Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnàtok tanàcsot adni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 23èves no vagyok,5ève van pàrkapcsolatom 2.ève született meg a kisfiunk. Amiòta babànk van sajnos teljesen tönkre ment a kapcsolat kettonk között. Utòbbi idoben ràjöttem o mindig ilyen gusztustalan volt csak jòl tudta leplezni az ido alatt mèg nem volt a fiunk. Màra màr teljesen ki szerettem belole.Nem lehet vele beszèlgetni,Nincs összebùjàs,Az eggyütt lèteinktol màr undorodom. Letudja minnèl hamarabb de az hogy ràm tekintettel legyen az règ nincs. Ha elmondom a bajaim ami zavar egybol haggyam ot bèkèn neki elege van stb.. Azzal büntet ha nem ugy vannak a dolgok ahogy o akarja megvonja a szeretetet… Èn mindig mindenen valtoztassak de o semmin nem hajlando. Elso idoszakokban mikor ez elkezdodott hittem hogy meglehet oldani. De kezdek ra jonni hogy nem igy van es hogy o igazabol sosem szeretett.. Nem szamitok egy olyan embernek akit nem èrdekli ha sirok, sot volt olyan el is aludt. Mar annnyira el is fajultak a dolgok hogy agressziv is velem. Tobbszor zavart el hogy menjek az eletukbol. Pedig en csak megbeszelni szerettem volna.Nem mondom hogy en nem hibaztam sosem de o tul atlepte a hatart.. En pedig elveszitettem az onbecsulesem.Mert gyerek elott minden kb mint egy rozsaszin alom..es akkor ilyeneket sosem engedtem volna neki vagy neztem volna el. De sajnos keson jottem ra mien ember van mellettem. Ot semmi nem erdekli a kocsijan a penzen kivul. Haztartasba ritka ha besegit gyerekkel is elvan de olyan meg soe volt hogy ejszakazott volna vele vagy azt mondta volna pihenj nyugodtan itt vagyok vele altatom stb. Tudja hogy majd ittvan az anyja megoldja. Ra fogja hogy a munkaja miatt nem bir felkelni hozza meg mindenfele hulyesegek. Depresszios lettem miatta kb feketenek latok mindent. Azt erzem bele fogok orulni. Senkivel nem tudom ezt meg beszèlni. Gondoltam en mar a legrosszabb forgatokonyvre is csak elhaggyam.. De ez nem ilyen egyszeru sajnos . Neha nekem is jol esne ha valaki egy nehez nap utan csak megolelme vagy par jo szot mondana nekem. Ez lenne ugye o de tole ilyet nem kapok. Gyerek elott minden rozsaszin kod volt. A tenyeren hordozott.. Most meg mintha nem is egy ugyan azzal a ferfivel lennek. Ha ezt tudtam volna elore nem szulok neki gyereket. Imadom a kisfiam o erte barmit meg tennek barmit. De ha lehetne vissza forgatni az idot nem igy csinalnam. Biztosan mas nok is eltek vagy vannak ilyen helyzetben. Tudnatok tanacsot adni? Velemenyekre is nagyon kivancsi lennek. Koszonom!
nov. 29. 09:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Készülj fel az egyedülálló anyuka életre. Nem lesz egyszerű, de ha komolyan elhatározod, fele ennyire leszel boldogtalan. Ha megszabadulsz, megadod az eselyét is, hogy egy másik ember boldoggá tehet téged. De ő nem fog.

34 éves egy gyermekes anya vagyok. Írj privátban, ha szeretnél beszélgetni.

nov. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Fogd a gyereket és haza, vagy bérlakásba, de ígya gyerek is tönkre megy.

Ez egy érzéketlen, primitív állat. Mindamellett, hogy már jó ideje van valakije, az tuti.

nov. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Mibol gondolod hogy van valakije? Köszönöm a vàlaszokat.

Tènyleg èn lennèk ennyire vakon

nov. 29. 10:03
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Abból gondolom, hogy olyan élesen megváltozott. A szexuális életetek gyakorlatilag nulla. Irántad érzelmileg kiürült. Nem érdekli semmi, ami veled kapcsolatos.


Lélekben nem otthon van. Terhére vagy.

Nyilván már a terhességed alatt kifele kacsinthatott.


Tipikus viselkedés.

nov. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
És abból gondolom, hogy alap: ha nem velem, az azért, mert mással.
nov. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen rettenetesen mintha nem is o lenne.. De igazabol ezèrt is engem hibaztat hogy èn hoztam ki belole ezt az embert. Nemtudom a megcsalàst tobbszor kerdeztem mar tole mert nemtud mar az ember mire gondolni de mindig az volt a valasz sosem csalnalak meg.
nov. 29. 10:14
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Már lényegtelen, hogy van-e valakije. Ilyen kapcsolatban az az egyetlen megoldás, ha lezárod. Gyűjts a bizonyítékot az agresszióra, aztán csomagolj!
nov. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszt
nov. 29. 10:17
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp tartalékolnék és visszamennék dolgozni, a picit bölcsibe/lassan oviba íratnám és albérletbe/szülőkhöz költöznék.


El tudnál költözni tőle egyedül a babával? Anyagilag mennyire tudsz függetlenedni? Mindenképp legyen saját,félretett pénzed.


Plusz a gyerek szempontjából is egyre nehezebb lesz az elválás. Most még ilyen kicsi nem lennének emlékei arról, mennyire toxikus a kettőtök kapcsolata. Erre is gondolj...milyen környezetben szeretnéd nevelni a kisfiad. Szeretetteljes, nyugodt környezetben egyedül vagy egy depressziós anyával és feldúlt apával való felnövést?

nov. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Voltam ilyen helyzetben. Válás, utána pedig pszichoterápia, hogy soha többé ne kerülhessek ilyen helyzetbe. Sok év távlatából azt mondom, bár korábban léptem volna meg.
nov. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!