Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 40 évi házasság, és azon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 évi házasság, és azon belül a szex milyen lehet?

Figyelt kérdés

ápr. 13. 13:33
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
100%

Én még mindig fenntartanám a lehetőségét annak, hogy a vitapartnerünknek egyszerűen csak nem volt szerencséje a párválasztásban. Bizonyára igazad van abban, kedves 20-as, hogy az ember tehet azért, alakíthat magán ahhoz, hogy a személyisége elfogadhatóbb legyen, főleg egy olyan nő számára, amilyenre vágyik. De nagyon sok múlhat a szerencsén is, hiszen sokszor nincs igazán magyarázata, hogy mi nők, miért gerjedünk rá egy férfira.

De abban teljesen egyetértek, hogy az érzelmi oldal egy nőnél nem választható el a szextől. Viszont jó esetben a szexnek erősítenie kellene az érzelmi kötődést.

ápr. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
100%
31, öröm végre egy ennyire intelligens nővel beszélgetni az oldalon, mint te :) Egyet értünk. Elnézést kérek a stílusomért (30), de egyébként a delikvens egy másik kérdésnél sokkal de sokkal durvább hangnemben válaszolt nekem, kezdte rögtön azzal, hogy balos libsi vagyok. Ennél a kérdésnél még ugyancsak kulturáltan nyilvánult meg. Ezért jelent meg az én válaszomban is némi gúny és személyeskedés. A válaszom is onnan másoltam be ide egyébként.
ápr. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
100%
# 32. Köszönöm szépen.
ápr. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
60%

30. Olyan jó hogy leírsz egy nullának ismeretlenül. Bizonyára óriási gondok vannak velem, külsőre, belsőre. Bizonyára. Szerintem bőven, minden szinten az átlag felett vagyok bármilyen témában, jelzőben, kategóriában. Ugyanis mind a mai napig folyamatosan dolgozom magamon, úgy hogy gyakorlatilag már felesleges is lenne. Az alap természetem is jó, a tipikus nárcisztikus, behódoló, agresszív, sunyi, önző, szolgalélek stb. egyáltalán nem jellemző rám. Talán annyi, hogy túl segítőkész vagyok, inkább mások érdekeit veszem a sajátom elé, bár az utóbbi pár évben már ez sem jellemző. Mivel ha tudom hogy mik a gyenge pontjaim, így ezekre mindig reagálok. Tanulok, edzek, valami módon próbálok javítani rajtuk. Nálam nincs kidobott dolog, nálam minden meg lesz szerelve, javítva. Talán ezek a jellemvonásaim nem jók egy párkapcsolathoz, mert nekem minden kihívás. Nem szakítok, nem otthagyom, hanem meg akarom oldani.


Probléma esetén képes vagyok egy szakmát megtanulni, csak hogy meg legyen oldva. Nincs szex? Sebaj, akkor 50 féle képpen keresem rá a megoldást. A témában könyveket olvastam, videókat néztem, tanfolyamokat végeztem el úgy, hogy van érzékem a dologhoz. Áldás vagy átok, de elég gyorsan tanulok, mindenre nyitott vagyok, gyorsan ráérzek mindenre.


Amit hibának tartok magamban, az az hogy nem tudok feladni semmit, nekem a kudarc nem opció. Ezen nem tudok változtatni.

ápr. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:

34, 30 vagyok. Na akkor emberedre akadtál, mert én is pont ugyanilyen vagyok, csak nőként. Ha nagyon érdekel egy probléma, megszállottan kutatom a megoldást, rengeteget olvasok pszichológiai, párkapcsolati témákban, férfi-női működésről. Mielőtt jönnél azzal, hogy áh, csak olvasol, akár hiszed akár nem, én is rengeteget beszélgettem mindenféle oldalakon emberekkel, főleg férfiakkal, hűtlenségük okát kutatva. Saját terápiám is megvolt, férfi pszichológussal, sokat beszélgettünk ezekről a kérdésekről. Szakterülete egyébként a párkapcsolati problémák voltak.

Míg te a nők szexmentességét akarod megérteni, én meg mondhatni a hűtlenség téma megszállotja lettem. A kettő nyilván valamelyest összefügg.

Ezért ilyen háttérből jelzem feléd, hogy szerintem "kutatásaid" konklúziói nem állják meg a helyüket, azaz, hogy minden nő frigid, meg a páca, és nem adják meg a férfiaknak a szexet és ez a fő probléma. Ezek már csak a következmények. Igaz, hogy a férfiak alapvetően szexuális lények, nekik ez jóval fontosabb, és mindenféle komolyabb érzelem nélkül is megy nekik, de a nőknél sokkal többet nyomnak latba az érzelmek, az érzelmi állapot. Alapvetően a két nem közti kommunikáció csúszik el, megjelenik az érzelmi eltávolodás, a nő nem szeretne szexelni. Ez is egy nagyon leegyszerűsített verzió, nyilván létezik számtalan egyedi eset, történet stb, mindezt csak a te állításodra próbáltam visszavezetni, mely szerint minden hűtlenségnek, válásnak az az alapvető oka, hogy a nő nem szexel.

ápr. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
100%

# 34. Szerintem Te ideális lehetsz társnak. Nem biztos, hogy veled van a baj. Nekem is volt olyan barátom, aki minden szempontból ideális lett volna, mégis csak testvérként tudtam szeretni. Aztán megláttam a későbbi férjemet, aki 19 éves volt, semmi különös, lényegében még a nevét se tudtam, és valami őrült szenvedéllyel cuppantam rá. Ki érti ezt?

Szerintem Te még nem találtad meg azt a nőt, aki megőrül érted. Ez a probléma. Én nem vallom, hogy a nők nem szeretnék a szexet. Csak megfelelő partner kell nekik. És ne szedjenek fogamzásgátló tabit. Mert az aztán véget tud vetni a vágynak.

ápr. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
100%

30. Nagyon értelmes nő vagy, remélem később én is hasonló tapasztalatokra teszek szert. 🥰


Nekem a debellás hozzászólások verték ki a biztosítékot, biztos valami megkesetedett Incel írta őket, mivel egy nő ismérve nem az hogy hány kg..

ápr. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
48%

37. "Az igazi nő ismérve nem egy x kilogramm, drágám." Akkor maradjunk abban, hogy az igazi férfi ismérve nem az hogy szobainas, házmester, magán sofőr, kertész, hamutartó, lábtörlő.


Még mielőtt elindulna a nemek közötti harc, állapodjunk meg abban, hogy nem azért rosszak a kapcsolatok mert(!), hanem azért mert 80-90%-ban rosszak a párosítások, az emberek megpróbálják valakivel, aztán benne ragadnak. Annyira nem rossz, sok mindent elértünk, csak a só hiányzik. Ma kizárólag a nagy számok törvénye alapján gondolkoznak az emberek, mi az hogy nem találod meg az igazit. Azért amiért a bántalmazó családban felnőtt nők a bántalmazó típusú férfiakat találják meg, vagy amiért az "X" férfi folyamatosan az "Y" típusú nőket. Annyi ideje, energiája és lehetősége meg nincs egy 40X éves embernek, hogy futószalagon ismerkedjen.


Így van, én is típus nőket vonzottam be. A hihetetlenül komoly, megbízható, csinos, ámde apáca vérű nőket. Velem a laza, bulizós, dugjunk ahol tudunk nők nem tudtak mit kezdeni, ahogyan én sem velük. Nekem ez valahol idegen, egyáltalán nem látom az ilyen nők mellett a biztonságot, már ami a kapcsolatot jelenti. Van még egy dolog, de azt ide nem fogom leírni.

Mivel szeretem a dolgokat kézben tartani, így nálam az működött volna, ha egy nő aki laza, bevállalós, magával ragadott volna izomból.


Még mielőtt valami kockának tartasz, azért elárulom hogy én is bevállalós vagyok igen csak sok területen, de érzelmileg nem. Mivel már vagy 50X pofára estem, nem igazán érzem azt hogy szexuálisan nekem kellene közelednem vagy lépéseket tennem. Én régen megtettem, 150%-ban mindig kellemetlen visszautasításokban volt részem olyan nőktől, akik fülig szerelmesek voltak belém.


Ja, társnak ideális vagyok, ezt már olyan sokan mondták! Mellettem ott a biztonság, az izgalom, a megbízhatóság, rám mindenben lehet számítani. Viszont az élet fűszeresebb oldalát azt sosem kaptam meg, és valószínűleg nem is fogom. Külsőmmel sincs baj, viszont már kikérgesedtem, nem erőltetek már semmit. Bizonyára valami karmikus oknál fogva ebben az életben azt kell megtapasztalnom, hogy milyen az amikor mindenem meg van, minden tulajdonságom jó lenne, de a szexualitást csak a pálya széléről nézhetem. Ha valaki már nagyot küzdött azért hogy ez változzon, az én vagyok. Elengedtem már, csak anekdotázom.


Mint írtam már, a házasságom mellett is ismerkedtem, és nem az érzelmi része miatt. Egy időben ez már elérte a kritikus szintet, amikor esküszöm mindegy lett volna már hogy 40 vagy 120kg, hogy 18 vagy 58 éves, és akkor sem jött össze. Azóta ez lecsengett, ami már biztos, hogy én a szexuális élet ellen be vagyok oltva, a női vonzalom az irányomba nem működik, max haveri vagy iker lélek módban. Ez van. 2 perc alatt ismerkedem, sosem panaszkodott senki rám, érdekesnek tartottak, a fotóm, alapján szimpatikusnak... éééés mégsem. Mond, mit kellett volna még tennem? A házasságomtól tekintsünk el, nálam a szexuális élet már egy életcél, egy kihívás, a feleségemet mivel ez nem érdekli, így gyakorlatilag ez nem tiltott zóna. Azt még hozzáteszem, hogy sosem voltam az adott pillanatban tolakodó, vagy mint aki rá lenne feszülve a témára.

ápr. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
39%
35 vagyok. És nem gondolod, hogy egyrészt esetleg az lehetett a visszautasítások oka a nők részéről, hogy házas vagy?
ápr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
38%
39. Nem, mert ezt előre közöltem, és a nők is házasok voltak. A lelkesedés csak addig tartott náluk, ameddig komolyabbra nem fordult a helyzet. Szóval ez a szeretőt találni csak annyi hogy gondolsz egyet, nos az urban legend. Elengedtem a dolgot. Az ilyen házas nők csak fantáziálni szeretnek a szexről, inkább kínlódnak otthon az impotens férjükkel. Oké, megértem.
ápr. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!