Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van valakinek a házasságáról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valakinek a házasságáról esetleg a párkapcsolatáról beszélgetni?

Figyelt kérdés

Hogy milyen problémáik vannak és hogyan oldották meg vagy esetleg, hogy oldaná meg ő, de a párja nem akarja.

Vagy hogy ki miért csalta meg párját és miért nem tudná?

Ha van kedvetek írni és beszélgetni erről vagy esetleg csak könnyíteni a lelketeket akkor írjatok.



2012. júl. 17. 14:55
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Nincs, beszélgessünk inkább a "hűsségről".
2012. júl. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Jó, beszélgessünk a hűségről.

Te miért vagy hűséges ?

2012. júl. 17. 15:07
 3/31 anonim ***** válasza:
hát nem is tudom, kérdezz valami konkrétat és válaszolok szívesen :)
2012. júl. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Ha nem lenél a párod szeretetében vagy esetleg a szerelmében , hűsséges tudnál maradni?

Vagy ha esetleg kiderülne, hogy a párod valakinek udvarol úgy , hogy te vagy neki mit tennél meg csalnád vagy hűséges maradnál?

2012. júl. 17. 15:11
 5/31 A kérdező kommentje:
ki maradt a BIZTOS szó
2012. júl. 17. 15:12
 6/31 anonim ***** válasza:

Ha nem lennék biztos benne.. hmm. megpróbálnám megbeszélni, de nem csalnám meg, csak úgy ukkmukkfukk. A bizonytalanság alatt mit értesz? hogy elhidegülünk kicsit, vagy ilyesmi?


Mert én úgy érzem, mi nagyon szeretjük egymást, de sajnos semmi sem tökéletes. Korábbi párom már csaltam meg sajnos, de a jelenlegivel el sem tudnám képzelni, hogy ilyet tegyek.


Ha másnak udvarolna mellettem, akkor biztos hogy véget vetnék köztünk a dolognak rövid úton.


Miért érdekelnek ezek, konkrét kérdéseid vannak, vagy csak kíváncsiság? :) neked van kapcsolatod?

2012. júl. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Engem már csaltak meg, mind a két esetben kiderült, és az illetők inkább leléptek. Azóta senki, teljes kiábrándultság, sajnos a környezetemben is sok ilyen látok.
2012. júl. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Igen az elhidegülésre gondoltam részben.

Azért érdekel mert olyan hamar eldobják mostanság az emberek a házasságukat a helyet, hogy próbálnák rendbe hozni és kíváncsi is lennék , hogy miért?

Igen párom lassan 7éve lesz és nagyon szeretem, soha sem csaltuk még meg egymást és nem is szeretném. Bár lelkileg már volt, hogy ő összetört, de küzdött érte, hogy visszakapja ujjból a bizalmam.

2012. júl. 17. 15:24
 9/31 A kérdező kommentje:
15:22-es és nem küzdtetek a házasságodért és miért csalt meg azt tudod?
2012. júl. 17. 15:31
 10/31 anonim ***** válasza:

Szerintem valami olyasmi lehet ennek a gyökere, hogy régebben sokkal kevésbé volt elfogadott a válás, kicsapongónak, stb. titulálták aki megtette, magyarul az erkölcsök lazulása hozta magával ezt. A másik fele ami kapcsolódik ehhez, és nem tudom, meg tudom-e rendesen fogalmazni, szerintem az, hogy régebben sokkal igazabbak, határozottabbak voltak az emberek, és úgy voltak vele, hogy ha elkötelezték magukat valaki mellett, akkor úgy is maradnak, és lehet, hogy nem tökéletes minden, de meg kell oldani, punktum.

Megcsalás meg örök vitatéma, az van mióta világ a világ, van aki tudja, van, aki nem, van aki elnézi, van aki nem, stb, stb. valamiféle hallgatólagos elfogadás van ezzel kapcsolatban, én úgy érzem.

engem is csaltak már meg, és véget vetett a kapcsolatnak, amit megtudtam.

2012. júl. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!