Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Minden szerelem, házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden szerelem, házasság elromlik egyszer? Nem tudom mit tegyek, el kellene válnom a férjemtől? Férfiak véleménye érdekelne elsősorban! Férjemmel megromlott a kapcsolatom,ő mindig ideges, mindig rosszkedvű,mindig passzív. Hónapok óta nem dolgozik.

Figyelt kérdés
Mikor meghazasodtunk volt rendes munkahelyed, aztán az megszűnt, vállalkozásba kezdett aztán az nem ment(bár szinte nem is tett érte) most meg már elvan itthon. Néha bead egy jelentkezést.En tartom el magunkat, én dolgozom, itthon is mindent megcsinalok. De ha pl. este dolgozom ő van a gyerekekkel, amitől kikeszül, ideges. Ma is azt mondta elege van, nem bír a gyerekekkel, el fog hagyni bennünket. Én igazán nem tudom mit tehetnék még ennél többet, dolgozni is, gyerekekkel lenni egyszerre nem tudok. El vagyok keseredve. Szex ritkán van, és abban sincs sok öröm.

febr. 27. 19:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegyik, de nagyon sok elromlik. Általaban az egyik fél hibájából.
febr. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd el, mert ő úgyis el fog.



Úgy tudom 50-70% házasság válással végződik, lehet azóta több százalék.

febr. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy elnézem, ha el is hagy, nem nagyon lesz más semmi, mint most! Ja de, több pénzed lesz!
febr. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ennek semmi értelme folytatni....
febr. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit veszitesz a valassal? Egy csomo feszkoval kevesebb lesz, az tuti.
febr. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Dobd ki őt, mert csak felesleges teher a vállaidon. Ha semmiben nem tud téged támogatni, erősíteni, hanem csak lehúz és bajt okoz, akkor minek vagy vele? Nincs elég bajod így is?
febr. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Pontosan ezt érzem, hogy folyamatosan honapok, akar évek ota tamogatom, visszafele semmi😐
febr. 27. 21:00
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
Akkor maradj vele és további jó szenvedést ...
febr. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
Jobb egyedül mint vele! Inkább szingliként mint így eltartani egy 3. személyt.
febr. 28. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"elege van, nem bír a gyerekekkel, el fog hagyni bennünket"

Hagyjon.

febr. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!