Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha ennyi idő után sem érti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ennyi idő után sem érti meg, hogy gáz amit csinál, akkor nem kéne hozzámennem igaz?

Figyelt kérdés

Párom a kezdetektől fogva érdekes személyiség volt. Rossz haveri társaságba keveredett, akik viszik bele a hülyeségbe... Van, hogy napokra eltűnik, nem lehet utolérni, tivornyáznak a haverokkal. Azt hittem egyszer benő a feje lágya és rájön, hogy irtó ciki amit művel. Fiatalok vagyunk hát hetente, két hetente menjen el bulizni, nem érdekel, de mostmár újra és újra eljátssza a bizalmamat, képtelen megváltozni.

Nyáron megtartottuk az eljegyzést, de az utóbbi félév annyira eldurvult, hogy komolyan kezdek kiábrándulni belőle.


Ma az okos haverjainak köszönhetően nem ment dolgozni (én úgy tudtam minden úgy lesz, mint egy átlag napon), délután kerestem, nem tudtam elérni, majd jó egy óra múlva egy ismeretlen szám hívott, egy über részeg haverja, hogy menjek el a páromért, mert "kicsit" iszogattak, kijöttek a rendőrök és megkérték szépen őket, hogy a páromat takarítsák fel az utcáról... Amikor odaértem a föld alá süllyedtem volna legszívesebben szégyenemben, ahogy két rendőr közül nekem kellett felvakarnom őt a földről. Törékeny nőként én cipeltem EGYEDÜL a 80 kilós páromat az autóig és még hálálkodtam, hogy egy igazoltatással lerendezték az ügyet a rendőrök. Olyan szinten megalázó és undorító volt, hogy elmondani nem tudom... Én úgy érzem, hogy nekem ez volt az utolsó csepp. 4 évig tűrtem és vártam arra, hogy egyszer felnő, de ez már egyre rosszabb.

Milyen nyelven mondjam még el neki, hogy irtó gáz és engem járat le?

Ha józan, minden rendben, de én ezzel az énjével nem tudok azonosulni. 24 éves és ennyi esze nincs? Van értelme így leélnem mellette az életemet? Nagyon el vagyok keseredve, én őszintén úgy éreztem, hogy nekem ő a nagy ő. :'( Nincs erőm elhagyni és újrakezdeni mindent valaki mással... egyszerűen teljesen ki vagyok. :'(



2013. máj. 17. 21:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%

Dehogyis nincs erőd elhagyni! Tedd meg, és meglátod hogy van erőd!

Ez a legjobb amit tehetsz, ha nem akarod a saját meg a majdani gyerekeid életét tönkretenni...

2013. máj. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
72%
Én a helyed ezt így nem tudnám elviselni. Ha már most ezt csinálja, mi lesz később? Nem mondom hogy dobd ki, inkább adj neki ultimátumot, és időt hozzá. Szerintem ez így korrekt.
2013. máj. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%

"Ha józan, minden rendben"


Nincs semmi rendben! Ez sok is már hogy otthagyd! Ez egy semmi ember, kell ez neked?

2013. máj. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%

Nem szabad hozzámenni! Még nincs azon a szinten, hogy házasság-család...

Sajnálom... :(


24N

2013. máj. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
96%

Lapát!

Ha mellette maradsz, már nem lesz ugyanaz, mert mindig ott lesz benned a tüske a megaláztatás(ok) miatt. És nem is fog ennyinél megállni a dolog. Egyszer majd a családod előtt hoz szégyenbe. Én nem biztos, hogy érte mentem volna...

Semmilyen nyelven. Gondolom a 4 év alatt próbáltad párszor. Ha eddig nem nőtt fel, ezután sem fog. Nekünk ennyi idősen eszünkbe nem jutott volna, hogy munka helyett inni/szórakozni menjünk. A mai viszonyokban pláne.

Azt megmondhatod neki, hogy ez így ebben a formában neked nem megy.

Túl fiatal vagy, hogy ilyen emberrel éld le az életed, és ahhoz is, hogy ne legyen erőd újrakezdeni! Biztos, hogy Ő a nagy "Ő"? Vagy csak elvagy a megszokottban?

2013. máj. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
83%

Hát nem kellene...

Látsz esetleg arra esélyt, hogy tartósan megváltozik bármi miatt ?

2013. máj. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

mond neki hogy válasszon.

vagy te vagy a pia.

esetleg rá is ijeszthetsz,költözz el tőle pár napra hogy lássa komolyan gondolod.

ha szeret megfog változni,ha nem akkor nincs jövőtök.

2013. máj. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
94%
Én is a lapátra szavazok.
2013. máj. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Néhány ilyen "jól szituált" haverjával lakik együtt. Ami megváltozik, hogy nyártól kicsit szétszéled a banda, nem lesz lakótársa (elvileg én költöztem volna hozzá). A legtöbb haver még egyetemista ezek közül, ők most végeznek, elmennek más-más városokba. Eddig nagyon bíztam abban, hogy talán csak eddig kell kibírnom és utána minden más lesz... de kérdem én. Ha egyszer jön egy másik hasonló banda, vagy hazajönnek a haverok, akkor ugyanezt csinálná akkor is, ha esetleg már gyerekünk lenne?

Engem mindig úgy neveltek, hogy az ilyen pasikat kerüljem messziről. A szüleim az álomférfit látják benne, sosem mondtam el nekik ezt az énjét. Igazából talán a magyarázkodástól félek legjobban. Attól hogy a családom sosem látta hány éjszakát zokogtam végig miatta és talán eltúlzott lépésnek tartanák, amit teszek, nem értenének meg és nem lennének a támaszom. Ha ennek vége, úgy érezném, hogy magánéletileg kudarcot vallottam, nem voltam elég jó. A szüleim imádják a páromat, ahogy én is imádtam a mai napig tetőtől talpig a hibáival együtt. Ez viszont már sok!

Most is csak ülök és bőgök és talán jobb lett volna, ha inkább beviszik a rendőrök, hátha valami leckét kapott volna... Elborzadok, ha arra gondolok, hogy 20 év múlva is ilyen lesz.


Sajnos akkor abban a pillanatban két rendőr között úgy gondoltam nincs más választásom, mint hazavinni a páromat, egyébként én sem cipeltem volna, az tuti.

2013. máj. 17. 22:16
 10/22 anonim ***** válasza:
80%
nem kéne hozzámenned, és ezt te is jól tudod.
2013. máj. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!