Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek ha beleszerettem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha beleszerettem?

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy nős férfiba, akinek egy masfel eves lanya is van.. Prszor csokoloztunk mar, es sajnos soha nemtudok neki ellenallni /nem szexre gondolok/..Mindig azt varom mikor jon at, stb..Ha itt van egybol megszeretném olelni,csokolni stb..Mit tegyek hogy elfelejtsem?

2016. jún. 4. 17:58
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Csak addig fogsz neki kelleni, amíg meg nem kap, hidd el. Ne találkozz vele
2016. jún. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
91%

Uralkodj magadon, és küldd el! Kerüld a vele való találkozást, stb... mi ebben olyan qrva nehéz?!

Voltam hasonló szituban, szóval tudom, miről pofázok. Ki kell nyitni a kis szemedet, felismerni, hogy Te tehetsz erről, Te teremtesz alkalmat a "kapcsolat" elmélyítésre, megcsalás lehetőségére... stb. Igen, mindenhez két ember kell, ő is hibás, bla-bla... de b@..szameg, ki fog ebben az egészben nagyobbat sérülni, ő vagy Te? Elég egyértelmű...

Mit tegyél, hogy elfelejtsd? Szakítsd meg vele a kapcsolatot, ne hívd át, kerüld a találkozásokat, küldd el a fenébe! Azért ez nem atomfizika.

2016. jún. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
91%
Teli van az ország egyedülálló szingli még akár normális pasikkal is, nektek meg pont mindig olyan kell aki foglalt mért van ez ??
2016. jún. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Minél előbb állítsd le magad! Neked is rossz lesz,de ha kiderül,akkor szétb..tál egy családot!!!! Jól gondold át!!!!
2016. jún. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
épp most volt itt..nemtudok neki ellenallni.. ujra csokoloztunk olelkeztunk..felek hogy egy egyuttlet utan otthagy..belehalnek.. de mar egyre nehezebben tudok parancsolni magamnak..
2016. jún. 4. 19:32
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha az a szó, hogy önuralom nem szerepel a szótáradban, ott már régen baj van. De legalább rájöttél, hogy ez nem jó... Én is csak azt tudom mondani mint a többiek: szakíts meg vele minden nemű kapcsolatot!
2016. jún. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Oké, akkor továbbra is viselkedj úgy, mint egy hormonjai által irányított kis tizenéves, hívogasd át nyugodtan, adj még nagyobb lehetőséget és teret a dolgoknak, aztán szenvedj. Egészségedre.
2016. jún. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
ennyi,megtortent a dolog..de beszeltunk errol es azt mondta hogy beszeljuk meg hogy csak szex es semmi mas.. es mikor lesz még alkalom akkor csinaljuk meg..
2016. jún. 4. 21:37
 9/38 anonim ***** válasza:
94%

Undorító... Egyszerűen undorító! Nyilván a pasi se semmi, de ha nem lennének ilyen könnyűvérű, önző, alja kis nőcskèk, mint TE kedves kérdező, akkor a hapsinak se lenne kivel félrelépnie. Azt kívánom neked, hogy amikor majd lesz egy 1,5 éves gyereked, akit életed szerelmének hitt férjeddel nevelsz, valaki ugyanígy toppanjon be harmadiknak az életetekbe, mint ahogy te most megtetted ezzel a családdal. És remélem, hogy majd attól a nőtől is ezeket fogod hallani: "jaj nem tudtam nemet mondani" "jaj beleszerettem a férjedbe, ő pedig amíg te vigyáztál a gyerekre, engem dugott"... Stb.

Nem, én nem vagyok megcsalt nő, aki haragszik az összes ribire a földön, inkább csak egy nő, aki alapból máglyán égetné az összes ribit a földön (nem kell szó szerint érteni, viszont tényleg gerinctelen dolognak tartom).

Lehet lepontozni, de ha mindenki kicsit belegondolja magát a feleség helyzetébe...szerintem hasonló vélemények születnének.

Hogy mit tegyél kérdező? Semmit! Ezen majd akkor törd a kis buksid, ha visszakapod az élettől.

20/N

2016. jún. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
85%
Undorító patkány vagy, tudod ugye, hogy egy ártatlan kislány életét is tönkre teszed? Az én gyerekkorom is csúnyán megsínylette egy ugyanolyan R!banc miatt mint te...na meg persze apám miatt...
2016. jún. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!