Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak, kapnátok az alkalmon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, kapnátok az alkalmon?

Figyelt kérdés
Párkapcsolatban/ házasságban élő férfiak válaszát kérném arra a kérdésre, hogy ha felkínálkozna egy vagy több lehetőség szexre egy másik nővel, kapnának-e az alkalmon, vagy hűségesek maradnának?

2012. júl. 26. 22:41
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
93%
Nekem nem érné meg kockáztatni, hogy a jól müködö kapcsolatom tönkremegy EGY alkalom miatt.
2012. júl. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
95%

Én szeretem a feleségemet,és eszem ágában sem lenne akkora baromságot csinálni,hogy elveszítsem a bizalmát,szeretetét,csak azért mert egy nő felkínálja magát.

31/F

2012. júl. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Esetleg csak akkor ha hiper bombanő kínálja a lehetőséget?

Vagy bármilyen "ingyen" szex jöhet?

Vagy kizárt a megcsalás legyen bármilyen jó vagy kívánkozó az a nő?

2012. júl. 26. 22:49
 4/31 anonim ***** válasza:
10%
És ha nem tudná meg a feleség?
2012. júl. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
95%

ma 22:47 vagyok


Nézd! Felőlem akár Angelina Jolie is bájologhat előttem. ' dugásért nem kockáztat az ember. Egy szerelmes férfi sosem fog félrelépni,jobb ha tudod.

Én személy szerint sosem okoznék a feleségemnek olyan fájdalmat amit én sem viselnék el.

2012. júl. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

4/5-ös, akár úgy is, hogy tuti nem derül ki.

5/5-ös, tisztellek ezért! ;)

2012. júl. 26. 23:02
 7/31 anonim ***** válasza:
92%
Ahol minden rendben van egy kapcsolatban,ott nincs szüksége a férfinak,egy másik nőre(legyen az akármilyen nő).
2012. júl. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
57%

Fogalmam sincs, mit tennék. Eddig, ha párkapcsolatban voltam, sosem csaltam meg a párom, és nem tartanám helyesnek. Azonban nem tudom, mit tennék, ha a jövőben olyan helyzetben lennék. Az csak egy dolog, hogy most mit gondolok. Az adott helyzetben való viselkedés teljesen más tészta.


Egyébként olyasmire már volt példa, hogy szeretkeztem párkapcsolatban élő lánnyal. Tehát ő hasonló helyzetben "kapott az alkalmon". (Meg persze, én is, csak részemről nem volt kihez hűségesnek lennem).

2012. júl. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
94%
Jelenleg egyedül vagyok, de tíz év házasság alatt egyszer sem kaptam az alkalmon, akkor sem, amikor már egyértelmű volt, hogy előbb-utóbb el fogunk válni.
2012. júl. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
86%

Tudod mit? Elárulom az igazat.

Az nekem nem kihívás, ha egy nő felkínálkozik.

(Ez naponta többször is megesik.)

Az volna a kihívás, ha nem akarná, vagy észre sem venne!


Ha felkínálkozik, vagy nyomul, vagy akkor is vihog, ha semmi vicceset nem mondtam, akkor megszólal a vészharang, hogy mit is akarhat igazából??

...és ez az ami visszatart!!

Mert mindig van valami hátsó szándékuk!


Amúgy az, hogy felszedjek egy üres fejű libát, az csak percek kérdése.

De mit kezdjek egy olyannal, amelyiknek "egyetlen kincse van" és már az is lyukas...

Viszont évekbe telhet egy olyan intelligens lányt találni, amelyikkel bármiről beszélgetni is lehet, vagy le tud írni egy bővített mondatot helyesírási hiba nélkül!


Vagyis, ha nem látom az értelem csillogását a szemében, akkor felejtős a dolog...

2012. júl. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!