Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találkoztam egy párral a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztam egy párral a munkám kapcsán, nagyon barátivá alakult a beszélgetés, és egy kis betekintést nyertem a házasságukba. Lent kifejtem a részleteket, de a lényeg, hogy elszomorodtam a saját házasságomat illetően. Részletek lenn. Vélemény?

Figyelt kérdés
Az a lényeg, hogy nagyon aranyos, szimpatikus ember volt mind a nő, mind a férfi. Aranyosak voltak együtt. És ők egy olyan párocska voltak, akik, a saját szavaimmal megfogalmazva, mindig csinálnak valamit. Kipróbálnak új dolgokat, együtt. Az én szememben kalandos életük van, mert az enyém az övékhez képest állóvíz. Dehogy próbálunk ki bármi újat is a férjemmel. Nem tudnám őt elvinni sehová, hogy együtt csináljuk, valami újat. Annyira tetszett pedig a párnál ez. Belekóstoltak többek közt táncstílusokba együtt, jártka együtt önvédelmi órára, korona alatt sokat túráztak a hegyekben, ilyesmi. Még új idegen nyelvet is kezdtek tanulni együtt. Sok mindenbe fognak, hogy feldobják a napjaikat. Nagyon kulturált ember volt mindkettő. Rájöttem, hogy én is ilyesmire vágynék a kapcsolatomban, és pont ez, ami nincs meg. Közös kalandok, közös kihívások, közös feladatok. Talán nem vágyom annyi mindenre, mint amennyit ez a pár csinált az idők folyamán, de még a túl sok is jobb lenne, mint a semmi. A beszélgetés végén bevallottam nekik, hogy "egy kicsit" irigykedem, mert a férjemet nem tudnám sehova magammal vinni... Csak egyedül vághatnék ezekbe, talán barátnővel. Azzal vigasztalt a férj, hogy egyedül ő se csinálná, a felesége érdeme... És hogy csalogassam el valahová a férjem, aztán majd csak megszereti. Ha meg nem, keresek más programot. Hát igen, de a férjemet sehová se lehet elcsalogatni... Beiratkoznék mondjuk egy salsa tanfolyamra kettőnknek, el se jönne az első órára se...
2021. máj. 2. 21:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Salsa órára én se mennék veled. Kb amit példaként hoztál a másik pár életéből felére nem tudnál rávenni. Tánc az nálam kizárt botlábam van:( az idegen nyelv, egyházi 8 osztályos gimi 4 év kötelező latinnal a nyelvtanulás mumusom,de van német nyelvvizsgám.

Viszont utazás kirándulás túra az nagyon tetszene. Azért hoztam így példákat,mert látom számodra a műveltség a kúltúráltság fokmérője.

Lehet a te párod más dolgokra lenne vevő. Te férjed régen csak randiztatok,hát olyannal próbálkozz amit akkor csináltatok.

Munkája mi a férjednek??

2021. máj. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Azt ugye tudod hogy a fent leírt pár ritka, és nem valószínű hogy mindenki így rátalál a neki megfelelőre? Valamint hogy az ő életükben is vannak olyan dolgok amik neked nem tetszenének, amik meg épp hogy a férjeddel működnek ?

Senki nem látja hogy a négy fal közt mi történik egy pár életében.

2021. máj. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
18%
A leírásod alapján előttem inkább egy sznob pár élete rajzolódik ki. Semmi irigylésre méltót nem látok bennük, persze csinálják csak a sok felesleges hülyeséget, ha ennyire nem tudnak mit kezdeni az idejükkel, pénzükkel, egymással, vagy ha ennyire nincsenek barátaik. De ne irigyeld őket, ez az élet nem való mindenkinek, ők is hamar bele fognak fásulni, kiégnek. Persze az is lehet, hogy ez csak a kirakat, különben miért beszélnének róla egy kvázi vadidegennek.
2021. máj. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
3, nagyon rossz színben látod, de élőben ők nem egy kiégett pár voltak, hanem pont hogy frissek, feltöltöttek, sziporkázók, mosolygósok. Szerintem vannak barátaik. De egymás legjobb barátai, az is biztos. Pénzük az van, de azért nem tartoznak a felső tízezerhez. Olyan felső középosztály beliek lehettek.
2021. máj. 2. 22:47
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

Ez olyan dolog, hogy így utólag szívesen vágynál erre, csak amikor választani kellett, akkor valami másért a férjed választottad. Mi volt az oka?


Egyébként férfikén nem ennyire, de nyitott nőt keresek. Tudod hány ilyet láttam eddig? Egyet.

2021. máj. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező ne törődj az ilyen proli hozzászólókkal. Elárulom neked miért írják: mert rohadtul tudják, hogy ez a jó kapcsolat. Közös programok , közös élmények, közös hobbi, és egymás társaságának az élvezése.

Persze 3-as még látja is a javasasszony szemével, hogy tuti kiégnek. Hát mi ez ha nem egy sanyarú sorsú feleség epéje?


Nekem tetszik hogy felismerted, hogy gond van a házasságodban, viszont el kell szomorítsalak, mert egyikőtök sem tett eddig ezért. Nem tudom hogy egyformán titkolátok-e eddig, hogy egymás társaságára vágytok és közös kalandokra, vagy csak te, viszont háát nehéz ügy.

Invitáld a párodat, hogy meglásd hogy áll hozzá. De ne erőltesd, mert akkor csak ideig-óráig fog viselkedni és nagyobb csalódás lesz a végén.


Viszont ha ennyire különbözőek vagytok ti egyszerűen nem vagytok egy hullámhosszon, nem fejlődtök, nem "virágoztok" egymás mellett. Csak vagytok. Ilyenkor nem árt átgodnolni ilyen párra vágysz-e életed végéig.


És nem, nekem hidd el, nem, nem minden kapcsolat lesz lapos "úgyis" x év után :)

2021. máj. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

Nekem volt egy házas férfi szeretőm. Nekem volt az egyik leg megdöbbentőbb mikor még egyáltalán nem volt szex köztünk, de teljesen kivirult mellettem. Úgy érezte magát, hogy mondta: újra él. Ismétlem nem volt szex köztünk még sokáig. De együtt nevettünk , beszélgettünk sokat, kiderült hogy hasonló a gondolkodásunk és szó szerint élmény volt vele egy séta is.

Utána jöttem rá, hogy a nejével a közös program az volt, hogy minden este ágyba tették a gyereket és havonta egyszer kb. volt egy közös vacsora. Nem csoda hogy befulladt a házasság.

2021. máj. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem a ferjed elcsalni ilyesmire nem tudod, csak annyira kirangatni, amennyi sajat erdekeben is tortenik.

Ha marad eleg idotok es a kapcsolat mas tekintetben jo, akkor tenyleg arra kell berendezkedni, hogy masokkal turazol, tancolsz, sajat programokat csinalsz. Ha van ezen felul kozosen eltoltott ido szeretetben, jo hangulatban, akkor ezt ne banjad, hogy nem egyutt. Sok par kulon hobbit, kulon programokat csinal

2021. máj. 3. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Az a kérdésem, hogy neked eddig is hiányoztak-e ezek a programok, vagy most a másik házaspár kapcsán jelentek meg benned ezek az érzések? Ha előtte is gondok voltak, amelyek most csupán a felszínre kerültek, beszéld meg a férjeddel.


Én egyetértek veled. Ha nincsenek új közös élmények, akkor minden házasság, de mindig barátság is ellaposodik. Eleinte könnyű jókat beszélgetni, amikor még nem ismeritek egymást, és életetek első 20-30 évét újdonságként tudjátok elmesélni. Ám egy idő után elfogynak a témák, ha nincs utánpótlás. Nem mondom, hogy pont táncolni, vagy nyelvet kell tanulni mindenkinek (én pl. nem szeretek nyelvet tanulni, hiába volt világ életemben kitűnő nyelvérzékem), de igen is, valamilyen közös program kell, ami mindkettőtöknek tetszik, és nem a 4 fal közt való tespedés a TV előtt.

2021. máj. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
de a férjed semmire sem lenne nyitott, vagy csak a táncra nem pl? mit szeret ő csinálni a szabadidejében?
2021. máj. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!