Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van még rajtam kívül valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még rajtam kívül valakinek olyan férje, aki nemcsak a jelenlegi életét, és a jövőjét teszi tönkre, de megpróbálja a múltját is a sárba taposni?

Figyelt kérdés
Gondolok arra, hogy egy TV-ben szereplő karakterre rámondja, hogy az milyen jól néz ki 39 éves létére, és nekem meg bizonyítékaim (fotóim) vannak arról, hogy sokkal formásabb voltam 39 éves koromban?

#szar férj
2013. máj. 30. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Ha te ezen kiakadsz, akkor elég baj van veled is!
2013. máj. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Meg veled is, ha ilyeneket válaszolsz.
2013. máj. 30. 22:01
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Válj el, probléma megoldva. Azt mondod tönkretesz téged minden szempontból. Nem próbálsz tenni ellene, vagy ez így neked tök jó?
2013. máj. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Tényleg azt adtad meg kulcsszónak, hogy "szar férj"? Biztos, hogy csak a fenti miatt dühös? Amúgy nagyon-nagyon kicsinyes ez a sértődés, gondolod, hogy ellened szólt? Nem tudom hány éves vagy, de szerinted visszaszámolt egy ilyen nem kerek évszámig, hogy beszóljon utólag? Semmi értelme.
2013. máj. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Te jó ég. Most komolyan ezen akadsz fenn? Azt hittem, valami komoly családi problémáról fogok majd olvasni, vagy házassági válságról...
2013. máj. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Azzal, hogy azt mondta, hogy jól néz ki, az a bizonyos tv ben szereplő hölgy, azt nem állította, hogy te nem néztél annyi idősen jól ki, sőtvazt sem, hogy most nem nézel jól ki...


Azt kell feltételeznem, hogy nem ez a valós problémád a fér jeddel, vagy a kapcsolatotokkal, vagy akár mind a kettővel....

2013. máj. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennél nagyobb problémátok ne legyen soha...
2013. máj. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Miert vagy vele ha ennyire utálod? Ilyenen utóljára 10 évesen akadtam ki! Jó, inkább 6-7. Örülj, hogy csak ennyi a gondod...
2013. máj. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nálad gond van. A fejedben.


Miért ne mondhatná, hogy valaki jól néz ki? Ennek semmi köze hozzád. Vagy azt is hozzáteszi: drágám, jó ez a nő, nálad is jobb, mint amikor te voltál ennyi...???????


Most akkor senkire sem lehet azt mondani, hogy jól néz ki?


(és csak szerinted voltál jobb...ez relatív. mindenkinek más tetszik)

2013. máj. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem lelki problémáid vannak. Önértékelési zavar, céltalanság, szomorúság. A kapcsolatod meg nem sokat ér, ha így lenézed azt, akivel élsz, és ez is nyom rajtad egyet. A saját gondjaidra fordíts figyelmet, mert ez így nem élet. Keserű vagy és szomorú, ha szerinted bizonyítanod kell, hogy szebb voltál 39 évesen , mint most egy másik nő. Nem tartozol bizonyítani senkinek semmit. Ha erre szükséged van, az nem mások hibája. Saját lelki probléma. N29
2013. máj. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!