Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy nő meddig tud értelmesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő meddig tud értelmesen férjhez menni? Hány éves korig?

Figyelt kérdés
Amíg még nem kell kompromisszumokat kötni és hozzáillő, rendes férfit találhat, nem elvált 3 gyerekest, nem ilyen-olyan defektest.
ápr. 14. 10:00
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
80%
De, kellenék. És nem mondanám, hogy ingyen :D Mint írtam, értelmes nő vagyok. Tudom, hogy fordítsam az adottságaimat a javamra.
ápr. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 A kérdező kommentje:
Dehogy kellenél. Qrva vagy, értjük.
ápr. 14. 13:05
 33/48 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ki bántott? Miért vagy ennyire érzelmes?
ápr. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
90%

Shrekkel nem érdemes vitázni csajok!

Kár ennyi energiát beleölni. Neki hiába is mondanátok bármit, csak az a jó gondolat ami az ő fejében van. Csak szidni tudja a nőket. Soha még egy elismerő szót nem hallottam tőle egy nővel kapcsolatban sem.

ápr. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
100%
34. Nem talál magának 20-on éves feleséget, a cerka meg viszket.
ápr. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
100%

ha férfi vagy, egyszerűen nem értem a kérdést... te vagy az elvált 3 gyerekes, ilyen-olyan defektes, és azt latolgatod, hogy mi lehet nőknél az az életkor, amikor már muszáj kompromisszumot kötniük, tehát már te is jó választás leszel nekik? Vagyis arra a korcsoportra lőnél, vagy mi?

Ez az egyetlen, ami logikus magyarázatnak tűnik.

ápr. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
90%
35 feletti vagyok és bőven lennének, akik felcsinálnának..😅 ingyen p@na pedig nincs semelyik korban! Anyámat 62 évesen is egzotikus útra akarták vinni 0 hozzájárulással részéről, meg lapos tv-t és hasonlókat kapott...te egy súlyosan lelkibeteg, nőgyülölő ember vagy.
ápr. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem a kérdező az az agybeteg incel lúzer, aki naponta teszi fel a hasonló kérdéseit.

Kérdező, neked miért fáj, hogy melyik nő kinek teszi szét? Keresgélj a saját szinteden, hátha valami csoda folytán kellesz valakinek (bár ilyen beteg elmével kétlem).

ápr. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
90%
Kisfiam, 64 évesen mentem férjhez. Az első szerelmemhez (messzire sodort minket közben az élet, de ez hosszú sztori).
ápr. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
100%

Ha a saját környezetemben szétnézek: 40 felett, és többnyire a második házasság az, ami igazán össze szokott jönni.

Addigra van mindkét félnek tapasztalata, jó és rossz is, a hibákból is tanulni tudtak. Anyagilag és érzelmileg is függetlenek, gyerek már van, vagy egyáltalán nem is lesz, tehát ez se motiváció arra, hogy mindenképpen kelljen valaki.

Pont ők azok, akik csak akkor engedik bele magukat egy kapcsolatba, ha az hozzátesz az életükhöz, nem csak kompromisszumok és megalkuvás. Viszont ha találnak valakit, akivel minden klappol, azt meg is tudják becsülni. Nem futkosnak a pasik se minden fiatalabb csaj után, nem kockáztatnak mindent pár hét szexért.

Nem egy házaspárt ismerek, akik 40+ ismerkedtek meg, és hosszú évek óta élnek harmonikus házasságban. Többnyire anyagilag is ők állnak a legjobban, hiszen eleve két biztos egzisztenciával rendelkező ember tette össze amije van. (Én szervezem az évi egyszeri három hetes külföldi nyaralást, nem egyszer ezekkel és 5-8 gyerekkel összesen. 😊)

ápr. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!