Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van okom féltékenynek lenni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom féltékenynek lenni, ha a férjem egy másik nő képe alá azt írja: "gyönyörű vagy"?

Figyelt kérdés

2019. febr. 8. 14:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Biztos, hogy kiakadnék. Nem hagynám szó nélkül.
2019. febr. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Nem sejtet jót az tuti!!!
2019. febr. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
44%

Ha Neked ilyet nem mond, akkor elég nagy problémának tartanám. Ha neked is mondja, hogy gyönyörű vagy, akkor fogalmazzunk úgy, hogy őszinte.

A volt párom teljesen ki volt akadva, ha egy szép nőt megnéztem az utcán, a mostani párommal elbeszélgetünk, hogy mi volt az amit szépnek vagy különlegesnek találtam benne.Ő nem akar versenyezni senkivel és ezt nagyon kedvelem benne.

2019. febr. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%

Nem biztos,hogy van okod féltékenynek lenni, de az jogos ha rosszul esik Neked ez a megjegyzése.


Kérdez rá,hogy mi főzi ehhez a nőhöz, és mondd el,hogy ez a megjegyzés egy nős férfitől másik nő irányába nem igazán ildomos...

2019. febr. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%

Nekem nem a féltékenység lenne az első gondolatom. Hanem az, hogy úr isten, ez is egy olyan idióta, aki a neten, írásban nyáladzik más képeire.

Felőlem mindenki azt néz meg, akit akar, de az ilyen megnyilvánulásokat rohadt gáznak tartom. Főleg, hogy vagy neki.

2019. febr. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
73%

Igy megalázni???

Köszi szépen,sok sok ismerösnek biztos meglenne a velemenye a hazassagunkrol.

Sztem elég gàz.Lesülne a pofàmrol a bör😔

Rosszul esne biztos...

2019. febr. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
31%
Féltékeny nem lennék,mert nem tudok féltèkeny lenni.Rosszul esne,az biztos,kicsit süllyedne is a párom a szememben,de az is biztos hogy szemügyre venném a kèpet.
2019. febr. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
34%

én is meg szoktam dicsérni más nőket is nyilvánosan. tudom, hogy valakinek tényleg fontos, meg sokat jelent ha kap pozitív visszajelzéseket a környezetéből, a barátaitól akár. de ez semmit nem jelent. ha társasággal találkozunk, vannak a barátnőmön kívül más nők is, akkor természetesen meg szoktam jegyezni, hogy de jól néz ki, milyen szép a ruhája, stb. mindenki örül ennek. természetesen a barátnőmmel igyekszem folyamatosan és mindig éreztetni, hogy nekem Ő a leggyönyörűbb, és nagyon szeretem, így természetesen soha nem is volt ebből gond, hogy mások felé tettem kedveskedő megjegyzéseket. egyrészt semmi okom nincs rá, hogy ne csak egy kedves gesztus legyen, és ezt a barátnőm is tudja, másrészt soha nem suttyomban, titokban, hanem társaságban pl a barátnőm mellett, az ő jelenlétében is megjegyzek ilyesmit. Természetesen engem sem zavar, ha más férfiakra tesz pozitív megjegyzést, hisz én is pontosan tudom, hogy számára pedig én vagyok a legfontosabb.

Nyilván tök más a helyzet, ha a férj a saját feleségét soha nem biztatja, soha nem dicséri meg semmiért, más nőkkel meg látványosan nagyon kedvesen viselkedik, vagy épp suttyomban, titokban próbál ilyesmit tenni, az persze tök gáz, hát még ha egyéb szándéka is van a megjegyzéseivel, az nagyon nem korrekt. de tényleg nagyon helyzetfüggő, hogy egy ilyen megjegyzést hova kell elhelyezni

2019. febr. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
12%

Te jó Isten.... Hány évesek vagyunk 15??


Ez egy komment. Millió emberek kommentelnek a képéhez hasonló és ilyen megjegyzéseket azok akik kapcsolatban vannak.


Találkozgatnak kettesben, titkolózik, hogy kinek ír üzeneteket? Minden más jó a kapcsolatotokban? Ha igen ezért elbastam...asznád az egészet?


Az emberek javaslat féltékeny lehete a világon ilyen miatt..

2019. febr. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
95%

Ha én kapcsolatban vagyok, nem írok más nők képe alá ilyeneket publikusan. Még ha ezt gondolom, akkor sem. Pont azért, mert nem akarom se az én párom, se azt a nőt, se az ő párját, se magam kellemetlen helyzetbe hozni. De jobban belegondolva, sose írok ilyeneket publikus képekre.


Maximum szóban szoktam megdicsérni nőket, az általános udvariasság keretein belül, de akkor sem az én párom vagy az ő párja előtt.

2019. febr. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!