Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tudnatok kerlek tanacsokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnatok kerlek tanacsokat adni, hogy hogyan tudnek tullepni egy 4.5 eves kapcsolaton> nektek mik segitettek? L

Figyelt kérdés
2023. szept. 21. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Kevés az infó!


- Kor?

- Anyagiak?

- Külső?

- ...

2023. szept. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló cipőben járok. Három év után szakított velem, a következő héten már mással látták. Ameddig magamban kerestem a hibát addig fájt, de ha csak ennyit jelentettem neki, akkor azt mondtam magamnak, hogy nem érdemli meg a könnyeimet. Ezek mellett elkezdtem edzeni, haverokkal kijárogatni. Így, egy hónap elteltével azt tudom mondani, hogy boldog vagyok. Hiányzik, hogy valaki legyen mellettem, legyen akit megölelni, de tudom, hogy én jobbat érdemlek. Ha nincs kivel vagy szeretnél beszélni erről írj rám nyugodtan


26f

2023. szept. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Idő.
2023. szept. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Greg35 ***** válasza:
100%
Nézz előre keresd az élet lehetőségeit, de előbb dolgozd fel a kapcsolatot, ne hibáztasd magad, nézz rá külső szemlélőként, mi volt számodra belőle a tanulság, miket tanultál belőle, pozitív és negatív. Tedd helyre magadban az egészet, segít tovább lépni az életben. Keress célokat, amiket megvalósíthatsz. Vágj új dolgokba! Most nyitva az ajtó :) Tudom kicsit ijesztő egyedül lenni. De sokat segít az önismeretben.
2023. szept. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előre nézz és ne hátra, ne nosztlgiáz az sokat ront.
2023. szept. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kustany ***** válasza:
100%

Elfelejteni nem fogod, végül is az életed legalább 10%-t jelenti.

Lehet, hogy lesz 1-1,5 éved, amíg mindenről eszedbe fog jutni. Sokat nem tehetsz, csak azt, hogy lekötöd a figyelmedet valami egészen mással és akkor szép lassan eltávolodik majd.

2023. szept. 25. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Leveltetu ***** válasza:
100%

Fogd fel ugy a helyzetet, hogy volt az eletedben 4,5 ev ami jo/nagyon jo/eszmeletlen volt, de ideje haladni tovabb az eletben es uj kihivasok ele kerulni. Ha o az aki neked van kivalasztva, az elet ugyis elodbe fogja sodorni ujra, ha nem akkor a "tengerben van eleg hal". Oka van, hogy szakitottatok, ne keresd a hibat, se benne se magadban mert nem biztos, hogy talalsz ilyet. Egyszeruen csak ez a helyzet, valami nem ment, es igy lett jobb.

Tovabb ugy tudsz lepni, hogy felallitasz magadnak egy realis elvarast, es olyan kozegbe jarsz ahol nagy valoszinuseggel ilyen emberek jarnak, hogy megadd az eselyt magadnak az ismerkedesre.

Ne filozz a multon, lepj ki a fenyre es haladj tovabb, "ami a tied az felre van teve".

2023. szept. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Ez most épp aktuális nekem is, egy 3.5 éves kapcsolatomnak lett hirtelen vége, nagyon méltatlan körülmények között 3 hónapja. Tudd h az idő önmagában nem fog segíteni. Az idő szükséges, de nem elégséges feltétel, akarnod is kell, hogy túl legyél rajta. Ha beleragadsz abba, hogy majd újra összejöttök, akkor sose fogsz túllépni. Amik nekem segítettek:

-sírás: amikor csak jólesik és lehetséges. mások előtt én se szívesen sírok

-barátok, családtagok: azoknak is elmeséltem, akikkel nem éreztem olyan közeli viszonyban magam és meglepett, mennyi támogatást kaptam. (volt persze olyan is aki csak még jobban belémrúgott, de általánosságban támogatást kaptam)

-naplóírás: segít a repetitív gondolatoktól megszabadulni

-sport: az elején nehéz, mert közben is csak a széthullott életedre tudsz gondolni, de minél többször mész el, annál jobban fogod élvezni

-szar romantikus könyvek újraolvasása: pl.: alkonyat, szent johanna gimi stb. Könnyű olvasni őket és sokáig lefoglalja az agyadat

-pszichológus: 2 hónapig jártam hozzá, jó volt neki ventillálni és rámutatott pár érdekes dologra, amire magamtól nem jöttem volna rá

amit szerintem ne csinálj:

-ne lépj vele kontaktusba, semmilyen szinten. ne nézd semmilyen közösségi oldalon, ne írj neki, ne hívd fel. Az elején lehetetlennek tűnik, de egyre könnyebb lesz.

-ne lépj bele egy újabb kapcsolatba. ezt talán nem is kell magyarázni miért

-ne süppedj önsajnálatba: az élet túl rövid

3 hónapos távlatból beszélek csak, de már így is érzem, hogy sokkal jobb. Nagyon fáj még mindig és sztem lesz még vagy egy év, amíg rendben leszek, de már látom a kiutat ebből a nyomasztó helyzetből. Neked is menni fog.

2023. szept. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!