Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjetek mennyire szokott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjetek mennyire szokott beszélni a mélyebb érzéseiről, gondolatairól?

Figyelt kérdés
A mindennapokban, hogy mi bántja, mi foglalkoztatja, mi nyomasztja, mi aggasztja...
ápr. 15. 13:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A tiéd semennyire?
ápr. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Furcsállnám, ha beszélne róla, mert nincs.


Amúgy meg egy kapcsolatban alapnak venném, hogy ezeket megosztjuk egymással, különben lehetne szingli is.

ápr. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%
Nálunk(én vagyok a férfi) én vagyok a lelkisebb, aki igényli az érzelmeket, a testiséget. Szóval nálunk fordítva van, holott egyáltalán nem vagyok egy introvertált kocka, sőt.
ápr. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%

Én nem szoktam, mert:

1. Nem annyira van kinek. (Max olyan személy akit netről ismerek)

2. Eddig csak rossz vége lett, ha én megnyíltam.


Persze egy ideális kapcsolatban ez alap lenne, de a világ nem egy ilyen hely.

ápr. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

(Szerintem egyébként sok férfi hasonlóan van vele.)

azért írtam csak ezt le.

ápr. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kb soha

Mondjuk én sem

ápr. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Amikor jólesik neki ventillálni munka kapcsán.
ápr. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Egy depis pasim se volt még
ápr. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
61%
Ez nem depi kérdése, igenis lehet beszélni pozitív dolgokról is mélyebben. Mi a férjemmel viszonylag rendszeresen lelkizünk, mindig tudom, éppen min jár az esze, mi foglalkoztatja, mik teszik boldoggá vagy éppen keserítik el. Szerintem mondjuk ez a normális, hogy a párod, házastársad legbelsőbb gondolataival, érzelmi világával tisztában vagy, de hát nem mindenkinek van értelmezhető kapcsolata a társával, nekünk vannak barátaink, akik olyan szinten nem beszélnek egymással, hogy ha lebeszélünk egy közös(!) programot az egyikkel, a másik még napokkal később sem tud róla, pedig együtt élnek, otthonról dolgoznak, akár alkalmuk is lehetne rá megbeszélni, de nem, náluk külön-külön kell egyeztetni, mert különben csak a házaspár egyik fele jelenne meg.
ápr. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

De eleve max olyan dolgok nyonasztják őket hogy euroban fektessen be vagy ft ban, vagy masikat hogyan sefteljen még ezzel is meg azzal is, állandóan keresőmotoros az agya, harmadikat olyanok nyomasztják hány nő is van a családban hány virágot rendeljen a munkahekyi ismerostol, vagy kiképzéseken lilára verik egymast es ezen röhög..

Az összes eddigi pasim agya állandoan ilyesmiken forog rengeteget tudnak ezekrol beszélni is, csinálni is intézni is ha egyik munkanelkuli is lesz már lenyom 600 telefont is kapcsolatrendszereket keresve, pályázgat mindenhova es rajta van a témán



A pasik max akkor bőgnek aggodnak akkor bántja őket aggasztja őket vmi ha én odapirítok nekik vmiért. Olyankor meg pont nem vagyok a nyivákolásukra kíváncsi de mindegy.

ápr. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!