Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megbeszélnétek ha szerinted...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbeszélnétek ha szerinted félrelépett?

Figyelt kérdés
Jó ideje baj van a házasságunkkal, csak eddig mindketten inkább úgy tettünk mintha nem lenne. 15 éve vagyunk együtt, még egyetemi szerelemnek indult. Van két gyerekünk, jól élünk, normálisak vagyunk mindketten, egyszerűen elfáradt a kapcsolatunk, és sok hülyeségen marakodtunk. Nyáron sokat voltunk külön (szinte 1 hónapot egyhuzamban), én lent voltam a gyerekkel vidéken szülőknél, anyóséknál. Ő itthon dolgozott. Kb. egy hónapja hogy újra együtt vagyunk itthon. Azóta sokat változott a kapcsolatunk, újra beszélgetünk, vidámak vagyunk, azt hiszem visszataláltunk magunkhoz és a másikhoz is. Ez így mind szép és jó is lenne, de úgy érzem, hogy volt közben valakije. Már korábban is éreztem ezt, hogy lelép inkább az itthoni gondok elől.És a mostani változását nem tudom minek tudjam be. Nem tudom, hogy annak a kapcsolatnak lett vége (ha ugyan tényleg jól érzem) vagy egyszerűen csak rájött ez idő alatt, hogy nem kellene a családját feladnia. Vagy csak rájött, hogy dolgozni kell a házasságunkon. Akárhogy is, bár nem gondoltam volna magamról, de így jó, örülök, hogy újra rendben vagyunk nem akarok hisztériát csapni vagy ilyenek. Nem tudom, hogy rákérdezzek-e, félek is hogy mit válaszol, és milyen lesz ha tényleg tudom, nem csak sejtem, mit vált ki belőlem. De azt sem akarom, hogy bizonygassa hogy szeret stb. Szóval nekem elég lenne, hogy újra jól vagyunk, de hosszú távon félek, hogy újra gondot okoznának a ki nem mondott szavak. Mit csinálnátok?

2012. szept. 15. 15:55
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Én arra gondoltam,mi lenne ha azt amit most leírtál,kinyomtatnád és odaadnád neki, hogy elolvassa?!


Illetve leírhatnád tollal egy borítékba és valahova eltenni,ahol biztos megtalálja!

2012. szept. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%

Biztos, hogy akarod tudni?

Most jól megvagytok, visszatalált hozzád, ez neked nem elég?


Lehet, hogy csak hiányoztál neki, és rájött, jó veled.

Lehet, hogy félrelépett, és rájött, veled jó.


Mit akarsz, felborítani ezt egy ostoba kérdéssel, majd veszekedéssel?


Te engedted meg, hogy egy hónapig egyedül legyen, ne firtasd, mi történt. Veled van, ennél több nem kell. Élvezd, hogy visszataláltatok egymáshoz.

2012. szept. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Elsőnél a pont.
2012. szept. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem valami olyasmi lehetett, hogy volt egy kis kalandja, ami után rájött, hogy te vagy neki az igazi és esze ágában sincs elhagyni téged, szóval a rosszabbik esetben is szeret.


A jobbik eset meg ugye ha nem csalt meg, hát akkor meg ki tudja milyen gondolatok járnak a fejében. Hogy most mitől lett kedvesebb.


Tán kérdezd meg tőle ha kíváncsi vagy rá, illetve ha gyanús neked ez a szitu.

2012. szept. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Nem kérdezném meg!

Ne bolygasd ezt a dolgot, örülj, hogy jól vagytok!

2012. szept. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Elég vegyesek a vélemények :) Nem akarok veszekedést. Csak lehet jobb tudni, de nem akarom, hogy feszélyeztetve érezzük magunkat most, azzal hogy beszélünk róla. Szóval el kellene döntenem mit akarok..
2012. szept. 15. 16:42
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem kérdezném meg, mert őszintén, nem is akarnám tudni.
2012. szept. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én ahogy magamat ismerem biztos rákérdeznék, még ha ezzel el is rontom a mostani idillt. Addig úgysem tudnám igazán jól érezni magam. De ha te képes vagy erre, hogy ne foglalkozz a miérttel, hanem élvezd, hogy most jó, akkor ne kérdezz rá semmiképpen :)
2012. szept. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 omba ***** válasza:

Kérdezni veszélyes!

Előfordulhat, hogy olyan igazat mond, aminek nem fogsz örülni, de az is lehet, hogy nem mond igazat. (ezt meg nem tudod eldönteni, - marad a kétely)

Vagy igazat mond, hogy nem volt semmi (ezt meg nem tudod eldönteni, - marad a kétely) - esetleg meg is bántódik, bár 15 után ennyinek bele kell férnie.


A rossz hírem pedig az, hogy kb hasonlón alakuló 12 éves házasság közben alakult ki egy nagyon kedves szeretői kapcsolatom, feldobott, inspirált, noha neki meg férje volt. Szóval igen csak világos határai voltak ennek, mégis

jó volt. És a vicces az, hogy a házasságunk is szépen rendbe jött, még 10évre.

Csökkent a frusztráltság, a "veszekedős" vitakedv, nyilván volt bűntudatom is, szóval ezek elégé úgy jelentek meg, mint, ahogy leírtad a változását.

2012. szept. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne kérdezz semmit!!!Örülj,hogy vissza talált hozzád!Nagy hibát követnél el és feszültséget okozna a kapcsolatotokban. Maradj meg az emlékezetében úgy,hogy te annyira bízol benne,hogy félrelépést nem is feltételezel róla.Ezzel is az értéked nő a szemében.Amit nem tudsz,az nem fáj.Jó irányba változott,és ez a lényeg!
2012. szept. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!