Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek! Nektek belefér a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek! Nektek belefér a házasságba, ha a férj elmegy bulizni, írtok neki egy kedves SMS-t, mire ő kikapcsolja a telefont?

Figyelt kérdés

#férj #feleség házasság
2013. jún. 1. 10:17
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
77%

Én pasiként is azt mondom hogy ez bunkóság.


Még az is lehet hogy nővel volt és bezavart az sms..

2013. jún. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
28%
Az belefér ha elmegy bulizni. Azzal sincs baj, ha kikapcsolja a telefont, úgysem venné fel ha hívnám, én legalábbis sosem hallom ha csörög ilyenkor. Nem ő szokott hívni, hanem a főnököm... Mondjuk az lehet sz.rul esne ha írnék neki erre kikapcsolná (bár nem szoktam) Nem lehet hogy lemerült?
2013. jún. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
85%
Nem fér bele. Én is rögtön ugy gondolnám mint az első válaszoló
2013. jún. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
74%

1. Nem tudni mi volt az előzménye és ténylegesen kedves volt-e az sms.

2. Lemerülhetett a telefonja, nem csak kikapcsolta.


Így eléggé félinformációk birtokában vagyunk. Az érintett fél mit mondott, miért nem volt elérhető?

2013. jún. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
68%

Én azt nem értem, miért kell ráírni egy SMS-t? Ilyen helyzetben nincs kedves SMS, ilyenkor minden ilyen megnyilvánulás számonkérésként, ellenőrzésként hat. Valószínűleg azért is kapcsolta ki a telefont, mert tudta, hogy ha nem válaszol, elkezded hívogatni azzal az indokkal, hogy biztosan megkapta-e az sms-t, és ugye nincs baj, hogy nem válaszolt. Az ember azért megy el a párjától külön szórakozni, hogy másokkal tudjon foglalkozni, kicsit ápolja a baráti kapcsolatait. Ha ezt az időt a kedves SMS-ekkel és kedves hívásokkal tölti, értelmetlenné válik az egész.


Bocsánat a gonosznak tűnő válaszért, de mivel nő vagyok, és ismerek sok nőt elég jól, tudom, hogy megy ez ilyenkor nálunk. :) A pasi helyében én is kikapcsoltam volna.


28N, 3 éve házas :)

2013. jún. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
64%

Azt hiszem egyetértek az 5össel. A férj talán lehetett volna kicsit előrelátóbb és visszaír inkább.

De mivel nem ismerjük sem a kérdezőt, sem a férjét nem tudjuk mi a helyzet. Lehet tényleg zavart az az sms, lehet csak felhúzta magát amiért mert a kedves sms már megint. Ezt mindenki döntse el saját férjét és saját magát ismerve.

2013. jún. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
76%

ha nem faggattó/nyaggattó sms-t írt,akkor miért ne írhatna..??


de miért nem kérdeztél rá nála,hogy miért kapcsolta ki??

2013. jún. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
45%

"Valószínűleg azért is kapcsolta ki a telefont, mert tudta, hogy ha nem válaszol, elkezded hívogatni azzal az indokkal, hogy biztosan megkapta-e az sms-t, és ugye nincs baj..."


Igen, b+, ha aggódik érted a párod az a megoldás, hogy kikapcsolod a telefont! Te is egy igazi diszkók.rva lehetsz, ha az ilyen patkányok pártján állsz. Mert baromi nehéz visszaírni, hogy "minden OK, iszunk a haverokkal, 3-kor megyek, puszi". Ez minden bulit elront ez a 30 billentyű lenyomása. Na hagyjuk már. Aki ennyire nem tudja elkötelezni a házastársa mellett, annak kár volt házasodnia.

2013. jún. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
41%
Én nem értem az egészet. Honnan tudod, hogy kikapcsolta? Pláne honnan tudod, hogy az SMS után kapcsolta ki? Az SMS nem jelez vissza, hogy megérkezett-e. Vagy az volt a probléma, hogy nem válaszolt? Én nem várom el a barátomtól/férjemtől, hogy a kedves SMS-eimre azonnal válaszoljon, félbehagyva azt, amit éppen csinál. Foglalkozik velem napi x órát, de nem szabad rátelepednem az egész napjára. Szóval az a gyanúm, hogy itt valami hiba van köztetek, de nem világos, hogy ez melyikőtök hibája. Lehet, hogy csak meg kéne beszélnetek, mert nem lenne semmi baj, egyszerűen nem ismeritek egymás ilyen irányú igényeit (amit mindketten szívesen teljesítenétek, ha tudnátok róla).
2013. jún. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 A kérdező kommentje:
Engem nem az dühít hogy ki volt kapcsolva, hanem hogy így reagált az SMS-re... Szerintem tahó dolog!! Mindegy ma felöltözök és elmegyek csavarogni, fel a hegyekbe és ki kapcsolom a telefont vagy itthon hagyom.......
2013. jún. 1. 10:38
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!