Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szeretheti igazán, tiszta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretheti igazán, tiszta szívből a feleségét egy férfi, miközben állandó partnerrel megcsalja hosszú ideje?

Figyelt kérdés
Férjem azt állítja engem szeret, és nem akar elhagyni.Akivel megcsalt, régi ex, elég sokáig együtt voltak és van egy közös kisfiuk.
2013. máj. 20. 05:52
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
Elszedni?
2013. máj. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 anonim ***** válasza:

Nem. Sajnos nem tudta lezárni azt a kapcsolatát, és rossz orvoslási módot választott.


A több nej mellé meg több anyós is jár :D

2013. máj. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:

"De az ex mellől én is nehezen tudtam elszedni, azt hittem sikerült és engem szeret, de most aggódom, hogy lehet mégsem?"



???%%% ti egy szep nagy csalad vagytok. Latom buszkesegbol nem futotta feletek :)

2013. máj. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:
100%
32 Több anyós:DDD Az kell az ilyen tagoknak:DDDD Az az igazi boszúúúúúúúúúúúú:xDDDD
2013. máj. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 anonim ***** válasza:
30 Te nem pasi vagy véletlenül?:D
2013. máj. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim ***** válasza:

Persze, hogy szeret. Mindíg azt, akinél van éppen. Ha otthon van, akkor téged szeret, ha a szeretőjénél, akkor őt. Ha ezek mellé még befut egy-egy alkalmi is, akkor épp azt szereti.

Hát hiába, no, a férfiaknak végtelen nagy szívük van..!

2013. máj. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:
36 Nálad a pont:xDDDDDDDD
2013. máj. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 anonim ***** válasza:
Tiszta szívből biztosan NEM!
2013. máj. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. máj. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:
Mit takar az, hogy elszedni??? Konkrétan úgy jöttetek össze, hogy Ő akkor is családos ember volt és szépen elcsábítottad?? Ez esetben mégis mit vársz?:) Kiindulhattál volna abból, hogy ha már egy család mellől el lehetett szakítani, akkor nagy az esély arra, hogy mellőled is elviheti valaki. Ha az exének sikerült visszacsábítani akkor valami csak nagyon jól működhetett ott...Ha annyira rossz lett volna a kapcsolatuk, már nem ment volna vissza hozzá, inkább keresett volna valaki mást, akivel megcsalt volna. Én biztos vagyok benne, hogy még érez valamit iránta, mert ha nem így lenne nem melegítette volna fel hosszabb távon a régi kapcsolatát. Bár nem tudom, lehet, hogy csak nosztalgiázni akart...Nekem is van egy exem aki még a mai napig vonz engem szexuálisan is, meg nagyon jól megvoltunk, sokat nevettünk, nagyon egy hullámhosszon voltunk. Csábítgatott is elég sokszor már azután, hogy férjhez mentem de én elutasítottam a közeledését...Egyszerűen nem voltam képes megcsalni a férjemet. Aki egyszer elindul a lejtőn már nem képes megállni... És annyira boldog vagyok, hogy nem léptem félre Vele! Én többre értékelem a házasságom minthogy néhány kufirc miatt menjen tönkre!
2013. máj. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!