Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hova meneküljek,hogy kezdjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova meneküljek,hogy kezdjek új eletet ebből a házasságból,kisgyerekkel?

Figyelt kérdés

A férjem ver. Havonta párszor. Nekilök tárgyaknak,hajamat tépi,arcomba csap. Nem iszik,dolgozik rendesen,sőt, a munkájában sikeres. Kívülről minden tip top ahogy lenni szokott. Nagy regényt tudnék írni,de akkor senki se olvasná. Írom a tényeket és kérlek kímeljetek meg attól,hogy tudtam hozzámenni és gyereket szülni neki. Barom voltam,tudom,de már késő.

5 éve vagyunk házasok, a ház a férjem néven van,nekem holtig tartó haszonélvezetem van,még közel harminc millió hitel van rajta.

Egy gyerekünk van,lassan egy éves

A férjem nem akar változni,nem akar válni,neki jó így. A gyerek szereti,játszik vele,de a gyakorlati dolgok az enyémek.

Én nem dolgozom,a gyerekkel vagyok otthon segítségünk nincs. Az ország másik végéből származom,abuzalo,alkoholista szülőktől,senkim nincs,nincs hová mennem.

A gyerek előtt külföldön dolgoztunk,hat évig, innen van a ház onereje is.(nem tartozik a lényeghez,de elejét akarom venni a kerdesnek, tartós betegséget és diakhitel visszafizetest is finanszíroztam, így csak az onerore futotta hat év alatt)

Férjemnek sincs jelenleg megtakarítása

Tényleg nincs senki,egy darab ember akihez fordulhatnek

Férjem nem változik,nem szeret,de válni sem akar. A veresnel még rosszabb,hogy érzelmileg abszolút hideg,egy fallal élek együtt,akit egyáltalán nem érdeklek. Ez egy jó ideje így van. Lehet van is valakije,ezt én soha nem tudom még,mert jól titkolja,gyakran utazik munka ügyben.

35 éves vagyok,nincs érdemi munka tapasztalatom,a külföldi munka kulimunka volt,csak egy angol nyelvtudásom van, és egy diplomám amit sosem hasznositottam. Nem tudok elválni,de ha el is tudnék,nincs hová mennem. Tényleg nincs egy darab ember sem akit érdekelne a sorsom. Engem viszont érdekel a lányom sorsa és nem akarok hogy így nőjön fel,hogy ezt látja,és magamnak is szeretnék esélyt adni,hogy ettől a mérgező embertől megszabaduljak.


Kerek mindenkit,ha kérdést tesz is fel,azt úgy tegye,hogy segítő szándékkal,ami közelebb visz a megoldáshoz. Hatalmas önerő kellett,hogy ezt nagyjából összeszedetten leirjam. Halvány lila hozom sincs mit tehetnék,hogyan,merre induljak. Ha nem lenne a lányom,nem lenne kérdés sem,mert akár munkasszallora is mennek,valahogy megoldani. De itt a lányom,aki a világot jelenti nekem,és még nincs teljesen egy éves.



márc. 17. 22:45
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
20. Én nem tudom fizetni a hitelt.
márc. 17. 23:57
 22/41 anonim ***** válasza:
100%
Itt nyafogás van. Keresd fel a szervezeteket amit ajánlotunk. Ott hagysz mindent. Vagy maradsz és verted magad, mert szereted a pasit.
márc. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:
De,fogom keresni a szervezeteket. Hidd el,végtelenül kimerült vagyok,ha látnál,megijednel. Sajnos nagyon későn ismertem fel,milyen is ő valójában. Eddig se volt kihez fordulnom de most már végképp nincs, külső szemmel obele nem lehet belekötni. Nagyon remélem hogy a szervezeteknél olyan dolgozik,aki tényleg segíteni akar. Nagyon köszönöm a részletes privát üzenetet, sajnos nagyon hasonló az én történetem is. .ezért is félek csak a nane vagy hasonlokra bízni magam. De ninvs más megodlas.
márc. 18. 00:05
 24/41 anonim ***** válasza:
100%

"20. Én nem tudom fizetni a hitelt."


És? Nem te vagy a tulajdonos. Minek fizetned?

márc. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
32%

24!

Milyen okos vagy. Ezek után a pasi se fogja fizetni a hitelt és akkor ugrik a ház.


Kérdező, akkor munkakeresés és hitel átvállalás a férjedtől. Utána valoper és mehet a pasi a fenébe.

márc. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:

25. Keresnék én munkát,de még nincs egy éves a lányom, a világ végén lakunk,innen kocsi nélkül nem lehet nagyon ugrálni,az meg csak neki van. Mindenkepp külső segítség kell ezt én egyedül I erőből nem tudom megoldani. Mellesleg nincs kire bízni a gyereket sem,és a privát üzenet miatt nem is merem. Ebbe bele se gondoltam,hogy elviheti így is,de köszönöm,hogy felhívtad a figyelmem..egyre kilátástalanabbnak látom a helyzetem.

A házat nem akarom.megtartani,mert kétszáz havonta a hitel,es ezt még közel húsz évig. Ebbe belerokkannék.Meg baromi nagy is nekem. Ebben is az ő akarata érvényesült. Igen,tudom,marha voltam. Ne haragudjatok,de további válaszra nincs erőm. Össze kell szednem magam,hogy a napokban utána nézzek a segítő szervezeteknek. Reméltem,hogy talán még lehet anélkül.oldani a hyelzetem de úgy látom nem.

márc. 18. 00:27
 27/41 A kérdező kommentje:
27 Átéltél hasonlót? Átélt ismerősöd hasonlót? A valaszodbol megmondom hogy csak olvastál vagy hallottál.l ilyenrol. En is sok mindenről tudnék ítélkezni,ha akarnék,nem teszem. Senki cipojeben nem sétáltam a magamen kívül.
márc. 18. 01:40
 28/41 anonim ***** válasza:
100%

"

24!


Milyen okos vagy. Ezek után a pasi se fogja fizetni a hitelt és akkor ugrik a ház."


És? Nem a kérdezőé. Ha nem fizeti a pais, akkor neki ugrik a ház. A kérdező meg időt nyer, hogy kicsit összeszedje magát.

márc. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
36%
Igen, éltem át hasonlót! 7 évet voltam együtt egy olyan emberrel, aki többször megütött, mellette pedig mentálisan abúzált. Rögeszmésen féltékeny volt, pedig soha nem adtam rá okot. Ő akarta, hogy a felesége legyek. Akart velem családot, de én tudtam már akkor, hogy akármennyire is szeretem, nem ő lesz a férjem és nem ő lesz a gyerekem apja. Miután nagyon nehezen szakítottam vele, évekig zaklatott 3-4 havonta minden platformon. Instagram, Facebook, e-mail, telefon, sms. Nem fogta fel, hogy vége. Szóval ja, tudom, hogy milyen egy bántalmazó toxikus kapcsolatban benne lenni. De szülni bele 25 évesen nem voltam hajlandó, mert annyi eszem volt és tudtam, hogy nem fogok családot alapítani egy olyan degenrálttal, mint ő. Emiatt vagyok képtelen megérteni azt, hogy egy ennyire rossz kapcsolatba miért kell gyerek? Szerintem csak önzésből. Neked kellett. Pont telibe kakaltad azt, hogy az a gyerek milyen körülmények között fogok felnőni, milyen családban, csak neked lehessen gyereked, mert Te ettől vagy boldog. Ez az oka szerintem. És mielőtt megszólalsz, van gyerekem. Lassan 2 éves lesz és a férjem egy csodálatos férfi. Akartam gyereket, terveztem az életemben, de nem mindenáron nem akárkivel. Ha nem jött volna senki olyan az életemben, akkor nem szültem volna, mert veled ellentétben, nekem rohadtul nem mindegy, hogy milyen körülmények között nő fel és milyen lesz az apja, akivel ráadásul mindig össze leszek kötve. Hála istennek nehezen, de megszabadultam évek alatt a bántalmazó exemtől és baromira örülök, hogy nem engedtem a bagzó ösztöneimnek és nem szültem neki.
márc. 18. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:

29. Rendben,nagyon ügyes vagy,és? Ez egy roppant hasznos hozzászólás,amiből nagyon sokat tudok meríteni jelen helyzetben,igaz? Melyik részét tudom jelen életemben hasznosítani? Miért írtál egyáltalán,hogy örülj magadnak? Az előző hozzaszolasodat el is távolították,annyira hasznos.

Godnolom az életed pontról pontra egyezik az enyém el hogy ilyen szépen itelkezel. Te vagy a szánalmas,tudod? Nem tudom hogyan,de fél fogok ebből állni,és eszem ágában nem lesz a hozzám hasonló,földön fekvokbe még izomból belerugni,miközben magamat tomjenezem,hogy bezzeg nekem több eszem volt. Nem,nincs több,semmivel sem vagy jobb se nálam,se senkinel. Aki jóban van magával nem rúg másba.

márc. 18. 08:23
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!