Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan tudnátok az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnátok az ilyen "férfit" nevezni?

Figyelt kérdés

Sajnos nem egyszer futottam itt online bele "férfiakba", akik rbancnak és egyébnek nevezik azokat a nőket akik imádnak a párjukkal szexelni


Ezek a férfiak házas emberek és habzó szájjal szidják az embert, közben mondogatják hogy dehát sosem érhetünk fel a feleségük szintjére..


Őszintén, miért kell így az embereket bántani? 😅



ápr. 8. 13:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Mi van??? Eleve nem értem azt se amit írsz...a másik meg hogy én ilyet nem olvasok itt.
ápr. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
73%
Ilyen dolog ez az irigység.
ápr. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
54%
"Egy bitnyi gondolatot sem érdemes pazarolni rá" férfinak nevezném, kérdező.
ápr. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

1. Azt kérdeztem, hogyan lehetne az ilyeneket nevezni. Eléggé idegesítőek,hogy habzó szájjal szidnak.



Egyébként privátban, de már az utolsó is megfutamodott. Elmeroggyant lehet..

ápr. 8. 13:59
 5/21 A boldogság nem létezik ***** válasza:
100%
Én csak simán "idegennek" nevezném, mert nem ismerek ilyen embert. Igaz olyat se, aki feleslegesen előadja mindenhol, hogy neki mennyire jó otthon a szex (Erre kíváncsi bárki is? Lehet én vagyok prűd, de ez nagyon magánügy)
ápr. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
57%
Sehogy, nem érdekelnek.
ápr. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
57%
Úgy nevezed őket, ahogy akarod. Egyáltalán minek foglalkozol ilyenekkel? Máson is gondolkozhatnál. Olyanon, ami boldoggá tesz mondjuk.
ápr. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Én ilyenről még nem hallottam.
ápr. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
5. Szex topik alatt akadt belém ez az Incel és kezdett privátban szidni. Ha nem írhatom le hogy mi a jó vagy a rossz otthon a szexben, minek van a topik?😅
ápr. 8. 15:05
 10/21 A boldogság nem létezik ***** válasza:
100%

9.


Jaaaa, hogy neten "találkoztál" ilyen emberrel? Akkor én is tudnék mesélni, ismertem már meztelencsigával szexelő csajt és tökönrúgásért könyörgő férfit is, de élőben nem tűrnék meg ilyen ismerőst.


Neten mindenféle ember van, ezt bele kell kalkulálni, amikor írsz egy fórumra.

ápr. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!