Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjetek mennyire szokott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjetek mennyire szokott beszélni a mélyebb érzéseiről, gondolatairól?

Figyelt kérdés
A mindennapokban, hogy mi bántja, mi foglalkoztatja, mi nyomasztja, mi aggasztja...
ápr. 15. 13:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Az en ferjem rendszeresen megosztja mi nyomja a lelket. De o beszedesebb tipus, o ezt igenyli is. Azt mondja en vagyok a legjobb baratja, en ertem ot meg legjobban.

Pedig sok baratja van de a pasik kozott szerintem ez maskepp megy. Vannak 20 eves baratsagai is ahol meg soha nem lelkiztek.

Szerintem ez ferfinkent eltero, van olyan tipus aki megosztja, van aki nem. Fugg a neveltetestol, milyen kornyezetbol szarmazik, milyen ferfikep van a fejeben, mennyi idos stb. Ez egy ilyen modern kori dolog hogy a ferfi is lelkizik, es sok ferfi ezt a gyengeseg jelenek tekinti.

Egyebkent nem mondanam, hogy egyit tipus jobb mint a masik. Osszessegeben kell megnezni es megitelni az embert. Ha nem szeret lelkizni, annak ellenere meg lehet rendes, becsuletes, odaado ferfi aki odateszi magat mint ferj (mint apa esetleg).

Viszont ha neked erre lenne igenyed, akkor esetleg kene errol beszelni hogyan lehetne kozeliteni az igenyeiteket.

ápr. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az én férjem szokott. Általában mindent megbeszélünk.
ápr. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!