Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 40 évi házasság, és azon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 évi házasság, és azon belül a szex milyen lehet?

Figyelt kérdés

ápr. 13. 13:33
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
40. Annyira süt belőled a gyűlölet. Tedd magad rendbe, aztán a házasságod. Ne a nőre told már rá ha nincs szex, az is lehet hogy tökre szar vagy az ágyban és már nem kíván!
ápr. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
38%
41. Az ágyig el sem jutok. Éhes ember a kajáról álmodik, szegény a pénzről, boldogtalan a boldogságról. Én meg a szexről. Aki nem evett már 2 hete, az nem fogja betartani az etikettet. Tőlem se várj szivárványos költői hangnemet a témában.
ápr. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:

42. Old meg, csinálj neki kedvet a szexhez és ne ajtóból ronts a házba. Azt még fiatal nőként sem tűröm, nem hogy egy házas nő..


Nyilván már nagyon nem kíván téged, lehet pocakos is vagy már és kopasz. Talán tenni kellene, nem itt sírni..

ápr. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
Heti egy van, ami izgató.
ápr. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
38%

43. Nem lehet a kedvében járni semmivel, kerüli a testiséget. Pocakos? Kopasz? 😆


Káros szenvedélyektől mentes, sportos, széles vállú magas férfi vagyok. Ráadásul all in. Romantikus, vagány, értelmes. Nem bennem van a hiba, ezt a környezetem már évek óta mondja.


Előjáték? Érzelmi, testi, nem 5 perc hanem folyamatosan a mindennapokban. Biztonság érzet, tisztaság, kényelem, igényesség.


Korosztályomra köröket verek, de teszek is érte. 🙂

ápr. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!