Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi tegyek, hogy újra "szeresse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tegyek, hogy újra "szeressem" a férjem?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem őt, mint embert, de egyszerűen nem bírom, ha ölelgetni akar. Még egy egyszerű puszi elől is ki akarok térni. Úgy veszem rá magam, hogy hagyjam. Tényleg szeretem őt, eszem ágában sincs menekülni tőle. Nagyon jó ember, de mintha már nekem kicsit uncsi lenne. Egyszerűen néha az sem érdekel, amit mond. Van erre megoldás?
2013. jún. 2. 09:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
És ezek szerint undorodsz is Tőle!
2013. jún. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Off. Nem tudom mert én is hasonlo cipőben járok. Kíváncsi vagyok a válaszokra.
2013. jún. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Undort nem érzek, mert akkor már biztosan nem laknánk együtt. Azt már nem vállalnám be. Ha csak úgy elvagyunk egymás mellett és tesszük a dolgunkat itthon, akkor jól érzem magam vele. Már 13 éve együtt vagyunk, 6 éve házasok és van két szép kislányunk is. Igazából rajtam kívül minden rendben van.
2013. jún. 2. 09:38
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

" Nagyon szeretem őt, "


-na ez az,amire csak próbálod magad rádumálni,

közbe meg már leginkább látni sem bírod,

valójában meg már le se sz..... ezt a fazont,

ez a kapcsolat kész van,sosem jön vissza a szerelem,

szép lassan nézhetel másikat e helyett,

2013. jún. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem bírod, hogy hozzád ér, akkor undorodsz. Mondanám, hogy éltek mint testvérek egymást mellett, de ti inkább csak lakótársak vagytok, vagy csak éltek egymás mellett.
2013. jún. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Állításod:

Szereted-azt se bírod, ha hozzádér-úgy kell magad rávenni-nem érzel undort.


Valóság:

NEM szereted-undorodsz tőle-mindent ami ennek az ellenkezője, azt csak hinni akarod.

Mondhatsz akármit, de ha már nem bírod elviselni az érintését, azt undornak hívják. Nem kell ahhoz hányinger meg ilyenek...

És mivel ez van, így nem is szereted, csak hinni akarod.


Ezt már kétlem, hogy helyre lehet hozni.

2013. jún. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 intrepid ***** válasza:
Nálam ez hasonló volt... A szexet valószinű nem csináltam rosszul, mivel más nők megmaradtak mellettem. Külön alszunk, megbeszéljük a dolgainkat, én segítek neki, ő segít nekem, de érintés nincs. Azért házasság előtt is megmondhatta volna, hogy nem kedveli az érintésemet. Akkor nem lennék ilyen kóbor kutya tipus. Most viszont már nem merek változtatni.
2013. jún. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi is így voltunk. Hosszú időbe telt, mire rájöttünk, hogy nem élhetjük le az életünket egymással, mint "testvérek". Fájdalmas volt a válás, hiányzik mint társ és barát, de mérlegre kellett tennem, hogy akarok-e még igazi párkapcsolatban élni.


Elváltunk, jó a kapcsolatunk, azóta mindketten megtaláltuk a párunkat a magánéletben.

2013. jún. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%
Mi is ilyen helyzetben vagyunk, de nálam valahogy a szülés óta változott meg minden. Fél éves a babánk, azóta 2x voltunk együtt, nem kívánom, nem szeretném, ha kezdeményezne, mindig kitérek előle. Odáig jutottam, hogy az sem fájna, ha félrelépne, mert megérteném. Én is nagyon szeretem, mint embert, hiányozna, ha nem lenne mellettem, nagyon jókat tudunk beszélgetni, mindent neki akarok elmondani, jókat nevetünk együtt, filmezünk, kirándulunk stb., de már nem vagyunk egy pár. Ő is érzi, de egyelőre nem akarjuk feladni. Olyan munkája van, hogy van nyári szünet, egy hét múlva kezdődik szeptemberig. Azt beszéltük, hogy ez a nyár legyen a miénk, minden erőnkkel próbáljuk meg újra fellobbantani a lángot, kovácsolódjunk össze. Ha ezalatt sem sikerül, akkor sajnos tovább kell lépnünk szerintem. Ebbe belegondolni is fáj, de nem látok más lehetőséget :(
2013. jún. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Na n ezért nem veszek feleségül egy hülye pi.csát sem.A végén már azért is undorodni fog tőlem mert elvégzem a nagy dolgomat,vgy elmegyek hugyozni.


Kérdező!Nem tartasz véletlenül szeretőt?Általában azok a nők szoktak undorodnia férjüktől,akik a mindig kipihent friss jó illatú szeretőhöz szoktak.

2013. jún. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!