Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm pasija félrelépett....

A barátnőm pasija félrelépett. Velem. Mit tegyek? A többi lent

Figyelt kérdés
Nem részletezném hogyan történt, csak azt, hogy egy buliban voltunk és az egyik barátnőm is ott volt a pasijával. Sokat ittunk, bla bla bla , és azon kapom magam, hogy a pasijával a szobában csókolózunk, és a barátnőm ránk nyitott. Nem vagyunk legjobb barátnők, de azért egy társaságban vagyunk, jól elvoltunk. Ez 2 napja történt. Szerintetek beszéljek vele? Vagy hagyjam míg elrendezik a dolgot a pasival? Vagy várjak míg lecsillapodnak a dolgok?
2009. dec. 28. 13:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Ez szép! Ne, ne hagyd, állj a lány elé teljes valódban és bánd meg előtte, amit csináltál. Persze aztán ne csodálkozz, ha többet szóba sem áll sem veled, sem a pasijával. De semmiképp ne maradj ki a "beszélgetésből", mint valami gyáva.....
2009. dec. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
de mit mondhatnék neki? a "sajnálom" azt hiszem ide édeskevés.
2009. dec. 28. 13:37
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A sajnálom, hülye voltam, megbántam pont elég!
2009. dec. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne azzal a kifogással maradj ki ebből az egészből, hogy nem tudsz neki mit mondani a "sajnálomon" kívül.


Ugyanúgy részese vagy a balhénak, miattad van (meg a pasi miatt) úgyhogy nem teheted meg hogy megvárod amíg lecsillapszik.

2009. dec. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

"részeg voltam, hülye voltam, persze tudom ez nem mentség. Önző voltam, mert adott pillanatban eszembe sem jutott, és pont le is sz@rtam mi van veled, és neked ez, hogyan esne. Már megtörtént, ezen nem tudok változtatni, de egy életre megtanultam, hogy ilyet nem illik csinálni... sajnálom"

Ennél többet nem tudsz mondani. A lényeg inkább az, hogy tanulj az esetből.

2009. dec. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy "sajnálom" vagy hasonló pont megteszi, ennél többet úgyse mondhatsz. Remélem, mindketten tanultatok belőle, te is, hogy ne legyén ilyen tapló (bocs, de erre nem tudok mást mondani, én is voltam már megcsalva, tudom, milyen érzés a barátnődnek), a barátnőd meg hogy válogassa meg a barátnőit és figyeljen oda, hogy milyen pasival jön össze.
2009. dec. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
ez nem olyan egyszerű. én azt akarom, hogy újra barátok legyünk, ahhoz pedig a sajnálom, hülye voltam sablonszöveg nem elég. nem kéne még várnom, amíg tutira lerendezi a pasijával?
2009. dec. 28. 13:51
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se bujdokolj! Mondd ki neki, hogy megbántad és mondd meg azt is, hogy megérted, ha soha többé nem áll veled szóba. Reméljük nem fog képen törölni, de azért van rá esélyed. A részegség nem mentség egyikőtök részéről sem.
2009. dec. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem kéne várnod! Ezzel el akarod odázni a felelősségre vonást! Ezt csak a gyávák teszik! Állj elé! Az most mindegy, mit mondasz, elég a sajnálom is, itt a lényeg, hogy álld a sarat, a szidalmazást! Én nem gondolnám, hogy újra barátok lesztek a lánnyal, legalábbis az én szememben az ilyen nem lenne barát többé.... Első voltam.
2009. dec. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
42%
ha csak részegen smároltatok az nem olyan súlyos mintha szexeltél volna, ez simán megbocsájtható kategória. (de többször ne ismétlődjön meg)
2009. dec. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!