Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szeretheti igazán, tiszta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretheti igazán, tiszta szívből a feleségét egy férfi, miközben állandó partnerrel megcsalja hosszú ideje?

Figyelt kérdés
Férjem azt állítja engem szeret, és nem akar elhagyni.Akivel megcsalt, régi ex, elég sokáig együtt voltak és van egy közös kisfiuk.
2013. máj. 20. 05:52
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
Az exnek egyetlen dolgot kéne tennie, egy harmadik nőt választani.
2013. máj. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
Azt honnan tudod, hogy az extől kevesebbet kap??
2013. máj. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:

"Az exnek egyetlen dolgot kéne tennie, egy harmadik nőt választani"

Hopp, mármint a férjnek. Sorry!

2013. máj. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
Ex felfoghatná, hogy engem választott. - Csak elvetted tőle, újdonság voltál, de elmúlt. Még mindig őt szereti.
2013. máj. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
100%
Elég sekélyesnek gondolhatod a kedves férjed/párod, ha azt gondolod róla, hogy minden vágyát kielégíted csak mert megengeded, hogy elölről és hátulról is megd*gjon... Néha kicsit túl egyszerű és igénytelen teremtéseknek gondoljuk a férfiakat mi nők, de én is az első komolyabb párkapcsolatom alkalmával értettem meg, hogy egy igazi férfinak nem csak a szexen és a pián meg a bulin jár az esze és, hogy nem mindegyiknek kell hosszú távon egy buta de szexéhes nő... Szóval én azt gondolom nem adsz Te meg mindent Neki, ha visszament az exéhez... Gondolom ez a végtelen egyszerű felfogásod az, ami nem volt Neki elég. Na meg nem is nézel ki túl sokat belőle, talán az exe kicsit többre értékeli! Te egy botlás voltál az életében és valószínű megértette. Lehet, hogy jó vagy az ágyban, ezzel sikerült elcsalnod, kicsit változatosabbá tetted a szexuális életét, de valószínű, rájött, hogy ez kevés. Ennyi.
2013. máj. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az ágyban ki tudod elégíteni, de semmilyen más területen nem.
2013. máj. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:

Jaja,csatlakozom.

Lehet most vulgáris leszek(nem szoktam amúgy), de kikívánkozik belőlem.


Bevallom,én soha nem voltam oda az or.szexért,(45 vagyok amúgy).A férjem 23 év házasság után félrelépett egy 26 éves nővel,(nem a sz.hiánya volt a fő ok) aki Ezt szívesen megtette neki...Mégsem volt elég,hogy elvegye tőlem,pedig minden igyekezetével azon volt.Mikor válni akartam,szakított a nővel,és mindent megtett, hogy megbocsássak,azóta is boldogan élünk, ennek már 3 éve...

2013. máj. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:

"Tőlem mindent megkap, többet mint az extől, bejáratot használhatja elől-hátul,stb akkor minek kell neki a másik, nem értem.Fiatalabb is vagyok."


Ez még kevés. Értem egy olyan házas férfi tepert hosszú időn keresztül, akinek a felesége fiatalabb és soványabb nálam, ráadásul szerintem csinosabban és nőiesebben is öltözködik. Kedves is, nem egy hárpia, szellemileg is egy szinten vagyunk, szóval azt se mondhatom, hogy buta lenne. Hónapokig próbálkozott, ha nem lett volna házas, hanem már elvált, akkor belemegyek.

Kérdeztem a férjet, hogy mégis miért pont én, ha félre akar menni, 1 óra alatt talál magának csinos fiatal lányt, de azt mondta, hogy neki én kellek és nem az a lényeg, hogy lyukat tömjön, mert neki annál több kell.


Szóval a férjednek attól, hogy az ágyban minden kívánságát teljesíted még nem biztos, hogy te vagy az álmai asszonya.

2013. máj. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
De akkor minek vette feleségül a kérdezőt?
2013. máj. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 A kérdező kommentje:
Gyerekünk született, megesküdtünk. És hitelt fizetünk laklásra.
2013. máj. 25. 22:19
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!