mennek félre fiatalabbal. Rájuk az örök magány vár?


Kicsit félelmetesen hangzik még leírva is. Mert egy szinte még tini srác nem kész a komoly kapcsolatra, akár házasságra. (Persze vannak kivételek.) Na és akkor ott van az is, hogy a nő egyre csak öregebb lesz, míg a fiú akkor éli legszebb korát. Sehogy sem jön ki a matek.


És ha ez nem lenne elég, mi van akkor, ha a fiú "felnő", megöregszik? Jön a teljes kiábrándulás? Vége a kapcsolatnak, akár jön a félrelépés?

Ha van valakinek tapasztalata nyugodtan ossza meg akár üzenetben, ítélkezésmentesen szívesen beszélgetnék bárkivel ebben a témában.



febr. 27. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak úgy mellékesen. Ha valaki kifejezetten a tinikre bukik.. teszem azt, bejön neked egy 17 éves srác. 5 év múlva olyan lesz, mint a többi felnőtt férfi.. akkor? Meddig akarnál vele komoly kapcsolatban lenni? Amég ki nem jönnek rajta a komolyabb férfias jegyek? Mert akkor már nem vonzó?


Én csak agyalok a kérdésen, nem támadok, mielőtt félreérted.


Én vonzódok mostanában egy tinédzser sráchoz. Nem hinném, hogy efebofilnak számítanék, nem úgy általában tetszenek a fiatalabbak, ő tetszik, de gondolkoztam már rajta vajon mi lehetne mégis ebből... Akárhogy agyalok, valahogy olyan kizártnak tartom ezt a komoly kapcsolatosdit, hogy működjön amikor még ennyire fiatal srácokról van szó. Elhiszem hogy működik egy 40 éves nő, és 30 eves férfi között, hisz mindketten felnőttek.. de ilyen fiataloknál, hát nem tudom.. marad a kaland én úgy hiszem.

febr. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A kérdésem kimondottan efebofil nőkhöz szól, akik meg tudják válaszolni a kérdéseimet, amit leginkább a személyes véleményekkel, élettapasztalatukkal tudnak elmondani. Esetleg még fiatal srácok véleménye is érdekel, vagy olyan férfiaké, akik voltak kapcsolatban efebofil nővel/nőkkel.


De köszönöm szépen, hogy leírtad a véleményed, 1 válaszoló!

febr. 27. 19:32
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Az vagyok. Ferjem nem fiatalabb. 18-24 evesekkel szokoevenkent felrelepek. Es megnezem oket. Tud rola a ferjem, tudja, hogy nem vetelytarsak.
febr. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Szerintem az egyik leghíresebb példa.

Viszont itt nem hiszem, hogy releváns választ fogsz kapni. Eleve nők között ez sokkal ritkább.

febr. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nem értem miért lenne kevesebb esélye kapcsolatra mint egy hasonló faszinak. Általában ott is vagy a pénz, vagy valami pszichés probléma hajtja a fiatalabbat az idősebb felé. Pénze egy nőnek is lehet, és sérült lelkű tini srácok is akadnak. Egy tini lány sincs kész a házasságra, és a vén faszi is csak egyre vénebb lesz a fiatal csaja mellett. Lehet hogy a társadalom picit elítélőbb mint a fordított felállással szemben, de ez nem feltétlen kell hogy bárkit is érdekeljen.

Inkább az lehet az oka hogy kevesebb ilyen kapcsolat van, hogy a nők kevésbé vonzódnak a fiatalabb férfiakhoz, már csak az anyai ösztöneik miatt is. Nem a lehetőségeik hiánya.

Mindegy, remélem kapsz olyantól is válszt akitől igazából szeretnél. De tényleg nem sok ilyen nő lehet. Én 28 vagyok, és nem tudom mit esznek ezek a mai srácok, de rohadt jól néznek ki sokan, magasak, szép arcúak. Mégsem tudok rájuk szexuális értelemben férfiként tekinteni. Olyan kis cukik.

febr. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!