Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A te kapcsolatod, házasságod,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A te kapcsolatod, házasságod, milyen az ismerősi körödben lévőkhöz képest? Már amennyire tudomásod van róla, mert nyilván nem tudod az intim részleteit mások életének.

Figyelt kérdés
2023. júl. 28. 21:33
A kérdező szavazást indított:
Az én kapcsolatom jobb, mint az ismerősi körömben lévők kapcsolata, vagy ha nem is feltétlen jobb, de a legjobbakkal van egy szinten.
Kb. olyan jó a kapcsolatom, mint az ismerőseim kapcsolatai.
Rosszabb a saját kapcsolatom, mint az ismerősi körömben lévő kapcsolatok, szerintem nekik zömmel jobb hozzám képest.
18 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

A részletekben rejlik a lényeg. Arról pedig nem tud senki.

Tehát értelmetlen a kérdés.

2023. júl. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%

Akikről tudok a kornyezetemben:

-bántalmazó nő-becsicskult pasi

-kifelé jót mutogató házasság de főleg a pasi le akar lépni mást keres a nőt átveri anyagilag a nö aztán nem hulye,okosodott, mindketto azert van egyutt mert más vagy jobb ugy sincs

-aztan fiatal srac gyerekes anyával csok es kozos baba. Anyuka kontrollálja a srác facebúkját is (ilyenrol nem is egyrol tudom ahol elvalt gyerekes nők huszonéves pasiktol szülnek es házasság)

-eltartott nő becsicskult pasival (10.pontos nő kb 5 pontos pasival)


Az en kapcsolataim meg teljesen más

Mindig jó pasik, de a kapcsolatban nem.viselkednek szakitas után meg évekig akarják magukat visszakonyorogni. Gyakran egyik exem versenyzik a másikkal.

Általában beteges féltékeny barmok sajnos. de azok a menthetetlen félék:(

2023. júl. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyesek igaza van.

Például akikre azt hittem, hogy példaértékű, nagyszerű házasságuk van, azok báltak el, mert a férjen kitört a kapuzárási pánik, és egy fiatal nőbe belehabarodott.

Akikre meg azt hittem, hogy unalmas és szürke lehet a házasságuk, ott kiderült egy beszélgetés közben, hogy ők így boldogok, mindketten jobb szeretnek otthon ülni.

Nem vagyunk egyformák.


Igazából azokat nem értem, ahol kívülálló számára a kapcsolat xar, mert veszekednek, féltékenykednek, és vagy ennek ellenére együtt maradnak, vagy összejönnek egy másik ugyanolyannal. Ezek szerint őket is ez teszi boldoggá.

2023. júl. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

Folyt Akik a hirekben is vannak:(

Leginkabb most inkabb meghuzom magam nem kell senki.

2023. júl. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sok olyan van körülöttem akinek jobb a kapcsolata mint a a miénk, tényleg nagyon jó nekik, jók együtt, mindenben sikeresek. De a miénknek is vannak olyan részei amik szerintem nagyon jók. Meg ugye ez nem is kérdés hogy nem cserélném le mert hozzám ő illik.
2023. júl. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
En azt vettem eszre a barati korbol, hogy hianyzik a hazassagukbol az oszinteseg. Hogy nem merik megmondani, mert mi van ha a masik megsertodik. Mi a ferjemmel oszintek vagyunk egymassal, tudjuk miben kell fejlodnunk, mi az erossegunk, a gyengesegunk, el merjuk mondani ha szerintunk a masik nem jo iranyba megy. Koztunk mukodik a kommunikacio, a kellemetlen temakrol is tudunk (szoktunk mert kell) beszelgetni, nincsenek tabuk.
2023. júl. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Maradjunk azoknál, amelyekbe belelátok.


1. 5 éve vannak együtt, ebből 4 éve hallgatom mindkét oldalról, hogy mennyire nem jó, de nem lép egyik sem mert az egyik szerelmes, a másiknak meg kényelmes. Nincs kb szexuális életük, ha van akkor is rossz, félig távkapcsolat, volt majdnem megcsalás (érzelmileg volt is), stb (21 évesek, 5 éve együtt...)


2. Szobatársamat megcsalta a párja, manipulálja és még aggressziót is alkalmazott.


3. Másik szobatársamnak jó a kapcsolata, de ritkán tudnak találkozni.


4. Egyik barátnőm egyedül vezeti a háztartást és a párja gyakran van távol hetekre/hónapokra


5. Egy másik barátnőmnek nagyon jó a kapcsolata, idősebb a pasi jóval, de megvannak, ennél jobban nem látok bele, de szerintem nekik jó a kapcsolatuk.


6. Egynek jónak tűnik, de vannak ultimátumok (eljegyzés), viszont úgy tűnik nekik ez rendben van.


Én maximálisan elégedett vagyok a kapcsolatommal, nem nagyon lehetne jobb számomra. De tudom, hogy másnak más kapcsolatban is lehet ennyire jó. De a fentiek közül egyikkel sem cserélnék, talán az 5. ami ténylegesen az én értékrendem szerint is jó.

2023. júl. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Meggyőződésem, hogy a hosszú házasságokat, ahol gyerek is van, az érdek tartja össze. Nyilván a saját házasságomból indulok ki. 7 éve matekozok és nem merek elválni, mert egy fizetésből nem tudnék a gyerekemről gondoskodni. Biztos vagyok benne, hogy más se jön ki egy fizetésből. Ettől függetlenül a legtöbb házasság jobb, mint a miénk, mernek több gyereket is vállalni. Én egy szobában aludni se tudok vele, nemhogy hozzámérjen.
2023. júl. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sokakat az tart össze hogy külön külön életképtelenek.

Ez meg is latszik azon hogy pénzes pasik se ssaládot se gyereket nemigen akarnak. Max ha olyan körökben forognak amikben ezek nelkul lúzernek néznek ki.

2023. júl. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!