Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért én vagyok a hibás mindenért?

Mért én vagyok a hibás mindenért?

Figyelt kérdés

Annyi a lényeg, hogy apám elvált anyámtol kb 3-4 éves koromba azota nemlehet látni, vagy csak nagyon ritkán, ha ott vagoyk akkor nála semmi bajom, de ha itthon vagyok anyámékkal (anyám, mamám[anyám anyja]), akkor minden egyes dologért én vagyok a hibás... Annyira imádom, hogy jobb dolguk nincs, csak h engem bszogassanak:D

Es meg ha jogosan mondok akarmit is akkoris egymas mellett allnak ki es en levagoyk sz.rva, ugyanez szülöin, meg itthon is, hogy nemhogy segitene anyámis megtanulni amit nem értek, csak közli h hogy lehet ilyen hülye gyereke...

MIT CSINÁLJAK? MERT EZT MÁR NEM BIROM!!...

16F



2012. okt. 15. 17:47
1 2
 1/15 anonim válasza:
67%
menny el kolesz
2012. okt. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Jól tanulsz? Segítesz otthon? Normálisan öltözködsz? Milyenek a barátaid?

Anyukádnak van udvarlója és munkája? Apukád fizet gyerektartást? Nagymamád elfoglalja magát?

2012. okt. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

4es 5öseim vannak, de most év elején "nem megfelelő magatartás" miatt kaptam pár 1est irodalombol, és nem éppen jó az átlagom belőle.. Szoktam segiteni, de ennek ellenére is semmibe néznek és lényegébe csak akkor vagyok "szeretve" amikor valami technikai dolog elromlik és nem tudják megcisnálni..

Öltözködésem szerintem normális, semmi extra nincs benne.

Udvarloja tudtommal nincs, állando munkahelye viszont van.

Apám fizeti a gyerektartást, és nemtudom mért de amilyen rossz apa volt régen, most olyan normális.

Nagymamám kb annyiban foglalja el magát, hogy cseszeget, meg zsarol..:D Na meg néha megnéz 1-2 sorozatot a TVben.

2012. okt. 15. 17:57
 4/15 anonim ***** válasza:
Akkor a nagyi a hunyó. Kellene neki egy hobbit találni, vagy nyugdíjas csoportot, hogy ne érjen rá ennyire. Anyukádnak meg szépen előadhatnád, hogy azt szeretnéd, ha boldog lenne stb... és buzdítanád, hogy ismerkedjen, vagy netes társkeresőre regisztráljon. Így az ő kedélye is csillapodna, és kikerülnél a piszkálódás alól.
2012. okt. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

A kamaszok klubja már csak ilyen.

Nyugi, elmúlik. :-)

Biztos, hogy nem vagy lesz.rva, csak épp kismillió gondja van anyudnak, hogy boldoguljatok.

Anya nem tud segíteni, mert ti már hetedikben olyat tanultok, amit mi szülők nem értünk. Ettől idegesek leszünk. Inkább ne kérj segítséget a tanulásban, oldd meg, okos, ügyes vagy. És csinálj rendet, segíts bevásárolni, stb.

Te vagy az egyedüli férfi a családban, hja, muszáj beállnod.

2012. okt. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ne biztasd, hogy legyen "BOLDOG"! Nem hiányzik nektek még a pasasok váltogatása is.

Valószínűleg az bántja, hogy most jóba vagy az apukáddal.

Ezen nem tudsz változtatni. Beszélj anyukáddal, és mond el, hogy neked így rossz.

2012. okt. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

u.i: persze, hogy apád normális, hisz mint írod, alig látod!

Baromi könnyű együtt lenni hébe-hóba, csupa móka, kacagás.

Bezzeg mint nap mint nap szembesülni egymással, a rossz szokásokkal, a problémákkal, az néha embert próbáló feladat.

Hidd el, ha anyukádhoz mennél havonta egy hétvégére, a tenyerén hordozna azidő alatt; és ha apukádnál laknál, már széttéptétek volna egymást.

2012. okt. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

az a baj h a nagymamám igy is arra panaszkodik h faj mindene, de ugyanugy csinal mindent, és amikor megkérem akármi kis dologra akkor egyböl azzal jön, pl hha kajalas van en levagyok cseszve ha nem viszem vissza a vajat stb (ilyen is csak akkor fordul elő ha elfelejtem) és hát ha akár a mamám hagyja elől akkor meg én vagyok leb@szva hogy mért nem viszem vissza mert egésznap dolgozik blablabla...

Pedig szerintem én is ugyanugy segitek, meg minden de már kezd elegemlenni belőlük...

2012. okt. 15. 19:00
 9/15 anonim ***** válasza:

Hát, a nagymami idős, zsémbes, ezt el kell fogadni :-(

Ha így-is, úgy is morgás van, legalább vágj jó képet hozzá, ha nehéz is, mert csak magadnak ártasz, ha bosszankodsz.

Vagy vedd viccesre a figurát.


Egy családban néha valóban pattanásig feszülnek az indulatok.

Most olyan korban vagy, hogy biztos vagy benne, te majd más leszel, ha felnősz.

Hát úgy legyen! Mindenki jó valamire, a nagymamád ez esetben jó lesz rossz példának...

2012. okt. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%

pont en is igy vagyok vele...nekem is elvaltak szuleim... stb csak nekem van mostohapam de lenyegtelen....

en sem birom, folyamatosan szekalnak s mindenert en vagyok a hibas, akarmit is csinalok!~

2012. okt. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!