Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők, lányok el tudnatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok el tudnatok magatokat képzelni milliomos felesegként? Szép ruhák, ékszerek, kocsik, villa? Milyen hobbit választanátok magatoknak?

Figyelt kérdés

2018. okt. 9. 13:22
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
78%

Őszintén? Nem. Mert szerintem kicsinálnék egy ilyen férfit, mert örökké adakoznék,állandóan rábeszélném, és eladogatnám a villákat, meg az ékszereket, ruhákat stb. azt meg az ilyen egyedek nem bírják:D; az egyetlen amire nagyon gondot fordítanék egy hatalmas házi könyvtár:D


Nem az én világom..:D


Hobby? Mondjuk Lakberendezés, néha unalmasabb pillanataimban, ha lennének:)

2018. okt. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
83%
1+ Szóval megkímélem őket magamtól:D mert szerintem egy nyugodt pillanatuk nem lenne mellettem:DD
2018. okt. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2018. okt. 9. 13:29
 4/38 anonim ***** válasza:
36%

Nem kell elképzelnem...

Hobbiként webshopot nyitottam :)

2018. okt. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
83%
Nekem teljesen más dolgok fontosak az életben, nem tudnám magam elképzelni ebben a helyzetben. Fontos számomra a függetlenségem, a karrierem és a szakmai fejlődésem, fontos, hogy önerőből érjek el valamit, ez egész életemben így volt. Nagyon jó szívnvonalon élek, de ezt magamnak teremtettem meg. Ha milliomos lennék, akkor se vennék villát, szép kocsit, ruhákat vagy ékszereket, mert ezek huszadrangú dolgok számomra, helyette utazásra költenék szinte mindent, de még azt is az általam imádott, airbnbzős, gyalog mászkálós, lazább stílusban. Engem a luxus taszít, baromira feszengek az ilyen környezetben.
2018. okt. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
28%
Amúgy, a kérdező sehol nem írta, hogy az ember jánya nem önerőből lett gazdag, és ezeket a dolgokat nem mind magának vette meg, csak közbe mellé férje is van...
2018. okt. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
77%
Naná. Kóbor állatokat fogadnék be. Lenne egy macskafarmom megfelelő személyzettel. Ha nem kellene soha kimozdulnom, akkor nem plasztikáztatnék, és nem érdekelnének a szép ruhák és ékszerek. Egész nap olvasnék, főzőcskéznék és macskáznék. Ha meg kellene jelennem a milliomos férjemmel eseményeken, akkor természetesen elvégeztetnék pár beavatkozást, hogy jobban nézzek ki és beszereznék pár szép designer darabot.
2018. okt. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
98%
#6 Ez igaz, nekem mégis a "milliomos feleségként" kifejezés ezt sugallja. Ha az lett volna a kérdésben, hogy "milliomosként", akkor én is máshogy értelmezem a kérdést.
2018. okt. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigo válaszaitokat.

Akkor pontositanék.Milliomos.

2018. okt. 9. 13:45
 10/38 anonim ***** válasza:
52%

További tervként, ha még nagyobb lesz a szabad-felhasználhatóságú vagyonom, menhelyet alapítanék.

Rallyba kezdenék, illetve pár extrém sportot űznék még szívesen, de ezek most időhiány miatt nem lehetségesek.

2018. okt. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!