Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha az anya és apa együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az anya és apa együtt élnek (gyerek 3 éves lesz télen) de nem házasok és az apa új kapcsolatot szeretne, az anyát ki akarja tenni magától (mert az anya költözött az apához), mivel nem szereti az anyát (az anya se Őt). Mennyi az esélye? Többi lent.

Figyelt kérdés
Bíróságra viszi az ügyet az apa, mondván veszélyezteti a gyereket az anya. Mennyi esély van arra, h apa javára döntenek? A gyerek apás. Az anya nem foglalkozik a gyerekkel,sőt...Mind2nek van munkahelye.A gyerek megszokott környezete az apjánál van.Az anyánál nem megfelelőek a körülmények. Kiszámíthatatlan emberek+nagykutyák.
2012. márc. 9. 15:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem szeretik egymást minek vannak még együtt?Kiteheti a nőt,az övé a lakás,Gyerek ügyben,gyermekelhelyezési per.Hát az esély..attól függ mi a nem megfelelő körülmény....
2012. márc. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%
Hát extrém esetben még az apa is röpülhet, úgyhogy vegyen vissza! Nagykutyák eltávolíthatók/bezárhatók, hogy nem foglalkozik vele, stb az bizonyítandó, mert persze mindenki ezt mondja ilyenkor! A megszokott környezetet meg nem biztos, hogy jó emlegetni, mert a végén a gyerek marad az anyával a lakásban, a tulaj meg mehet, erre volt már példa!
2012. márc. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
25%
Amúgy szép apa, dobja ki a kisgyerekét meg az anyját. Uncsi volt? Van másik? Ha te vagy az, nem irigyellek, jó fogás volt :O.
2012. márc. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A gyerekét mindenáron magánál szeretné tudni,mert Ő szereti, az anyának csak úgy van...Úgy él mintha nem lenne anya, ugyanúgy bulizik szarik bele mindenbe... Egyébként kedves 2. válaszoló a srác szüleinél laknak mind3an. Szóval az h megszokott környezet jó érv,ugyanis nem teheti ki onnan senki-hiszen a saját szüleinél élnek.
2012. márc. 9. 18:38
 5/13 A kérdező kommentje:
Ja és igen! Valóban szép apa! Ennyi mindent megtesz a gyerekéért és félti! Vagy az rossz apa, aki vigyáz a saját gyerekére,mégha az anyjától is óvja? Elgondolkoznék azon, hogy felteszem-e idegennek ezt a kérdést,hogy milyen apa..Nem ítélkezést kértem, hanem segítséget! Ha csak osztani tudsz akkor nincs itt keresni valód!
2012. márc. 9. 18:40
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanilyen körülmények között váltam el(mi házasok voltunk)Anyósoméknál laktunk.Én ragaszkodtam a gyerekhez.Azt hogy az anya nem foglalkozik a gyerekkel bizonyítani is kell,bárki mondhat ilyet.Ha viszont az anya nem küzd érte mert nem érdekli akkor nem is teremt olyan körülményt hogy nála legyen a gyerek.Nekem ez volt az elsődleges szempont,hogy a gyereknek mi a jó.Ha a szülők szakítanak,nincs mit keresnie az anyóséknál,de az anya dolga hogy jó helyet találjon akár egy albérletben.Ha nem fontos vagy veszélyezteti,és ez bizonyosságot nyer akkor a gyerek az apánál is maradhat.A gyerek érdeke az első.
2012. márc. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
nagyon kevés az információ. Pl. az, hogy az anya eljár bulizni, messze nem jelenti azt, hogy nem törődik a gyerekével. Nem az a jó anya, aki 24 órában a gyereke mellett van, amíg érzelmileg, szellemileg, egészségileg ki nem készül. Azért van két szülő, hogy a feladatokat, a felvigyázást IS! meg tudják osztani.
2012. márc. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Sz@r ügy. Az olvasottak alapján, nő megy a gyerekkel. Apuka lehet vele hétvégén.
2012. márc. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%

Brrr...


Ezért nem szabad soha, semmilyen körülmény között férfihoz költözni.

2012. ápr. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mégis mivel jobb apuka a szülei háza, az ő pénzük

gyakorlatilag apukát kiraják hajléktalan lesz, mitől lenne már alkalmasabb?

2013. aug. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!