Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Romániában élő magyarokhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Romániában élő magyarokhoz szól a kérdés. Hányszor láttatok olyat hogy egy fiatal a saját szülőföldjén nem talált magának párt és ezért máshol kezdett keresgélni és végül egy románnal házasodott?

Figyelt kérdés

márc. 15. 00:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
amúgy nekem Romániai magyar barátaim azt mondták, hogy hosszú távon ez tünteti majd el a magyarságot, mert a vegyes házasságban a gyerekek már inkább románul fognak létezni, mert a fő külső környezet is román. és ezt olyan, mondta akinek szintén román a párja. szóval ez van.
márc. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szlovákiai magyar vagyok, szóval a lényege ugyanaz, mintha romániai magyar lennék. Bennem fel se merült, hogy szándékosan itteni magyarral jöjjek össze, úgy voltam vele, hogy lényegtelen a származása. Jelenlegi párom is szlovák, ha gyerekeink lesznek szlovák iskolába fognak járni és otthon én csak magyarul fogok beszélni velük.
márc. 15. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Mindenko arra hajt hogy normalis elete legyen. A magyarsag es a mas nemzetiseg is masodlagos. A politika sajna mergezi az agyakat ahelyett hogy ertelmezheto elheto kornyezetet teremtene. A pedofidesznek minden penz kell igy kenytelen uszitani es a legsotwtebb propangandat tolja.ezt kellene felismerni es valtoztatni rajta.
márc. 15. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Én Magyarországról költöztem Ausztriába huszonéve. Azóta meg sem fordult a fejemben, hogy magyar párom legyen, nem véletlenül jöttem el onnan. De miért is lenne ez probléma?
márc. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%
A jólét megoldja (megoldaná) az ilyen agysorvasztó problémákat. Nem véletlen nincs nálunk jólét.
márc. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%

Nem "inkább románnal" jön össze, hanem egy olyan emberrel, akit megszeretett.


Amúgy erdélyiként mondom, hogy otthon a románok és magyarok közt nagyobb az elfogadás és az egymás iránti tisztelet, mint Magyarországon a két szekértábor közt.

márc. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#6/6

Én ezt a magyarok-románok közti elfogadást/tiszteletet még nem tapasztaltam 😀, talán csak rossz helyen élek.

márc. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7

Vagy nem érted az összehasonlítás koncepcióját.

márc. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!