Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van olyan házasság ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan házasság ahol ölelés puszi van de szex nincs?

Figyelt kérdés
Én halottam ilyet de nem tudom elhinni, ha van ölelés puszi akkor h nincs szex? Vagy akkor miért olelgetik egymást?

#ölelés #Személyes házasság
máj. 11. 14:57
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Hat de ha van oleles puszi akkor szex h nincs?
máj. 13. 05:10
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

11

Elmúlik a vágy.

Mint mikor nagyon akartál valami játékot gyerekkorodban és sóvárogtál utána, remegtél kipirult arccal amikor végre végre kézbevehetted a fa alatt, csillogott a szemed, örültél, sokáig nagybecsben tartottad, dédelgetted, játszottál vele éjjel-nappal.

Aztán ez elmúlik, van aki őrizgeti élete végéig, vigyáz rá, óvja, nagynéha előveszi, javítgatja, más meg elajándékozza, eladja, kukába teszi.

máj. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Van. Nem vagyunk aszexek. Egeszen elkepeszto modon szeretjuk egymast, mindenben egyezik az erdeklodesunk, nem birnank egymas nelkul letezni, de nem vagyunk egymas esetei. Azokkal pedig egyikunk sem tudott hosszu evekig egyuttelni.

Van egy ki nem mondott egyezmeny a vagyak kielegiteserol.

máj. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

13-as: jól értelmezem, hogy valamiféle nyitott kapcsolatban éltek? Vagy hogy kell érteni azt, hogy "Van egy ki nem mondott egyezmeny a vagyak kielegiteserol."?


Egyébként mi is kísértetiesen hasonlóan vagyunk, annyi különbséggel, hogy nálunk nem tűnt el teljesen a szex. Nagyon jól megvagyunk, mi is kimondtuk már sokszor egymásnak, hogy nem tudnánk egymás nélkül élni (és mással sem szeretnénk/tudnánk), de érezzük, hogy a testiség nem megy úgy.


Viszont amióta ezt kimondtuk és nincs görcsösség emiatt meg kényszerhelyzet egyikünk oldaláról sem, érdekes módon, amikor nagyritkán együtt vagyunk, az akkor valahogy mégis csak jó, nem kényszer érzés, nem rossz, rengeteget javult a dolog.


Viszont ölelés, puszi az naponta többször is van, szóval ez egy érdekes kérdés és téma.


Bizonyára ilyenkor van a legtöbb válás a legtöbb házasságban, amikor eltűnik a szex teljesen vagy nagyon lecsökken, igazából valahogy én is azt tudom mondani, hogy nálunk is van egy ilyen "ki nem mondott egyezmény", ahelyett, hogy elváltunk volna. Mindent összegezve, a legkevésbé sem szeretné azt egyikünk sem.

máj. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Bárcsak lenne...

Vágyom az ölelésre, de a férjem, tudom, hogy nem elégedne meg azzal. Hiába van megbeszélve, nála ez nem működne. De egyáltalán nem kívánom már sajnos.

Így marad a 3 lépés távolság...

máj. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
75%
15 - Ez meddig mehet így tovább a részedről?
máj. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
50%
Biztos Van, kb 8 milliardan elnek a foldon
máj. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Mit nem tudsz elhinni? Volt már valaha komoly kapcsolatod egyáltalán???

A házasságok nagyrésze válással végződik. A maradék nagyrészénél meg nincs szex!

máj. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
15 plusz éves kapcsolat vagy hazassag utan lehet ilyen.
máj. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!