Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szeretheti igazán, tiszta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretheti igazán, tiszta szívből a feleségét egy férfi, miközben állandó partnerrel megcsalja hosszú ideje?

Figyelt kérdés
Férjem azt állítja engem szeret, és nem akar elhagyni.Akivel megcsalt, régi ex, elég sokáig együtt voltak és van egy közös kisfiuk.
2013. máj. 20. 05:52
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
83%
Biztos, hogy nem szeret tiszta szívből. Akit szeretek, azt nem csalom meg.
2013. máj. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
53%
Nem az a legnagyobb baj hogy megcsalt, mert én úgy vagyok vele hogy na jó, megesett.Itt inkább az a probléma akivel megcsalt... Régen együtt jártak, tehát szerették egymást, és ha visszajár hozzá az azt jelenti hogy valami van köztük!Ha simán megcsalt volna egy ismeretlennel akkor azt mondom enyje, benyje, de megbocsájtható. Ha az exxel csalt meg ez jelent valamit köztük.
2013. máj. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
20%
22 Duma. Mert a férfiak közel 95%-a visszajár a már kipróbált egyénhez. Ez általános a pasiknál. Kipróbált nők, akik előtt nem kell férfinak lennie...
2013. máj. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
43%
23 Ráadásul még ingyen is van, nem kell ajándék stb, mint egy udvarláshoz..
2013. máj. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
65%
Nem tud választani köztetek. Hozzá is sok dolog köti, van egy közös gyerekük is, hozzád is sok. Tőled is megkapja, amire szüksége van és a másik nőtől is. Neki ez így nagyon kényelmes lehet, nem gondolod? Biztos, hogy így akarsz élni? Hidd el, nem tesz jót az önbecsülésednek.
2013. máj. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 A kérdező kommentje:
Hát nem lettem nyugodtabb,azt hittem sikerült végleg megszereznem:(
2013. máj. 20. 10:57
 27/63 anonim ***** válasza:
Bárki mondhat bármit, az nem igaz szerelem, ahol a pasas megcsalja a nőt. Ha igazán szeretné, és tudja, hogy rosszul esik/esne neki, akkor nem tenne ilyet.
2013. máj. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:

26 Ezt a pasit te sosem fogod megszerezni, mert az ilyen tipusú pasi(nem nő-csak pasi) akkor érzi jól magát, ha állandó és rendszeren 3-4 nője van, Állandó, tehát nem egyéjszakás, hanem stabil kapcsolatos.


Sajna ez van.

2013. máj. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
0%
Egyébiránt az ószövetségben még Isten is megengedő volt a többnejűséggel szemben. pl.
2013. máj. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 A kérdező kommentje:
De éppen ez az, hogy nem az a típus, aki össze-vissza nőzik, akkor még talán nyugodtabb is lennék. De az ex mellől én is nehezen tudtam elszedni, azt hittem sikerült és engem szeret, de most aggódom, hogy lehet mégsem?
2013. máj. 20. 12:09
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!