Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez rendben van? Tényleg én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez rendben van? Tényleg én vagyok csak túl érzékeny?

Figyelt kérdés

Mennyire oké hogy a férjem minden hétvégén iszik a haverjaival és utána vasárnap mondjuk reggel 9ig alszik? Aznap utána semmit sem csinál (házi munka, főzés, gyerekekkel foglalkozni).

Én minden nap 5kor kelek, vasárnap is, és két gyerekünk van (3 és 5 évesek).

Szerinte ennyit én meg tudok tenni, hogy ezt egyedül végig csinálom minden héten, mert Amúgy hú de szar életem van, nehogy már ennyit ne bírjak ki, stb. Ezek az ő szavai.

Kiakadok ezen és baromira idegesit hogy a gyerekek mennek oda hozzá 7-8 körül hogy apa jatssz velünk, de ő meg nincs képben...

Szerinte nekem semmi sem elég jó, meg úgyse találok olyat aki nekem tökéletes, mert mindig elégedetlen vagyok, ő hozott virágot meg bort nekem.


márc. 17. 12:33
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
39%

A pasik nem szeretik se a gyerekes nőket, se a családosdit azt se, hogy csak viszik a pénzt.

A legtöbb menekul otthonrol.

márc. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Több nézőpont is létezik.

Az egyik, hogy neked nem muszáj ötkor kelned. Neked nem kötelező felvállalnod a mártír szerepet.

A másik, hogy ő meg paraszt, mert nem veszi ki a részét a közös életből.

Ha másképp nem megy, akkor csak az ultimátum segíthet.

márc. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
37%

Senki szerint nem oké, de mit lehet tenni egy ilyen helyzetben?

Apa/anya nélkül felnőni sem egy leányálom.

márc. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Nekem muszáj a gyerekek miatt, mégis akkor ki látja el őket ha ő fél holtan másnaposan fekszik?
márc. 17. 12:38
 5/28 anonim ***** válasza:
89%
Ha ezt a kérdést feltetted, akkor érzed, hogy nincs rendben. Persze, néha beleférhet, hogy elmegy a haverokkal inni, és hétvégén te foglalkozol a gyerekekkel. A helyedben én mondanám neki, hogy igaza van, és látod, hogy ez jó, ezért arra gondoltál, hogy váltásban legyetek, azaz egyik hétvégén ő megy a haverjaihoz, másik hétvégén te kapcsolódsz ki, és akkor ő kell, hogy a gyerekekkel legyen. Ennyit nehogy már ne bírjon ki! Megtapasztalná, amiről beszélsz...ha csak mondod neki, az lepereg róla, kb. annyit szűr le, hogy hisztizel a semmiért...
márc. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Hát ez az. Mi a jobb gyerekeknek? Hogy ezt nézzék? Fater másnaposan döglik, anya 6-tól talpon van, mos, főz, takarít.

Ezt a peldat mutassam nekik?

márc. 17. 12:39
 7/28 A kérdező kommentje:

Egyszerűen rosszul vagyok tőle, hogy állandóan ez van. Ja és ilyenkor meg állandóan rám van gerjedve, meg napkozben akar sze*elni. Én meg rosszul vagyok a pia szagától meg hogy erőszakoskodik, és nem érti mi bajom.

Komolyan néha undorodom már tőle.

márc. 17. 12:41
 8/28 anonim ***** válasza:
59%

Inkább haverokkal a sör munka utan is, mint a gyerekkel a lego. A legtöbb pasiban nincs meg az ami a fipmekben hogy "kikèpzik" a gyereket es szarnyaik alatt nevelgetik. Mint ahogy az ördögnek is van kis ördög fattyuja akit tanit mindenre.

Vagy ahogy pl Ronaldo tanitja viszi focira a fiait is.

Vagy ahogy az ősember megtanitja a gyefekének a tűzcsiholást. Vagy ahogy egy maffiavezér is bérgyilkost nevel a gyerekéből is.


A nagy átlag magyar apukák menekülnek a saját kölyküktöl is mint a tűztől. És leginkább nem csinálnak gyereket se. Nem adnak át semmit.


Mièrt?

Mert bennük sincs semmi amit át tudnának adni.

márc. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Akkor valóban ennél jobb apa nem lehet?

Az én apám mondjuk még ennél is kevesebb volt.

Én jó apát szerettem volna a lányaimnak. Mégse sikerült

márc. 17. 12:42
 10/28 anonim ***** válasza:
Előtte is eljárt otthonról? Már az első gyerek után is ilyen volt?
márc. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!