Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tervezgetjük a férjemmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tervezgetjük a férjemmel, hogy nyitott házasságban élnénk, viszont félünk, hogy rosszul sülne el. Létezik valami más opció, amiben ugyanúgy meg van az újdonság varázsa, csak nem megy tönkre a házasság?

Figyelt kérdés
ápr. 6. 08:20
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Ez a házasság már tönkre ment csak az utolsokat rúgja.
ápr. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Mélybenyomás ***** válasza:
21%
Gondolom a megcsalás nem opció? Vagy hogy szeretőt tarts ?
ápr. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Ez a házasság már tönkrement. Ha minden rendben lenne, nem lenne szükség újdonságra. Én is akkor vetettem fel az exemnek, hogy menjünk el swinger klubba, amikor már a tököm tele volt vele és nagyon jól tudtam, hogy ennek a kapcsolatnak már csak idő kérdése, hogy mikor lesz vége.
ápr. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%
Nahát micsoda véletlen, mi is pár hete terveztük ezt el, most keresgélünk mindketten szexpartnert. Mi teljesen jól kijövünk, csak a szexbe szeretnénk izgalmat vinni. Régóta együtt vagyunk és eléggé egyhangú már.
ápr. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%

A házasság hűséget jelent. Egyszerűen nem értem azok az emberek, akik tudják, hogy nem monogámok miért mennek bele?

Nincs más opció.

Félrekuffantatok és vagy beleszerettek valaki másba, vagy nem. N

ápr. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

A statisztikák szerint az ilyen párok nagyrésze idővel elválik.

Valamelyik le fog lépni a szerető el.

ápr. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%

Milyen újdonságra vágytok? Ha csak a szex akkor irány egy swinger klub. Ott is lehet fokozatosan haladni hogy megtapasztaljátok nektek mi fér bele.

Ha nem a szexel van gond akkor jobban jártok valami új közös hobbival.

ápr. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A másik opció az, hogy az ember titokban csinálja, már úgy értve, hogy pl a férjed felszed valakit, de nem beszél neked erről, közben te mégis tudsz róla, mert ismered, de nem szólsz emiatt és nem zavar téged, hanem elfogadod ezt, nem cseszteted. Ő pedig találkozgat a nővel és ideális esetben rájön, hogy mennyivel jobb neki veled, mert egyáltalán nem cseszteted, míg az új nő állandóan nyúzza valamivel. Az újdonság varázsa hamar el tud szállni ha két pofára veti bele magát az ember.

Nőként azért nehezebb, szerintem legalábbis, mert valamilyen érzelmi kapocs kell azzal az emberrel, akivel szexelek. Férfiaknak ez olyan, mint pl egy jólesőt úszni, nekik egy nővel szexelni nem feltétlenül jelent érzelmi elkötelezettséget.

ápr. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!