Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kihűlt házasság esetén jogosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihűlt házasság esetén jogosan érzem ezt?(részletek lent)

Figyelt kérdés
A feleségemmel úgy élünk együtt egy háztartásban mintha lakótársak/szobatársak lennénk. Rendezett körülmények között élünk. Én 35 ő 34 éves. Nincs gyerekünk. Ő nem is szeretne. 8 órás irodai munkám van, de mellette szoktam hétvégente pultosként is dolgozni kis bevétel kiegészítés céljából. Pár hete jött egy új pultos hölgy a szórakozóhelyre ahol dolgozom. Összeismerkedtünk, összebarátkoztunk. Nem történt semmi köztünk. Neki is van párja. Viszont tegnap éjjel már feltűnt, hogy amikor csak lehet egymáshoz érünk. Találkozáskor vagy elköszönéskor ölelkezünk. Jól esik kontaktba kerülni vele. De nem tudom, hogy csak azért ilyen jó mert ki vagyok éhezve a szeretetre. Jelzem szeretetre, nem szexre. Vagy elkezdtem többet érezni iránta. Kicsit össze vagyok zavarodva. Maga a hölgy 29 éves. Vonzó. De nem mozdulnék rá, nem csalnám meg a feleségem. Nem tudom mi legyen, mert csak pár hétig leszünk 1 helyen mert nyárra a Balatonra megy dolgozni. Őszig biztos nem jön vissza. Ha egyáltalán visszajön. Már most hiányzik ha belegondolok. Mit tanácsoltok?

márc. 31. 22:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%

Azt tanácsolom, hogy tartsd a távolságot a nőtől, mert kapcsolatban van te meg házasságban és mert rá fogsz fázni rohadtul ha lelép. Neked fog fájni, de nagyon. Egyébként szeretet és figyelemhiányban szenvedsz.

A feleségeddel kéne a házasságot feléleszteni.

Elbeszélgetni vele, hogy kinek mi hiányzik és pótolni együtt.

Természetesen ha nem sikerül akkor pedig válni.

márc. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
32%
szorakozik veled vagy csak baratkent tekint rad.. a nok szeretik a flortot de az ilyen tipusok max szexelni szoktak nem szerelmes fajtak..
márc. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%

"A feleségemmel úgy élünk együtt egy háztartásban mintha lakótársak/szobatársak lennénk. Rendezett körülmények között élünk. Én 35 ő 34 éves."


Nem értem komolyan miért vagy még vele. 35 évesen??? Most komolyan. Még ha 60 lennél, megérteném, hogy már nem nagyon ugrálnál. De így, hogy gyerek sincs, feltételezem nincs közös vállalkozás sem. Életed felén járó potens férfi vagy.


Ehhez az egészhez semmi köze a nőhöz, ne emiatt fájjon a fejed. Ő csak egy tünet. Tudom a kényelem, meg a megszokás, meg hát annyira nem is olyan rossz, de komolyan mondod, hogy te is meg ő is így akarja leélni az 1 db életét, ami adatott? Ilyen fiatalon... Fájdalmas még olvasni is.

Ne vesztegesd az időd!

ápr. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se a csajjal foglalkozz, nincs értelme. Maximum annyit érsz el, hogy tényleg beleszeretsz, aztán arcra esel, mikor elmegy.


Itt a házasságod a probléma! Vagy tedd oda magad, és ketten hozzátok rendbe, vagy ideje lezárni, ha nem sikerül.

ápr. 1. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj.
ápr. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
72%
Én sem értem, miért maradsz a hazasságban. A feleségednek statusz, hogy férje van, de se gyereket nem ad bele, se szeretetet, se szexet, még túlóráznod is kell az igenyek miatt. mi értelme van ennek. Ezt feléleszteni se éri meg. Inkabb költsd ügyvédre a penzt, olcsóbb, mint a pszichológus.
ápr. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

A ferjem is 35 volt, amikor megismerkedtunk. 5 eves volt akkor a fia. O sem temette el magat, csak azert mert az elozo hazassaga rosszul sikerult. 4 eve vagyunk egyutt, egy eve hazasok es nyar vegen erkezik a kozos gyerekunk.

Szoval kerdezo, 35 evesen, plane mivel gyereked sincs, es igy konnyebb lepni, nem tudom mire varsz.

ápr. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
46%
Kérlek,kedves Kérdező,próbáljátok meg helyrehozni a házasságotokat! Biztos,nehéz lesz,de szerintem jobban megéri,mint instantnek gondolni a témát és dobni ami nem olyan jól működik. Egy drága autót is megjavíttatsz,kérlek,ha lehet,tedd fontosabbá a házasságotokat egy rohadt autónál! Van hozzá segítség, pl nagyon jó könyvek (Mihalec Gábor, Gary Chapman, STB!), párterapeuta,lelkigondozás,vagy ha megengedsz egy filmajánlót (amihez egyébként adtak ki könyvet is), akkor Tűzállók a címe (vagy tűzálló házasság?). Keress utána,vagy írj,ha érdekel,de nem találod! Hajrá,légy erős:)
ápr. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
8-as: Tűzbiztos házasság. Kösz, hogy eszembe juttattad, régen láttam, megnézen újra.
ápr. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

#9: Azaz,tényleg!:D örülök:)

8-as voltam

ápr. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!