Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy házasságot lehet így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy házasságot lehet így folytatni?

Figyelt kérdés

röviden a lényeg:

két éves házasok vagyunk férjemmel. de már több éve együtt vagyunk. a kapcsolatunk elején fantasztikus volt minden mint mindenkinél.. sexuálisan és egyébként is. bár temperamentumosak vagyunk így több a vita, de nem olyan lényeges és fontos.. szeretjük egymást.

viszont kb egy éve (mióta vannak anyagai problémák, külföldi élet, családi bajok, stb), azóta párom más lett. magának valóbb, bevan fordulva, rossz kedvű mindig, semmi sem jó neki, és sajnos a nemi életünk is katasztrófa.. eleinte én próbálkoztam mindig mindennel, sexi ruci, újabb helyek, pózok, de egyszerűen semmi.. fáradt volt azt mondta, vagy hogy most nincs kedve vagy ilyenek. volt hogy rámásztam szó szerint de ellökött hogy erőszakos vagyok.. így már feladatam.. de bennem vannak vágyak és hiányzik a sex, az érintkezés, az intimitás.. állandóan internetezik, ha van ideje, vagy épp otthon vagyok egy napot és semmi dolga, tehát bejöhetne velem tv-zni vagy eljöhetne velem ide-oda, semmi.. így nem is fekszünk egyszerre, nem is kelünk egyszerre. napközben nem akarja, új helyen nem akarja.. tehát általában úgy néz ki a dolog, hogy durcizok, vagy összekapunk, vagy átnézek rajta és ilyenkor egy idő után azt mondja hogy jó akkor majd ma este.. tehát kb másfél - két hetente van ez.. de akkor sem mindig jön össze hiába igéri meg.. és akkor is kínálódás mert tudjuk előre mint valami öregek hogy na most.. és rádaásul abszolut nem csinál semmit ami nekem jó.. megsimogat kb pár percig majd pár perc és elmegy.. teljesen kivagyok már.. nem tudom mit tegyek..nekem így nem jó.. de hiába mondom neki.. vagy beletörődök és így élunk vagy elhagyom.. már nézegettem vágyfokozó gyógyszereket is meg olyat amitől nem megy el két perc után.. én sossem megyek el, sosem csinál semmit hogy nekem is jó legyen.. nincs más nője nem csal meg az tuti.. egyszerűen a mostani helyzet miatt kiborult.. na de így? én nem akarom ezért elhagyni mert szeretem és jó együtt.. megértjük egymást, összehangban vaguynk, minden jó.. csak a sex nem.. lehet így élni sokáig? vagy az ember előbb-utóbb feladja és megcsalja a másikat vagy elhagyja??? tapasztalatok, vélemények?? főleg hogy nem is tuodm senkivel sem megbeszélni ezt a dolgot, még vele sem.. vagy legalábbis a módszereimmel eddig nem sikerült... nagoyn tanácstalan vagyok már... köszönöm előre is...

nő 29, ő 35.

ja és lassan gyerekvállalásban gondolkodunk de így nagyon félek belevágni... mert utána meg már meg is szűnik az egész együttlét? vagy havonta egyszer és akkor is az egész kb 3 perc? ő elmegy én meg ott maradok... bánt ez az egész nagyon....


2013. máj. 31. 11:52
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Ezen mi is keresztül mentünk.

De nagyon sok türelem kell hozzá, és akarat mindkét fél részéről, hogy rendbehozzátok.

És egyáltalán nem szégyen az, ha kéritek szakember segítségét!

2013. máj. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy szeretetteljes kapcsolatba ezek nem férnek bele. Egyikőtök sem boldog. Hogy lehet így élni? Szerintem le kell ülni, meg kell beszélni, kinek-mire van szüksége, mi van meg, mi hiányzik, és ha mindketten akarják tenni ellene. Ha nem, akkor pedig hagyni egymást megtalálni azt, amire vágyunk. Én elváltam, tudom, milyen érzés, nekünk is szóba került a gyerek, de örülök, hogy hallgattam a szívemre, mert gyerekkel válni még nehezebb lett volna. Vágytam gyerekre nagyon, de éreztem, hogy ez nem az a kapcsolat, amit meg akarok neki mutatni, mint példát, hogy álljon előtte, hogy ezt keresse. Azóta megtaláltam a társam, akivel bele is vágtunk. Mert meg tudjuk adni egymásnak azt, amire szükségünk van. Harmincas éveitekben vagytok és már most nem vagytok boldogok. Mi lesz még 30 év házasság után? Nehéz igazi ok (megcsalás, verés, stb. ami általában "normális ok" az ismerősök szemében) nélkül kimondani, ha valami nem működik, de néha muszáj. Szóval én egy alapos, őszinte beszélgetést és felnőtt döntést javaslok. Ti érzitek, van-e még miért küzdeni! Sok szerencsét! N29
2013. máj. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
nem zavarhatja a korai magömlése? egyébként én is szakembert javaslok. üljetek le, beszéljétek meg. ha süket fülekre találsz, nincs min gondolkodni...
2013. máj. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

A szex, szexuális, szexi sz-el írandó, fogjátok már fel :S


Egyébként így nehogy gyereket vállalj basszus! Nem azért, mert a szex nem jó, hanem mert ez a hapsi le sem sz*r, nem törődik veled. Szerinted a gyerekkel majd fog?

2013. máj. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
megértjük egymást, összehangban vaguynk, minden jó.. csak a sex nem - A soraidból az jön le, hogy a szex SEM jó és semmi más sem.
2013. máj. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

A második 12:01-nek van igaza.

Ird sz-el a szekszet és minden rendbe jön.

2013. máj. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha jól értelmeztem akkor anyagi problémák óta lett ilyen a férjed. Minden ember életében van mélypont, valakinek mélyebb valakinek nem annyira, idővel úgy is el fog múlni. A jó dolgokat sose adják könnyen sajnos.:)
2013. máj. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

majdnem szóról szóra ugyanez a szitu:

http://www.youtube.com/watch?v=Coq4ZQhbcfw

2013. máj. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem randizzatok. Rángasd el a számítógép elől, kapcsolódjatok ki, menjetek sétálni, ne otthon tévézzetek, mozduljatok ki. most jön a jó idő, most lehet is. és próbálj meg beszélgetni vele, hogy ez így neked nem jó és ez és ez a probléma, találjátok ki közösen, hogyan lehetne rendbe hozni. Minden házasságban vannak hullámvölgyek, meg kell oldani a problémát.
2013. máj. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Öreg hiba, hogy a nők nem vesznek tudomást arról, hogy haldoklik a kapcsolatuk, hogy a párjuk ezer jelzést ad arról, hogy boldogtalan, de bezzeg ha a szex kivész, arra azonnal felkapják a fejüket. Rossz hírem van: a szexmentesség nem maga a probléma, hanem csak egy tünet. Egy ordító jele annak, hogy nagyon nagy a baj kettejük között. S nem ajánlatos továbblépni a problémán, vágyfokozó gyógyszerekkel és ilyen-olyan szexpraktikákkal eltakarni ezt a tünetet, ahelyett,hogy rendbehoznák a kapcsolatot. Csak üljön le egy percre és gondolkodjon el rajta, hogy mekkora érzelmi szakadék alakult ki a házastársak között, ha a korábban szenvedélyes férje már szeretkezni sem akar önnel? Ha szántszándékkal elügyetlenkedi a dolgot, hogy önnek se legyen kedve hozzá?


Gyermeket vállalni ebbe a kapcsolatba?! Önök a válás szélén táncolnak, van visszaút, de egyelőre ne a szexet erőltessék, mert ha rendbejön a kapcsolat, ha visszatalál önhöz érzelmileg is a jelenleg tökéletesen elhidegült férje, akkor majd egycsapásra rendbejön -magától, segítség és praktikák nélkül- a nemi élet. Javaslom, keressenek fel egy párterapeutát (NE szexológust)

2013. máj. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!