Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hat éve vagyunk házasok, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hat éve vagyunk házasok, a férjem évek óta nem dolgozik, és nem is akar, költözzek, mit tegyek? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
Néhány év vidéki élet után felköltöztünk Bp-re, én itt kaptam állást. A házat ami az enyém (házasság előttről) nem adtuk el, fent Pesten pedig anyósnál lakunk. A férjem nem dolgozik, nekem pedig klassz munkát ajánlottak vidéken. A Bp-it is nagyon szeretem, és imádok Pesten lakni, viszont a házasságom egy borzadály. Mit tennétek a helyemben? Menjek vissza vidékre, vagy maradjak itt, már teljesen elcsigázott vagyok...

2013. máj. 21. 22:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Van közös gyereketek? Az elég fontos tényező lenne. Egyébként én mennék, ha tényleg olyan jó munkát ajánlottak vidéken. Aki évek óta nem akar dolgozni, az ezután sem fog... próbáltátok már hosszadalmasan megbeszélni ezt a munka dolgot? Mármint, hogy mért nem akar dolgozni a férjed?
2013. máj. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 dani900 ***** válasza:
94%

Gondolom nincs rákényszerítve, hogy dolgozzon.

Ha talál kiskapukat, miért tenné? Jó ez neki.

És te meg hagyod. Eltartod?

2013. máj. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Te tudod, szereted-e még a férjed. Ha igen, adj neki ultimátumot. Költözz el anyósodéktól (akár Pesten, akár vidékre). Ha valóban fontos vagy neki, összeszedi magát, és keres munkát. Ha nem, akkor úgyis tudni fogod, mit kell tenned.


Én másért mondanám, hogy ne menj vidékre dolgozni. Válság van, és egy majdnem biztos munkahelyet egy szinte bizonytalanért (próbaidő, ...) most nem biztos, hogy jó ötlet feladni.

2013. máj. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én mennék, saját házamban élhetnék, megszabadulhatnék anyóstól is és a naplopóférjemtől is :)))

Ultimátumot már nincs miért adj a férjednek, ha évek óta nem dolgozik, akkor az azért van, mert nem is akar.

Sok erőt és szerencsét!

2013. máj. 22. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szabadulj meg a lehúzós fasziktól.
2013. máj. 22. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Tedd fel magadnak a kérdést! Ha lesz gyereked, ki fog téged eltartani? Mert akkor jól jön, ha a férjnek van állása. Az egyik előttem szólónak igaza van, aki azt írta, hogy ha évek óta nem dolgozik, az elég büdös!
2013. máj. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Menj és hagyd ezt a szerencsétlent!
2013. máj. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Van ket gyerekünk, ezért nem tudok Pesten albit+rezsit fizetni... Ha hazamennek, már a férjem nélkül mennek, mert nem akarom eltartani tovább... Sokminden szól Bp mellett, de ... Szóval nehéz döntés...
2013. máj. 23. 22:03
 9/16 A kérdező kommentje:
egy infó: a vidéki ház es a munkahely ugyanazon a településen van
2013. máj. 23. 22:06
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem attól is függ, hogy mekkora a korkülönbség köztetek.
2013. máj. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!