Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hova meneküljek,hogy kezdjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova meneküljek,hogy kezdjek új eletet ebből a házasságból,kisgyerekkel?

Figyelt kérdés

A férjem ver. Havonta párszor. Nekilök tárgyaknak,hajamat tépi,arcomba csap. Nem iszik,dolgozik rendesen,sőt, a munkájában sikeres. Kívülről minden tip top ahogy lenni szokott. Nagy regényt tudnék írni,de akkor senki se olvasná. Írom a tényeket és kérlek kímeljetek meg attól,hogy tudtam hozzámenni és gyereket szülni neki. Barom voltam,tudom,de már késő.

5 éve vagyunk házasok, a ház a férjem néven van,nekem holtig tartó haszonélvezetem van,még közel harminc millió hitel van rajta.

Egy gyerekünk van,lassan egy éves

A férjem nem akar változni,nem akar válni,neki jó így. A gyerek szereti,játszik vele,de a gyakorlati dolgok az enyémek.

Én nem dolgozom,a gyerekkel vagyok otthon segítségünk nincs. Az ország másik végéből származom,abuzalo,alkoholista szülőktől,senkim nincs,nincs hová mennem.

A gyerek előtt külföldön dolgoztunk,hat évig, innen van a ház onereje is.(nem tartozik a lényeghez,de elejét akarom venni a kerdesnek, tartós betegséget és diakhitel visszafizetest is finanszíroztam, így csak az onerore futotta hat év alatt)

Férjemnek sincs jelenleg megtakarítása

Tényleg nincs senki,egy darab ember akihez fordulhatnek

Férjem nem változik,nem szeret,de válni sem akar. A veresnel még rosszabb,hogy érzelmileg abszolút hideg,egy fallal élek együtt,akit egyáltalán nem érdeklek. Ez egy jó ideje így van. Lehet van is valakije,ezt én soha nem tudom még,mert jól titkolja,gyakran utazik munka ügyben.

35 éves vagyok,nincs érdemi munka tapasztalatom,a külföldi munka kulimunka volt,csak egy angol nyelvtudásom van, és egy diplomám amit sosem hasznositottam. Nem tudok elválni,de ha el is tudnék,nincs hová mennem. Tényleg nincs egy darab ember sem akit érdekelne a sorsom. Engem viszont érdekel a lányom sorsa és nem akarok hogy így nőjön fel,hogy ezt látja,és magamnak is szeretnék esélyt adni,hogy ettől a mérgező embertől megszabaduljak.


Kerek mindenkit,ha kérdést tesz is fel,azt úgy tegye,hogy segítő szándékkal,ami közelebb visz a megoldáshoz. Hatalmas önerő kellett,hogy ezt nagyjából összeszedetten leirjam. Halvány lila hozom sincs mit tehetnék,hogyan,merre induljak. Ha nem lenne a lányom,nem lenne kérdés sem,mert akár munkasszallora is mennek,valahogy megoldani. De itt a lányom,aki a világot jelenti nekem,és még nincs teljesen egy éves.



márc. 17. 22:45
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
91%
Vannak egyesületek akik segíthetnek. Pl NANE
márc. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%

A haszonrlvezo a tulajdonost is kiteheti a lakásból.


Mellesleg miért a férjed néven van, amikor közösen vettetek?

Mindegy is, ha házasság alatt vettetek és nem házasság előtt is már meglévő maganvagyonbol, akkor az a ház közös. Mindegy kinek a neven van. Keress ügyvédet. Adjatok el a házat és felezzetek a pénzt.

márc. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
11%

"A férjem ver"



A regi szep idokben az ilyet "eligazitottak" a no rokonai a korcsma elott.



De hat a boomerek elinteztek nekunk a laissez-faire parkapcsolati viszonyokat, ugyhogy orvendezzunk, ez kellett a nepnek 👋👋👋👋👋



39F incel

márc. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
#2 az illeték miatt,így fele annyit kellett fizetni mintha én is tulaj lennék. Amúgy a disznó alig akart belemenni hogy haszonélvező legyek..hát akkor sem nyílott fel a szemem.
márc. 17. 23:02
 5/41 anonim ***** válasza:
58%

Én segíteni sajnos nemtudok 😥 De kívánok neked minden jót az életben, hogy találd meg azt a férfit aki ezek után a tenyerénhordoz, és úgy bánik veled ahogy azt megérdemled... Tarts ki! Nehéz időszak, de eső után szivárvány ❤️

Nagyon sajnálom amin keresztül kell menned 😔

Ha ennyire rossz a helyzet, és nincs testvéred sem, érdemes volna egy segítő szervezetet felkeresni... Vagy Facebookon egy anyukás csoportban is lehet tudnának segíteni.

Ha minden kötél szakad, akkor valahogy csendben vitát kerülve összeszorított fogakkal kivárni, hogy visszamehess dolgozni, picit spórolj és eltudj menni tőle önerőből... Sajnos nincs ötletem.

Nagy ölelést küldök ❤️

márc. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
11%
Én keresnék egy olyan pasit, aki megvéd és hozzá tudok költözni a gyerekkel🤷‍♀️
márc. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
95%

Keresd fel a NANE-t, tudnak ügyvédi segítsége nyújtani. Mivel te vagy a haszonélvező így te maradsz a lakásban!

A következő bántalmazás után látlelet és feljelentés, utána a többi jogi kérdéskör.

márc. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
95%

NANE, Patent, vagy bármi nő segítő szervezet. Én a Nanet nem értem el, de a Patentnél azonnal felvették a telefont.

Anyaotthonba próbálkozhatsz, bar tudtommal várólistás, és csak ideiglenes. De addig is összeszedheted magad valamennyire, és talalhatsz olyan munkát, amiből egy vidéki alberlet kijöjjön. A kicsi meg mehet bölcsibe, főleg ha már tud járni.

Az angol nyelv jó lenne, de sajnos tartósan nem viheted külföldre a gyereket, viszont itthon is sok helyen plusz pont.


Férjednek ne mondj semmit a szándékodról, mert akkor vagy mégjobban megver, vagy elveszi a gyereket. Utóbbival akkor is fog probálkozni ha sikerül megszöknöd.

márc. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%

#6

És szerinted ki vállalná be szerencsétlent egy kisgyerekkel, es egy vélhetően veszélyes férjjel? Ehhez csoda kell

márc. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
Mai "házon kívül" műsorában is ezt volt. Ott is volt egy telefon szám.
márc. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!