Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hosszú házasságban a nő nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú házasságban a nő nem érezte, hogy szeretik, elvált és újra férjhez ment, az új férj a tenyerén hordozza, de a nő egyre többet telefonál a régi férjével, a gyerekekről, de néha említi, hogy nem volt lelkileg könnyű neki a válás, rendben van ez?

Figyelt kérdés

2023. szept. 29. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Túl kevés az infó. Egy válást nyilván ki kell heverni...én is átmentem ezen, bár a mi házasságunk nagyon sz.r volt a végefelé, a közös gyerek miatt a mai napig kommunikálnunk kell. Nem érzek már semmit iránta, ettől függetlenül nyilván megviselt az egész hercehurca engem is.
2023. szept. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Gyerekei miatt persze, hogy nem volt könnyű és persze maga miatt se. Nem hülyeség egyáltalán.
2023. szept. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%

KibaXnám.


Meg én eleve, pont e miatt sem kezdek gyerekes nővel.

2023. szept. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15%
Nincs rendben .
2023. szept. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Kit erdekel.
2023. szept. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Kinek említi? Mi az az egyre többet?? Mihez képest egyre többet?? Nem gondolom, hogy minden embernek ugyan ott van a tűréshatár, és minden ember eltérő empatikus képességekkel rendelkezik.... Tehát lehet ez a rendesen le nem írt problémakör valakinek rendben van, van akinek nem.
2023. szept. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
Már megunt téged is, vonzza az illúzió, az emlékek. Ez ilyen sajnos. Majd jön újabb pasi az életében, akkor egy darabig megint “szerelmes” lesz.
2023. szept. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
36%

A hosszú házasságban a nő a pénz szagát érezte meg,és elment az új pasijához.

Mivel vénségére kellett valaki aki majd ellátja.

Én szeretem és a gyerekei is de a pénz többet jelentett a szeretetnél.

És nem hiszem,hogy lelkileg megviselte amióta elment nem találkoztunk és nem is beszéltünk.

Csak a váláskor a gyerekek meg csak a fiam esküvőjén találkoztak de engem levegőnek nézet a gyerekeivel is csak pár szót beszélt.

Az elmúlt két és félben csak ez az egy alkalom volt,hogy a gyerekeivel találkozott.

Az új pasija (azért igy irom mert nem házasodtak össze) mindent megad neki és ezüst tálcán hordoza.

De mi lesz ha egyszer megunják egymást akkor hova megy mert nem maradt semmije a váláskor lemondott mindenről üres zsebel távozott.

Akármi mi is történt a gyerekeivel nem kellet volna igy viselkednie ha igazán szereti őket akkor mindent elkövet,hogy megbékéljenek.

De most többet jelent az új kapcsolata mint a gyerekei igaz ők is haragszanak rá,de nem nekik kell megtenniük az első lépéseket a békülés útján.

És ez igy nincs rendben.

2023. okt. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!