Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha beleszerettél más nőbe, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha beleszerettél más nőbe, a feleségedre már rá se tudsz úgy nézni?

Figyelt kérdés
Ilyenkor már nem kivánod a feleséged, nem esik jól tőle a bújás? Érzelmileg eltávolodsz tőle?

márc. 17. 09:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%

Ha annyira szereti a másik nőt és van gerince akkor elvál a feleségétől és az új nővel van együtt, vagy egyedül mert nem szereti a nejét.

Ha nem teszi meg akkor nem szerelmes. Maximum maga az érzésbe az, fellángolást érez.

márc. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

Vagy csak hiába szerelmes...a legtöbb ember fél újrakezdeni.

Vannak pasik akik simán odabujnak az asszonyhoz is a másik nő után is.

márc. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

Eleve beleszeretni is csaj ugy lehet másba, ha a saját párjába nem az.

Aki szerelmes azelőtt pattoghatna bárki, lerázza.

márc. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%
*csak
márc. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem az ember szívében egyszerre csak egy nőnek van hely és ehhez a nőhöz akarunk hozzábújni,vele akarjuk megosztani a gondolatainkat. Ahol valódi mély kötődés van a felek között oda egy harmadik nem furakodhat be. Akiknél bejön a képbe a harmadik fél ott az érzelmi eltávolodás már korábban elkezdődött.
márc. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
Én akkor is szeretem a párom. És jó is vele a szex
márc. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%

Ha házas lennék, és beleszeretnék más nőbe, egyszerűen dobám a feleségem. Menjen, keressen mást, én már mást szeretek.

Kívánni sem kívánnám szerintem, pont azért lettem szerelmes másba.

márc. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

Amennyiben már hosszú hónapok teltek el és ő még mindig otthon él, biztos lehetsz benne, hogy csak egy kis kalandot lát benned.

Nyilván tök más sztorit ad elő neked is, otthon is. Megkapja a meleg ételt, meleg huncutságot itt is, ott is. Köze nincs a szerelemhez!...

márc. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%
Nőként írom, hogy a szexet és a szerelmet külön lehet választani. Természetesen az az igazi ha az ember azzal bújik ágyba akibe szerelmes. Tehát simán szeretkezhet otthon a férj a feleséggel is ha egy másik nőbe szerelmes. Meg a szerelem elmúlik, miért hagyná el a családját?
márc. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%

#9 Pláne, ahol kicsi gyerekek vannak és összekötnek az anyagiak.Sok ilyen van.Ilyen barátságos, lakótárs szerű, vagyonközösségen és kötelességtudaton alapuló jó viszony.

Én tudok olyan családról, ahol ÁLLÍTÓLAG az asszonynak fogalma sem volt róla, hogy a férje más nőnek is csinált gyereket, pedig amaz nőt és a gyerekét is hetente egyszer látogatta.

Aztán mikor felnőttek a gyerekei, akkor elvált a férfi és összeköltözött egy harmadik nővel, akinek szintén csinált gyereket.😄

márc. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!