Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit akar tőlem? Tanácstal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Timike72 kérdése:

Most mit akar tőlem? Tanácstalan vagyok!

Figyelt kérdés

Van egy srác az életemben! Aki idősebb és állandóan flörtbe keveredünk! Amikor találkozunk edzéseken állandóan engem néz,mosolyog,néha próbál velem szóba keveredni! Rajtam kívül még sok lány van de csak velem csinálja ezt! Ez mind szép is lenne ha nem lenne MENYASSZONYA! Ráadásul nemrég jegyezte el! De akkor mit akar tőlem? Aki fiatalabb nála? Nem tudom egy pasinál mit számít ha lány tőle 8 évvel fiatalabb! Hogy viselkedjek vele?

Fontos lennének a segítségek!!!


2012. nov. 3. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
ő is sportol?
2012. nov. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha menyasszonya van, felejtsd el. Sajnálom szegény lányt...
2012. nov. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem számít, mert úgysem jönnél vele össze, mert tisztességes vagy, ugye?
2012. nov. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mégis mit akarna? Fiatal lyukat.
2012. nov. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jobbik eset:Barátkozni akar.Próbáld meg tőle megtudni.

Rosszabbik:Házasságtörő és pedomaci is egyben

2012. nov. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
van nekem egy kollégám, szokott rám nézni, mosolyog is, még beszélünk is, van felesége és nem akar tőlem semmit ;) ... sőt én is flörtölök a kollégáimmal, és mégse akarok tőlük semmit ;) - kicsit túlliheged ezt a dolgot, ha akarna valamit, akkor már mondta volna
2012. nov. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem akarok tőle semmit nyugi! Viszont akkor is zavar és érdekel! Kit nem érdekelne? Nehéz ehhez az egészhez viszonyulni! Igen ő is sportoló! Kemény 2 hónapja ismerjük egymást és azóta megy ez! Nem tudja h tudok a menyasszonyáról! Már többen észrevették amit csinál! Soha nem kezdenék ki vele a lány miatt,hiszen nekem se esne jól! De bunkó se akarok lenni a sráccal hiszen ő úgy tudja h nem tudok semmit!!!!
2012. nov. 4. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!