Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 40 évi házasság, és azon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 évi házasság, és azon belül a szex milyen lehet?

Figyelt kérdés

ápr. 13. 13:33
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
*mármint 19-nek ment az utolsó, a 18 én vagyok.
ápr. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a 20-assal, én vagyok a 41 éve házas. Igen, ahhoz, hogy a szex működjön akár több évtizedes házasságban is, nem elég csak a testi oldalára figyelni. Én nem tudtam volna testileg kívánni olyan férfit, akit lelkileg nem kívánok, akivel nem akarok lelkileg is összeforrni. Bennem mindig volt egy elementáris vágy nem csak testileg, hanem lelkileg is összeolvadni a férjemmel. Ez persze fizikailag lehetetlen, nem tudunk teljesen eggyé válni, és nem is kell, de a vágy megvan rá, és ez hajt minket újra és újra egymás karjaiba. Ha nincs meg ez a lelki töltet, hogy a másikat mindenestül magamba fogadjam, magamba olvasszam, akkor a szex csak kölcsönös önkielégítés marad. Arra pedig nekem se lett volna igazán szükségem. És ez a lelki oldal idősebb korban méginkább felerősödik, hiszen a test már nem annyira követelőző, a hormonok már nem tombolnak úgy. De a lélek nem öregszik. És a lélek nem adja fel, ugyanúgy vágyik, az összeolvadásra a másikkal, mint fiatalon. És a szex azt az összeolvadás-érzést, amit fiatalkorban tudott nyújtani, idős korban is nyújtja. És ez az, amire idősebb korban is vágyik az ember. Már legalábbis, ha annyira szereti a párját, hogy a legszívesebben eggyé válna vele, kortól függetlenül.
ápr. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
58%

20-22. Látjátok, mindig ezt kapom látatlanba. Biztos én egyből a szexszel indítok, biztos bunkó vagyok, biztos rámenős.

Nos, akkor nézzük. Polgári családból származom, tudok késsel villával enni, ismerem az etikettet. A szüleim példás házasságban élnek a mai napig is. Szóval van fogalmam a nő-férfi kapcsolatáról. Előzékeny vagyok, figyelmes. Mindig is azt éreztem, hogy egy kapcsolatban én vagyok a férfi, nekem kell lenni az erős alapnak, nekem egy családot kell támogatnom, védelmeznem. Sportoltam, több diplomát szereztem, mindent idejében megcsináltam. A jófiúság mellett baromi rossz is voltam, bejártam motorral európát, ejtőernyőztem, ha kell a sárga földig leittam magam, karaoke-ztam bárhol, minden voltam csak nem unalmas. Nem is sorolom tovább.

Semmi gondom nem volt, sőt ma sem az ismerkedéssel. Negyedévente tartok előadásokat, szóval nincs bennem stressz ha emberek előtt kell megjelenni. Magas vagyok, a külső visszajelzések alapján még a külsőm is elfogadható. Sosem kezdtem be egy nőnél a szexszel, ugyanis engem mindig a nőben rejlő ember érdekel. Ki ő, honnan jött, milyen gyerek volt, azt hogy élte meg, kedvenc dolgai, mit nem szeret, milyen a világnézete, mi a hobbija, mi a kedvenc étele, hol járt, mit látott, mik a céljai stb. Ezek engem baromira érdekelnek.

Nem vagyok félénk sem, nem volt olyan iskola, tanfolyam vagy bármi rendezvény, ahol ne flörtöltem volna. Egy ideig nem értettem hogy miért, de rájöttem hogy a bennem lévő űr miatt. Ez pedig a szexualitás. Hidd el, nem írnék ennyit ha nem lenne igaz a történetem.


Valójában már tök mindegynek tartom hogy ismerkedem, mer itt a gyk-n is, konferencián, céges bulin, random helyzetekben kizárólag frigid nőkkel ismerkedem. Jelenleg ott tartok hogy már sportot űzök belőle, hogy mennyi az a szám ami után megtörik a jég.


Nem jó ez így látom én is, de ez már számomra is hihetetlen. Két hetes sztori: azt hittem hogy most aztán vége a sorozatnak. 2 napos előadás, közös szállás. Szimpatizáltam egy hölggyel, beinvitált a szobájába, csak egy törülköző volt rajta átkötve. Testápolót nyomott a kezembe, hogy masszírozzam meg. Most te el tudsz képzelni ennél egyértelműbb helyzetet? Mondom tovább! Ahogy masszírozom, már 5 perc után közölte hogy ő debreceni, vannak gyerekei, szóval ne gondoljam túl a dolgot. Természetesen a világítás le volt kapcsolva, ez már az elején gyanússá tette a dolgot. :D


Én olyan jót nevettem akkor, mondtam neki hogy pacsi, csapjon a tenyerembe. Meg is köszöntem Istennek hogy ennyire véd engem a szextől! :D


Nem adom fel, viszont fizetni nem fogok érte. Egyáltalán nem érzem megcsalásnak, nekem ez most már életcél egyre jobban. Tudom ilyen nincs, mégis van. Hidd el nem vagyok sem dühös(az már elmúlt), de azért akkor is összehozok egy alkalmat egy olyan nővel, aki le meri vetni a ruháját fényben. Egyre jobban hiszek a sorsszerűségben, mindenkinek minden meg van írva. Vagy én amolyan kívülálló vagyok, alien, angyal, szellem, entitás, vagy akármi, csak ember nem. :)

ápr. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
80%

Az ismerosi koromben azert nem fekszenek le a nok a parjaikkal, mert: elfaradnak a gyereknevelesben es/vagy hazimunkaban, ami 8 ora munka utan erdekes mod csak a nokre var. A pasi csak vakargatja a tv elott ulve, esetleg sorrel a kezeben, amitol budos lesz mint a dog. Ki akar nyalogatni egy soroshordot? Vagy ha dohanyzik, egy hamutalat?


A no tegyen meg mindent, hogy x gyerek/5-10-15 ev utan is nezzen ki ugy, ahogy megismerkedtek, maradjon vonzo, csinos. A ferfi persze lehet igenytelen, ereszthet pocakot, meghizhat, neki jo lesz az a rojtos, lyukas nadrag is.


Ezekre a ferfiakra nem lehet felnezni, nem lehet oket megkivanni. Konyorogni meg nem fog senki egy felnott ferfinak hogy “ugyan Jozsi mosogass mar el magad utan, ne hagyd mar szet a szennyes zoknidat” mert nem a no gyereke, hanem a tarsa. Igy marad az elhidegules, hosunk meg sirhat a szeretonek (akinek persze fel tud oltozni tiszta ruhaba, amit asszonyka mosott ki) hogy otthon nincs szex es el van hanyagolva teljesen.


Na de miert is van elhanyagolva?? Barati, kozeli ismerosi szavakat tolmacsoltam.

ápr. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:
24: ezt ennél pontosabban és jobban neg sem fogalnazhattad volna! Minden szó igaz!!
ápr. 17. 08:33
 26/45 anonim ***** válasza:
30%

24. Azért ne told már ennyire a feminista marketinget! Az én ismerősi körömben meg 40-50 körüli családapák, férjek, dolgoznak, segítenek, főznek, gyerekkel vannak, diplomásak, sportosak, intelligensek.


Szép ismerősi köröd lehet! Ezzel a siránkozó, mindenért a férfiak a felelősek szöveggel meg csak a nő társaidat hergeled.

ápr. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
100%

26: hatrebb az agarakkal. Nem vagyok feminista, nem hibaztatom mindenert a ferfiakat es hergelni sem akarok senkit.

Neked diplomas, sportos ismerosi korod van, ahol gondolom mukodik a munkamegosztas, en viszont az orszag olyan reszerol szarmazom, ahol a lakossag nagy szazaleka gyari munkas, harom muszakkal, es hiaba a nol is ugyanott dolgoznak, megsem mukodik, hogy borral a kezukben ok tespedjenek le a kanape ele, mig a ferjuk kitereget, felporszivoz vagy pelenkat cserel a gyereken.


Nem tartom hibasabbnak egyik nemet sem a masiknal, csupan nokent tobb novel vagyok kapcsolatban, mint ferfivel. A ferjem a masik oldalrol tud beszelni, illetve sajat tapasztalatbol az elozo felesegerol, siman elhiszem, hogy igaz, mert latom.

A noknek a no a legnagyobb ellensege. 4 honapom van hatra szulesig, de mar megkapom a rosszindulatu joslatokat, hogy ugyan semennyit nem hiztam, de majd a terhesseg vege fele es szoptataskor biztos en is fel fogok szedni vagy 20 kilot. Mondjak ezt olyan anyukak, akik egykor csinosak voltak, csak ha mar rajuk is felszaladt, hat nehogymar ram ne szaladjon

.

Ezzel csak azt akartam mondani, hogy en vagyok az a no, akit itt rengetegszer lepontoznak, mert nem mindig frocsogok habzo szajjal a ferfiakra, de a nokre sem, es ilyen velemeny itt nem letezhet, mert gyakorlatilag valamelyik oldalra mindig be kell allni. Privatban is kaptam mar az itt toltott 12 evem alatt rengeteg mocskolodo uzenetet, noktol es ferfiakrol egyarant, mert nem toltam a megszokott szarsagot. Szoval kerlek, engem ne tamadj be, latom mindket oldalon a hibakat, amiknek hangot is szoktam adni.

ápr. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
100%

27. Oké, így korrekt! 👍


Én a nők részéről sosem fogom megérteni azt, hogy egy tirpák paraszthoz miért mennek hozzá? Aztán a legtöbb esetben ezt a parasztot tejben-vajban fürösztik, az meg rommá csalja vmi 10-ed osztályú ócska nővel.


A másik meg az, hogy ezzel szemben az értékes férjeket nem becsüli meg sok feleség, egyfajta házmester-apa kategóriába sorolják őket. Mifelénk meg ez megy, nem a nők hanem a férjek panaszkodnak. 🙄

ápr. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
100%
# 23. Én (22-es) nem vádoltalak téged azzal, hogy csak a szex testi oldalára hajtasz, nyilván Te is egy olyan lelki társra vágysz, akivel összhangban működik a szex testi és lelki oldala is. Szerintem egyszerűen csak nem volt eddig szerencséd. Nem találtad meg azt a nőt, akinek Te vagy a minden, aki Rád indul be, aki téged akar tetőtől-talpig, aki veled érez úgy, hogy ez az, megtalálta, ez a a férfi, akit teste-lelke kíván, aki a másik fele, akivel teljesnek érzi az életét. Úgy látom, igazad lehet, ezt nem lehet könnyű megtalálni. Nekem nagy szerencsém volt. Ha nem találkoztam volna a férjemmel, lehet, én is el lennék könyvelve valami frigid jégszobornak. Mert egyetlen más férfi sem tudott kiváltani belőlem olyan szenvedélyt, amit a férjem, és ami engem is meglepett. Sajnálom, hogy még nem találtad meg ezt a nőt, de én bízom benne, hogy meg fogod.
ápr. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
81%

18, 20 vagyok. Reakció #23-nak, csak hogy itt is tudják követni a "vitát"


Először is, azt hogy ennyire sikertelen vagy a nőknél, és nem tudod belőlük kiváltani, amit szeretnél, nem tudok kihozni belőlük a szexőrültet, megint csak azt igazolja, hogy veled van valami probléma. Írtad egy másik válasznál a lelki dolgokat, hogy te érdeklődsz a gyerekkorukról, próbálsz közelebb kerülni hozzájuk érzelmileg. Tudod, azt érzi egy nő, hogy igazán szeretnél-e kapcsolódni hozzá. Valami gond lehet a kisugárzásoddal, személyiségeddel, csak nem akarod tudomásul venni, és a hódítási sikertelenséged okát a nőkre vetíted.


Valószínű ugyanez lehet otthon is, mert a nőknél baromira összefonódnak a testi lelki dolgok. Ha érzelmileg eltávolodik tőled, vagy a hódításaid során nem tud érzelmileg elég mélyen kapcsolódni egy nő, akkor az a szexen is meglátszik.


Ti férfiak máshogy működtök, lelki kapcsolódás nélkül is tudtok gond nélkül szexelni. Ez alapvető pszichológia, nem feminista duma. (Látom már egy másik kérdésnél elkezdtél valakit ezzel vádolni, na de majd erre még kitérek). Ennyi a nagy történet, hiába vezetsz statisztikákat, áldozol éveket erre, ennyi a rohadt nagy titok. A házasságokban megtörténik az érzelmi eltávolodás, ez azonnal elkezd hatni egy nő szexuális életére. Te meg olyan elméleteket kezdesz el gyártani, hogy minden nő frigid meg apáca :D


Hiába magyarázod a bizonyítványt, hogy ilyen képzettség, meg olyan polgári család, tudsz késsel villával enni. Nálad jóval fiatalabb nőként ugyanúgy 2 diploma (elit egyetemen) saját vállalkozás, fitt sportos külső stb stb. Ettől még nem tolom le a bugyimat, pedig nekem aztán óriási a libidóm. Mindezt nálad jóval fiatalabb nőként értem el 0 családi támogatással, 0 sugar daddyvel, és mint tudjuk, hogy nőként, ráadásul fiatal csinos nőként jóval nehezebb érvényesülni, mert mindenki egy IQ zero cicababának tart, ráadásként szőke is vagy. (Na ez volt a feminista duma :)


Ez, amiket felsoroltál a kvalitásaidról nekem édeskevés, szóval biztosan a személyiségeddel lehet valami probléma. Első benyomásként ilyeneket tudnék felsorolni: nagyon öntelt vagy, makacsul ragaszkodsz az elképzelésedhez, rugalmatlan a gondolkodásod, vitázni nem tudsz, nem vagy nyitott mások elképzeléseidre.


Ja, és a legfontosabb, ragaszkodsz egy halott házassághoz, onnan semmiképp sem robbannál ki, de azért elvárod, hogy vadidegen nők olyan extázisban szexeljenek veled mindezek ellenére, hogy te eldobd az agyad. Egyet azért tudok mondani: igazán vicces vagy! :)


Amikor azzal érvelsz, nem csak te, hanem sokan, akik a rossz házasságban tengődnek, hogy azért nem lépnek ki, mert máshol is ugyanaz lenne.


Ez azért van, mert nem dolgoztok magatokon például egy egyéni terápiában, és valószínűleg ugyanolyan személyiségszerkezetű embert választotok mint az exetek. És ti vagytok a legjobban meglepődve, hogy hát ugyanazok a problémák. Persze!!! Mert ti is ugyanazok vagytok, és pontosan ugyanúgy működtetitek a kapcsolatot egy hasonló karakterű személlyel, mint az exetek volt. Nincs ebben semmi varázslat, egyszerű pszichológiai tény.

ápr. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!