Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy nő meddig tud értelmesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő meddig tud értelmesen férjhez menni? Hány éves korig?

Figyelt kérdés
Amíg még nem kell kompromisszumokat kötni és hozzáillő, rendes férfit találhat, nem elvált 3 gyerekest, nem ilyen-olyan defektest.
ápr. 14. 10:00
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
12%
Ha jól néz ki 30-as évei végéig, ha szarul, huszas évei végéig. Mondjuk ez a férfiakra is igaz.
ápr. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
91%
mintha törvényszerű lenne a házasság...
ápr. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
68%
Erre a kérdésre nem lehet megfelelő választ adni, mert ha valaki fiatalon, esetleg középkorú emberként házasodik, akkor sem kizárt, hogy válással fog végződni a házasság. Túl sok inger zúdul manapság az emberekre, és sokszor hallani, hogy ha valami elromlik, ne próbáld megjavítani, hanem dobd el, keress szebbet, jobbat.
ápr. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
34%

"sokszor hallani, hogy ha valami elromlik, ne próbáld megjavítani, hanem dobd el, keress szebbet, jobbat"


Én ezt soha nem hallottam. Mindig csak pont így, ahogy leírod, hogy emberek azt mondják, hogy sokszor hallani. De konkrétan ezt soha nem hallottam.

ápr. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
24%

Nem tudom, hogy " értelmes" alatt mit értesz pontosan. De ha olyasmire gondolsz amire én gondolok, hogy gondolhatsz😂 az szerintem 20-28 év között nagyjából. Ez, de főleg 30 éves kor felett már kicsi az esélye, hogy talál olyan férfit aki normális, passzolnak egymáshoz és emellett nem elvàlt lelkisérült, gyerekmentes, nincs, nem volt akkora csalódása párkapcsolatok terén amiért már nem képes, igazi bizalmas, szerető párkapcsolatot kialakítani valakivel.

Ahogy az ember egyre idősebb lesz, úgy fogynak a lehetősègek is.

Én aggódtam emiatt annak idején, de végül nagy mázlim volt, viszonylag fiatalon, 24 voltam mikor megismertem és összejöttünk, és 25éves voltam mikor összeházasodtunk. 14 éve vagyunk együtt.:)

De attól is függ mi a zsánere az adott szemèlynek, vagy mennyire adja leljebb az igènyeit stb.

A sógornőm pl 26 évesen ment hozzá a már gyerekes elvált 20 évvel öregebb gazdag pasijához. Pedig van olyan szép, hogy választhatott volna fiatalabbat gyerek nélkül, szinglit, csak az lehet nem lenne pénzes😂

Egyik barátnőm meg egy év után, terhesen, 36 évesen ment hozzá egy nála alacsonyabb kopaszodó, kövér pasihoz, csakhogy végre férje legyen meg szüljön. Közben abszolut nem ilyen típusú pasijai voltak huszonévesen, csak azok mind otthagyták, ő viszont házasodni meg gyereket akart mindenáron.

ápr. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
100%

A 20 eves azert nem jo, mert csak a penzedre hajt, a 30 evesnek beut a “gyerekpestis” ahogy te fogalmazol, a 40 eves meg szerinted lestrapalt csatakanca, gyerekekkel, azok meg plane nem kellenek a nyakadba. Akkor ki jo?

Hazasodjunk vagy ne? Ha nem hazasodom, ingyenkrva vagyok, ha meghazasodom, eltartatom magam a ferjemmel, bebiztositom magam legalabb egy gyerekkel, aztan meghizok es igenytelen trampli leszek. Szoval mit tegyek, hogyan legyek/maradjak jo no?🤔🤔

ápr. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
39%
47. Gyerekkel se tudod, az se biztosíték hogy nem hagy el a pasi. Kismillió szingli anyuka van már aki ebben bízott, aztán pofára is esett. Az egyetlen amivel magadhoz láncolhatsz egy pasit az ha olyan személyisèged, van ami miatt halálosan beléd szeret és ezt az állapotot hosszútávon meg is tudod tartani.
ápr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:

Szarkazmusbol irtam, ahogy a tobbi mondatot is, a kerdezo valaszaira reagalva.

Tudom, hogy nem marasztalhatok magam mellett gyerekkel senkit, sot jelenleg olyan melyponton vagyunk a ferjemmel, hogy habar meg csak terhes vagyok, de en mondtam azt, ha nem tudunk valtoztatni, inkabb nevelem egyedul a gyereket. En nem ragaszkodom a szarhoz. Inkabb kulon, mint mergezo kapcsolatban. Tudom milyen az, abban nottem fel, a szuleimnek regen el kellett volna valniuk, megsem tettek. En nem ilyen hazassagban akarok gyereket nevelni.

Arrol nem beszelve, ma hany olyan csalad van, akik mint a szuleim, a gyerekekre hivatkozva nem valtak el, mert azt hittek az a jo, holott olyan merteku karokat okoztak, amik szinte helyrehozhatatlanok.

ápr. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!