Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy 28 éves korú lány már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 28 éves korú lány már öregnek számít a pasik szemében?

Figyelt kérdés
Párkeresésre gondolok elsősorban...

2012. máj. 20. 00:04
1 2 3 4
 21/31 Salx Narval ***** válasza:
0%
Nem feltétlenül, hiszen a 28 év nem olyan sok,talán ez az a határ, ahol már érzi egy nő, hogy lépni kellene, ez ügyben. A fiuknál is kb ez a helyzet, csakhogy a fiúk 28-32 évesen inkább egy kicsit fiatalabb lányokat választanának. A 28 éves lányt inkább a kb 35-38 éves férfiak választanák, na ez a kor, viszont már beleeshet a felsorolásba. Most, ez nem azt jelenti, hogy a szóban forgó korokban nem lehet találni társat, de nyilván nem annyit mit fiatalabb korban. Viszont előnye is van a dolognak, hiszen két érett felnőtt köt házasságot és bizonyára jobban megfontolják a döntésüket, így nagyobb az esély egy életre szóló párkapcsolatnak.
2012. máj. 20. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

Anyám 33 éves volt, amikor összejött az akkor 27 éves apámmal. 6 évvel később megszülettem. Ők 35 éve együtt vannak.


De az egyik barátnőmet is felhozhatnám, aki 39 évesen találta meg a párját, most terhes.

2012. máj. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
71%

Egyáltalán nem vagy öreg, pláne hogy a nők feje lágya leginkább 30 fele nő be teljesen, akkor tudnak visszazökkenni a realitás talajára, bőven kapós lehetsz még, maúgy éppen ez a korosztály aki bőszen elkezdi a párkeresést, mert innen kongatják a vészharangot hogy kéne már valaki, szóval még az esélyeid is jobbak, egy magadnál 3-4 évvel fiatalabb pasi még véletlen se akar elköteleződni még, szóval talán jobb is most mint előbb.

Ababn tévedsz hogy a 30-as pasik megrögzött agglegények, inkább nem volt aki kellő benyomást keltsen bennük, vagy olyan melójuk volt ami mellett nem fért bele egy kapcsolat stb. de akad bőven azok között is aki potenciális jelölt. Én pl veled pont egykorú vagyok, és már komolyan agyalok hogy valaki mellett le kéne horgonyozni, és megmaradni, és éppen hogy inkább pasi szemmel kellemetlen ilyen korúnak lenni, mert pont legrosszabb kor a magammal egyidős lányokkal, aki akart már elkötelezte magát, de a többség aki velem egykorú bőven idősebbnek néz ki a koránál, egy ideje már komolyan megkívánom ha egy csinos koránál jóval üdébb 30-ast látok az utcán, meggyőződésem, hogy ők a legszebb nők, pont jók korban és alkatban is.

2012. máj. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
76%
Egy fenét. Még baba korú vagy! Nem a kor számít - már az értelmesebbnek - hanem hogy belül mi van. Fejben és szívben. Több önbizalmad. Írd össze milyen értékeid vannak, és arra koncentrálj!
2012. máj. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
65%

Nem, semmiképp sem számít öregnek. Vannak 30 és 40 között olyan pasik, akik nem elváltak, nem megrögzött agglegények, csupán eddig a munkára koncentráltak, vagy élték az életüket. Én 35 vagyok, a férjem 29 és örülök, hogy vártam a házassággal eddig, míg rátaláltam, mert én is most érzem késznek magam a családalapításra.

Nem akartam megszállottan partnert keresni, nagyon sok férfi közül válogathattam volna, mert igényes nő vagyok, de nekem a munka, utazás és önmagam fejlesztése fontosabb volt. Valószínűleg egy férj vagy egy gyerek mellett nem tudtam volna azokat megvalósítani, amiket eddig. A titok csupán abban rejlik, hogy hozzád hasonló beállítottságú pasit keress. Ne olyat, aki még bulizni akar, mert annak valószínűleg tényleg 20 év körüli lány kell és egy ideig vagy soha nem fogtok továbblépni. Egy olyannak viszont biztos, hogy bejössz, aki az én férjemhez hasonlóan már "lenyugodott" és kiélte magát és nem csak szórakozni akar.

2012. máj. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Nem
2012. máj. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
93%
Én 28 vagyok, a férjem 29, most házasodtunk össze. Nemcsak hogy most 30-hoz közeledve nem a 20 évesek érdeklik, de előttem pl. csak idősebb barátnői voltak. Ne légy előítéletes a férfiakkal, sokan vannak és sokfélék, egy 35 éves nem feltétlen megrögzött agglegény, van az úgy, hogy "így alakult" :) És nem vagy öreg!!!! (különben én is az lennék :) )
2012. máj. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
63%

Én is 28 éves nő vagyok.

Szerintem az "öregség" a kinézeten múlik inkább, nem pedig az évek számán...

Egy 28 éves nő is nézhet úgy ki, mint egy 20 éves nő és egy 20 éves nő is nézhet úgy ki, mint egy 30-hoz közeli nő.

Példa rá: én vagyok. :)

2012. máj. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 evans ***** válasza:
47%
nem nem nem nem nem éééééés NEM /24 FÉRFI/
2012. máj. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
94%

Melyik pasi szemében? egy 16 éveshez nyilván idős vagy :D szerintem hozzád a 23-33 éves korosztály illik.

nem tudom, hol élnek azok, akik azt mondják, hogy ebben a korban már elkeltek a normális pasik, nekem az ismerőseim fele még nem...

2012. máj. 23. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!