Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy nem normális a...

Lehet, hogy nem normális a párom? Lehet valaki notórius hazudozó anélkül, hogy tudná mit csinál?

Figyelt kérdés
A kapcsolatunk kb másfél éve tart.Ez idő alatt már sokszor kiderült annak ellenére ,hogy szerinte lezárta a volt kapcsolatát sutyiban írkálgat neki és hívogatja.Mikor ezt számon kérem akkor letagadja.Jön a szembesítés telefonja sms stb.Akkor bűnbánóan magyaráz.A legutolsó amin döbbentem az az ,hogy a mail üzenetét láttam és ott vettem észre ,hogy ismét édi kis tigrises képet küldött az exnek.Aki lehet nem is reagál már rá.Kíváncsi voltam más szemszögből ,hogy reagálja le.AZt mondtam neki ,hogy egy ismerősünk lebukott mert még mindig fotókat küld az exnek.Erre ő -Á az nem normális..biztos ,h fájdalmat okoz ezzel az Áginak.Küldje el a fenébe.MOndtam neki ,h szerintem se normális...mert ha én ezt megtudnám ,h ő tenné nem tudná megmagyarázni mit akar még a múltjától!Simán azt mondta ,h ő nem tenne ilyet soha!!!OTT a mailje..és már nem tudom ,h tisztába van e vele mennyit hazudik..hisz elmehet tőlem bármikor..nem tartom fogva sem
2013. máj. 16. 08:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Arra a lehetőségre nem gondoltál, hogy még mindig bele van gyógyulva az exébe? A jelek szerint ezt Ő nem zárta még le. Kár volt bele menned ebbe a kapcsolatba. De nyilván nem tudhattad. Most hogy tudod, már látod hogy nincs semmi értelme, mert lelkileg Ő még nem "tiszta".


Egyébként az hogy nyomozgatsz a párod után hogy jött?

2013. máj. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Így nem működik a kapcsolat. Kár tovább húzni.
2013. máj. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most neki hiszel, vagy a saját szemednek? Hazudik!
2013. máj. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha valaki állandóan hazudozik, ráadásul a nyőügyeit titkolja, ott felesleges azon kattogni, hogy ez betegség vagy szemétség részéről. Édesmindegy, a lényeg, hogy így nem lesz belőletek semmi, és "kigyógyulni" sem fog.
2013. máj. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után én biztosan nem tudnék megbízni benne többet. Valamint azon is elgondolkoznék, hogy mit érezhet irántam, ha még az előző barátnőjét hajtja... Sőt, igazából szerintem ezen már nem is kellene gondolkoznod, mert egyértelmű.
2013. máj. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Többször lebukott már és Te még mindig nem tettél ellene semmit?

Miért is ne folytatná?

2013. máj. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
jön a szembesítés.. jézusom, mi ez? ráadásul mi közöd a telefonjához?
2013. máj. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A kérdéseidre sorban a válasz:


1. Lehet, mert minden lehet, de nekem nem tűnik vaószínűnek, hogy nem normális.


2. Nem. A hazudozás mindig tudatos folyamat. Attól, mert szembesítéskor letagadja, nagyon is tudatos!


Inkább itt az a helyzet, hogy a kedves párod nem tudja elengedni a múltat és kétkapuzik: vele is játszadozik és veled is.

2013. máj. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az én exem két éve írogat, hívogat időnként, pedig én nem válaszolok rá, neki pedig élettársa van. Az ilyenek maguk sem tudják, mit akarnak.
2013. máj. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A notorius hazudozó nem megcsalásban hazudik, hanem hétköznapi dolgokban nem tud egyszerűen felvállalni dolgokat. Pl. odaégette a kaját és nem vallja be, hogy azért mert közben elbámulta a TV-t hanem csak ráfogja a sütőre, hogy biztos nagyobb hőfokja volt és elromlott.


Vagy hogy kiborít valamit, leönt valamit a kanapéra és akkor ráfogja a kutyára, hogy az lökte ki meg ilyesmik. Szóval ezek.


A te eseted csak egy "puszta" megcsalás. Nem zárta le a csajjal a dolgokat és vissza akar táncolni.


Rúgjad ki a büdösbe!

2013. máj. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!