Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mivel büntetik, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel büntetik, ha valaki HÁZASSÁGOT és minden szépet és jót ígér, közös baba, család és a végén itt maradsz gyerekkel, sok-sok adóssággal egyedül és nem fizet?

Figyelt kérdés
Plusz kiderül,hogy semmiből SEMMI nem igaz, amit ő mondott!!!! és még meg is csalt, akiknek ugyan ezt ígérte!!!!!!

2013. máj. 28. 15:47
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
93%

Nem teljesen világos... De mondjuk elég gyorsan lett ebből házasság meg gyerek, ha ennyire nem ismerted ki. Éveken át hazudni nemigen lehet.


Egyébként alapvetően ezt nem büntetik, hanem a bíróság kötelezheti a terhek felének vállalására, mint férjet, és gyerektartás fizetésére.

2013. máj. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Nem vett el végül! Nagyon NAIV voltam és hittem a mesékben...
2013. máj. 28. 15:52
 3/37 anonim ***** válasza:
91%
nem büntetik ... itt te vagy büntetve a butaságod miatt
2013. máj. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
21%
Na, jönnek a hímsoviniszta nyomorékok. Ha tetszik, ha nem, gyakran megesik, hogy a f.szi bekattan és megváltozik rossz irányba, ahogy egy nő is ezt megteheti a kapcsolat ideje alatt...ilyenkor meg már kár a másik felet hibáztatni,hogy jaj, miért nem látta előre.
2013. máj. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

Ha a gyereket a nevére vette, akkor ugyanúgy fizetnie kell a gyerektartást, ha nem, apasági keresetet lehet benyújtani.

Azzal, hogy házasságot ígért, nemigen kezdhetsz semmit, szó elszáll...

Adósság: mit írtál alá? Mi van a neveden? Sajnos ha aláírtál papírokat, akkor nincs mese, a tied a tartozás.

2013. máj. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem tiszta a történet. Így nem lehet erre válaszolni.


Mióta voltatok együtt, mire gyereket vállaltatok?


Volt neked is állásod, dolgoztál? Kapsz gyedet, gyest?


Miért vettetek fel hiteleket, és ráadásul mire, közösen, vagy csak a te nevedre?


Miért nem fizet gyerektartást? Nincs apasági, nincs a nevén? Ez esetben DNS teszt a megoldás. Ha ellenkezik, akkor is meg kell tennie, és ráadásul ha nincs igaza (és ő a gyerek apja), akkor ő állja a költségeit is. Ezután lehet menni gyerektartást kérvényezni.

2013. máj. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
89%
Tehát gyereket csinált, de nem vett feleségül? Miért nem tartottad be a sorrendet? Valahol te is hibás vagy a naivitásod miatt.
2013. máj. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
semmivel sem büntetik. te nem az állam kisgyereke vagy, hanem önálló, felnőtt ember. nem másnak kell vigyázni rád, csakis neked saját magadra.
2013. máj. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

Csak telefonszámla van a nevemen... de az is elég, mert 245e és ez csak a 3havi számla...!hoztunk el készüléket is neki részletre!

Sok ilyen sztorit hallottam már és soha nem gondoltam volna, hogy velem is megfog történni! Azt gondoltam, hogy átlátnék az ilyenen, de mocskos módon csinálta és meg kajáltam...! :(

2013. máj. 28. 16:05
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

Semmivel. Jogilag ezt nem lehet büntetni.


Beperelheted gyerektartásért és ennyi. Semmi több.

2013. máj. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!