Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasodnál olyan nővel, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasodnál olyan nővel, aki nem túl szép, de nagyon okos?

Figyelt kérdés

Példa:

Dr. Rebecca Wragg Sykes, régész, író:


[link]


ápr. 15. 23:26
A kérdező szavazást indított:
Igen!
Nem!
16 szavazat
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Én igen. Ti?
ápr. 15. 23:27
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tetszik és szexuálisan sem indít be akkor nem. A képben szereplő nő, például ilyen. De ez nem azt jelenti, hogy másik nő ne teszhetne akire péládul te ugyan ezt mondanád.
ápr. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Oké, értem.
ápr. 15. 23:30
 4/33 anonim ***** válasza:
80%

Tuti nem

De szeppel és hülyevel sem

ápr. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
85%
Hagyjad már az ilyen nők, mármint kinézetre gondolok, kelnek el a leggyorsabban. Minden 2. magyar házas nő így néz ki kb.
ápr. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
22%

Hogyne és milyen férfivel??

Egy ilyen nő örül ha egy ronda pali hozzászól, nyilván nem válogathat

ápr. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
78%
6, Tudod hány ilyen csoporttársam volt fősulin? Rengeteg. Tipikus stréber, nem nagyszájú stb Mindnek volt pasija, mindet feleségül vették rögtön kb 25 éves koruk körül és le is szültek gyorsan.
ápr. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
89%
Ez abszolút nem csúnya nő, nem láthatók még csúnyát.
ápr. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

#8


Nem mondtam, hogy csúnya. Csak azt, hogy nem szép. Tehát nem egy Megan Fox

ápr. 16. 00:41
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez pepitában, tetszik egy baromi okos pasi, akire a barátnőim szinte mind azt mondják, nem értik, mit látok benne, nem is néz ki jól. Első látásra nekem sem volt az a hűha, de ahogy elkezdtünk beszélgetni, amikor elkezdett kibontakozni a személyisége, megcsillantotta egy-egy témában a jártasságát, ahogy beszél, ahogy gesztikulál, ahogy rám néz... Hát belepirulok!
ápr. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!