Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Bűn az, ha jól érzem magam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bűn az, ha jól érzem magam, amikor a férjem nincs itthon?

Figyelt kérdés
Mielőtt még olyan válaszokat kapnék, hogy gond van a házasságommal, hozzá kell fűznöm, hogy nincs gond, de mégis szeretk egyedül lenni, örülök, amikor a férjem elmegy itthonról hosszabb időre. Élvezem az egyedül töltött perceket. Mint pl. most, ahogy ezt írom:)

2013. ápr. 6. 12:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem bűn. Amíg nem érzed azt, hogy egyedül akarsz lenni akkor is amikor ő otthon van.

Én is szoktam jól érezni magam ha a párom nincs itthon. Olyankor elvagyok a gondolataimmal, szép lassan kitakarítom a házat, olyan zenét hallgatok ami neki nem tetszik, kedvemre kapcsolgathatom a tv-t, tudok nézni csajos filmeket stb.

De ezek kb. 3-4 óra alatt lemennek, utána már alig várom, hogy hazajöjjön. :)

2013. ápr. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem bűn. Miért kéne rosszul érezned magad? Mindenkinek szüksége van egy kis egyedüllétre.
2013. ápr. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
nem, nem kell állandóan egymás nyakán lógni. Semmi baj azzal ha kulturáltan jól érzed magad nélküle is. Én megfigyeltem h jót is tesz a kapcsoltunknak ha néha külön is kikapcsolódunk, megerősíti az egymás iránt érzett szerelmet
2013. ápr. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Ilyenkor elengedem magam, csinálok mindent a saját tempómban... :) Nem gond.
2013. ápr. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
nem. az a "bűn" ha annyira függsz tőle, h képtelen vagy jól érezni magad nélküle. Ezzel, h kell neked a magány is, semmi gond nincs, sőt természetes
2013. ápr. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

dehogyis! alapvetően én is olyan típusú ember vagyok, akinek kell az egyedüllét minden nap. nem is tudom mi lesz velem, ha gyerekem születik :)


örülök, ha kicsit itthon tunyulhatok egyedül, és amikor hazajön a párom, akkor élvezzük, h együtt vagyunk. :)

2013. ápr. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
remélem, nem én is imádok egyedül lenni. Persze ha nem jönne haza soha senki, az rossz lenne, de így remek, pár órára.
2013. ápr. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!